Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nič več Natisni Priporoči prijatelju
Od Kriv2013   

Bil sem
skalnata
gmota
ostrih robov.
Ne brusi osti mi, življenje!
V premico
začrtana
mi je smer.
Bila.
V lok me napenjaš, življenje.
Življenje!
Zbrušena ost.
Nič več.

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:44 - 09.12.2006

    Čakam nate,
    ki si
          izvir mojega življenja,
    ki odhaja
          ...

    Beri dalje...
  • 01:17 - 29.08.2007

    Zbujen.
    Kje sem?!
    Temna je noč,
    niso zvezde več daleč proč!?

    ...

    Beri dalje...
  • 09:57 - 04.08.2007

    Najlepša ljubezenska pesem je
    drobno razbijanje prebivališča
    najinega zvestega hrepenenja.
    In tiho ležanje dr...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 04.09.2006

    Pijan in krvav od ran,
    in roke,
    ki so te božale,
    boem moj,
    te vračale v mene
    in vase,
    in usta, ...

    Beri dalje...
  • 22:32 - 18.08.2008

    Nisi borac ali bitke
    Nekako same nađu te
    I tada volio bi nestati
    A nema šanse da se skriješ
    Da te ne primijete

    ...

    Beri dalje...
  • 20:47 - 18.05.2005

    Rada bi tako pesem napisala,
    ki bi upanje mi dala.
    Upanje,
    da tudi zame,
    za otroka moja, 
    nekje na svetu tem, Beri dalje...

  • 07:38 - 28.02.2005

    Kronika časa od rojstva do dne,
    ko nehaš pisati in se končno ozreš
    čez ramo, objameš s pogledom nebo
    in vidiš za sabo vse, kar...

    Beri dalje...
  • 11:21 - 28.08.2009

    Kje si,

    se skrivaš za drevesi?
    Ali je rastje že tako zraslo,
    da ga govedo ni popaslo? Beri dalje...

  • 10:08 - 04.05.2005

    Belina. Vse naokrog belina.
    Beli hribi, bele ceste,
    ki peljejo v bele kraje.
    Vsepovsod belina,
    v mojem srcu pa praznina,
    k...

    Beri dalje...
  • 09:38 - 09.10.2011

    Obraz, ki ga poljub pogubi,
    ki ne dovoli dotika,
    se v tolmunu z vodo ljubi,
    dokler veter ne zapiha,
    o za...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo