Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spet Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v sreda, 27. feb. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

skozi nosnice
sem zajela
vonj znanega

skozi uho zvok
želenega

sem


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a tomm, v 02-03-2008 09:30,
1. Spet
Se vidi da si od srža srž zajela  
in si z nami skupaj zaživela. 
Tudi v jutranji pesmici  
si posijala roso na naše še zaspane oči. 
Lepo modeliraš s svojimi besedamitisto, kar mnogi prezrejo. S spoštovanjem Tomi
 

Objavil/a ajda, v 02-03-2008 09:41,
2. Spet ...
o, lepo tomm, da si odkril to pesem in v njej našel tisto, kar sem želela povedati, res pa je, da bo čas prinesel ali odnesel želeno ... 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:21 - 24.12.2007

    V kurac prokleti svet gre,
    to je dejstvo.
    Pa tut ti ne prideš kej dlje.
    ti pofukani pezde.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:46 - 29.01.2006

    Blizu so šumele
    tvoje misli
    kot nikdar poprej
    so me zadele
    daleč v naju
    ...pa že takrat
    slutila sem,

    ...

    Beri dalje...
  • 12:12 - 16.08.2007

    Nemočna
    ti strmim
    v obraz.
    Obdaja me
    bolečina,
    ki sem ji vredna
    pogledati v oči.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:46 - 28.06.2006

    Zakoračila si mirisnim tragom struka,
    i tako se zaljuljalo naručje moga osmjeha
    kao da se rijetka prozirnost,
    to neponovljivo drh...

    Beri dalje...
  • 19:32 - 14.02.2007

    Vse lepo je in vse prav
    le tisto, TISTO drugi si že dal.
    Sicer je zgodovina,
    a kot puščica spomina
    bojim se, d...

    Beri dalje...
  • 17:18 - 08.09.2005

    Objemi me, bleda mesečina,
    edina, ki še zvabiš nasmeh
    na moj truden obraz.
    Jesensko kalna je jezera gladina
    in v...

    Beri dalje...
  • 18:14 - 17.02.2006

    Če bi lahko vrnila čas,
    ne vem, če bi hotela,
    še danes vidim tvoj obraz,
    ko zadela ga je strela,
    nisi vedel kod ne kam,
    z...

    Beri dalje...
  • 19:13 - 07.06.2007

    Ni ni tako kot se kaže,
    nič ni tako kot se zdi,
    še vsak sam sebi laže,
    da vidi tisto česar ni.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:37 - 03.03.2006

    V meni se dogajajo čudne reakcije
    Kar naprej v srcu potekajo kolonizacije,
    Na poti ne vidim nobene merkacije,
    Življenje je obarvano...

    Beri dalje...
  • 14:05 - 26.11.2009

    ker so sive ceste,
    ker je semafor v okvari,
    ker kaplje mažejo šipe,
    ker imam ledene roke.
    Daj joči,
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo