Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Zakaj? Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Andreya, v torek, 04. mar. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Zaljubim se praktično v vsakogar.
Prej mi za to nikoli ni bilo mar.
A zdaj zelo na živce mi gre,
ker vem, da tega se ne sme!

 

Toliko je ljudi na tem svetu
a jaz hrepenim le po tem kmetu.
Zakaj srce izbralo si je njega?
Zakaj ne katerega koli drugega?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 06-03-2008 13:06,
1. zakaj?
hmm... če bi bilo temu tako, kar si prisegala v prvi kitici, bi ne ljubila tega, kot ga imenuješ kmeta, ja žargon mladih. Malce protislovnosti in pretiravanja, čeprav verjamem, da si tako čutila kot si napisala in vneseno prenesla na papir ... 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:16 - 26.08.2007

    Zavijem navzdol po tvojem vratu in se ujamem v past pomorov enonočnic:
    Pozabi me, pa ne bom nikoli pozabila tebe- ljubi me, pa te ne bom n...

    Beri dalje...
  • 11:06 - 25.11.2006

    Predam ti svoj krila,
    v zameno
    za zaobljubo ljubezni.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:13 - 02.06.2007

    Da ne ostanem izgubljen,
    me reši.

    Da ostanem živ,
    me rani.

     

    ...

    Beri dalje...
  • 06:53 - 11.02.2012

    Ti si plaža mojemu telesu
    travnik erotičnih vonjav
    tvoja koža ebenovine
    nosi rebuse plemenskih sledov.
    Prsti brazgoti...

    Beri dalje...
  • 20:23 - 19.08.2006

    ...

    Beri dalje...
  • 22:07 - 09.11.2005

    Zrak, ki ga je že vsa ta leta postavljal na rob
    sedaj nikakor noče v njegova pluća
    zameglijo se mu misli in pade...

    Odtoči, ko brez...

    Beri dalje...
  • 18:47 - 08.03.2006

    MOJA SIMPATIJA

    Jaz potebujem tvojo ljubezen draga,
    če prav si že dolgo njegova,
    pa makar bila,
    nežni cvet, kot si lepa ti in c...

    Beri dalje...
  • 19:34 - 09.05.2006

    Lonely girl walking down the street
    Oh, I'm so lonely, she thinks
    Beri dalje...

  • 17:39 - 10.03.2009

    -Udarec recesije,
    -herpes na ustnicah, mozolji in prhljaj,
    -izbruh ptičje gripe v sosedovem kokošnjaku,
    -Fritzerjeva klet, Beri dalje...

  • 20:55 - 20.06.2007

    Prisluhnem svojemu srcu
    pretiho šepeta tvoje ime
    položen si na prejico le zate stkano
    ovit si v nežnost in neznanost ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo