Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spet Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v sreda, 27. feb. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

skozi nosnice
sem zajela
vonj znanega

skozi uho zvok
želenega

sem


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a tomm, v 02-03-2008 09:30,
1. Spet
Se vidi da si od srža srž zajela  
in si z nami skupaj zaživela. 
Tudi v jutranji pesmici  
si posijala roso na naše še zaspane oči. 
Lepo modeliraš s svojimi besedamitisto, kar mnogi prezrejo. S spoštovanjem Tomi
 

Objavil/a ajda, v 02-03-2008 09:41,
2. Spet ...
o, lepo tomm, da si odkril to pesem in v njej našel tisto, kar sem želela povedati, res pa je, da bo čas prinesel ali odnesel želeno ... 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:39 - 05.01.2007

    Moja so polja, njive zorane,
    moje so steza, travnik in gozd,
    tvoje so misli meni poslane,
    tvoj sem, ostajam, komaj le gost. ...

    Beri dalje...
  • 09:23 - 27.07.2006

    Lepo je, ko čutiš, da nekdo te nežno boža,
    na obrazu ostal je, zarisan nasmeh...
    prevzet nad vsem, kar te obkroža, Beri dalje...

  • 12:56 - 19.05.2009

    kapljica rose
    po travni bilki zdrsi
    nasmešek sonca

    ...

    Beri dalje...
  • 16:15 - 04.03.2011

    Kokoške, kokoške,
    na sončni strani Alp.
    Res, da ste lepe,
    kaj ko ste slepe.

    Resnica ni,
    v pravu in ekono...

    Beri dalje...
  • 11:24 - 19.07.2005

    Raztrgan dim
    razvlečenega jutra
    me popelje
    do neskončnih
    sipin večnosti.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:36 - 09.05.2007

    Po kapljicah te hočem imeti v žilah.
    Žlahtnejša kri bo stekla v moje srce.
    Žlahtnejši bom sam.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:07 - 18.07.2005

    Soj neokrnjene svetlobe nevidne svetilke
    mi splete mrežo strahu v neurejene lase.
    Zasveti viseča neobstoječa ura.
    In mrak zbeži mi...

    Beri dalje...
  • 08:32 - 23.04.2005

    Lahen piš,
    ki krošnje dreves krtači.
    Spreminja smer in moč
    vrtinči,
    se kopiči.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:00 - 18.12.2009

    Cvetica umira. Trpi.
    Nikoli ni želela
    tega.
    Velika črna
    P R A Z N I N A

    Vse bi lahko bilo popolno. Ni je...

    Beri dalje...
  • 20:01 - 13.11.2004

    Tam smo doma.
    Tam smo lahko popolnoma to, kar smo v resnici.

    Bivamo med potoki glasbe, smeha in svetlobe.
    Zajemamo luč in v svojem...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo