|
|
Nič več |
|
|
|
Od Kriv2013
|
|
Bil sem skalnata gmota ostrih robov. Ne brusi osti mi, življenje! V premico začrtana
mi je smer. Bila. V lok me napenjaš, življenje. Življenje! Zbrušena ost. Nič več. Komentiraj pesem na forumu. (3 komentarjev) |
|
|
|
|
Naključne |
-
22:44 - 09.12.2006
Čakam nate,
ki si
izvir mojega življenja,
ki odhaja
...
Beri dalje...
-
01:17 - 29.08.2007
Zbujen.
Kje sem?!
Temna je noč,
niso zvezde več daleč proč!?
...
Beri dalje...
-
09:57 - 04.08.2007
Najlepša ljubezenska pesem je
drobno razbijanje prebivališča
najinega zvestega hrepenenja.
In tiho ležanje dr...
Beri dalje...
-
09:29 - 04.09.2006
Pijan in krvav od ran,
in roke,
ki so te božale,
boem moj,
te vračale v mene
in vase,
in usta,
...
Beri dalje...
-
22:32 - 18.08.2008
Nisi borac ali bitke
Nekako same nađu te
I tada volio bi nestati
A nema šanse da se skriješ
Da te ne primijete
...
Beri dalje...
-
20:47 - 18.05.2005
Rada bi tako pesem napisala, ki bi upanje mi dala. Upanje, da tudi zame, za otroka moja, nekje na svetu tem,
Beri dalje...
-
07:38 - 28.02.2005
Kronika časa od rojstva do dne,
ko nehaš pisati in se končno ozreš
čez ramo, objameš s pogledom nebo
in vidiš za sabo vse, kar...
Beri dalje...
-
11:21 - 28.08.2009
Kje si,
se skrivaš za drevesi?
Ali je rastje že tako zraslo,
da ga govedo ni popaslo?
Beri dalje...
-
10:08 - 04.05.2005
Belina. Vse naokrog belina. Beli hribi, bele ceste, ki peljejo v bele kraje. Vsepovsod belina, v mojem srcu pa praznina, k...
Beri dalje...
-
09:38 - 09.10.2011
Obraz, ki ga poljub pogubi,
ki ne dovoli dotika,
se v tolmunu z vodo ljubi,
dokler veter ne zapiha,
o za...
Beri dalje...
|
|
|
|
|