Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spet Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v sreda, 27. feb. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

skozi nosnice
sem zajela
vonj znanega

skozi uho zvok
želenega

sem


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a tomm, v 02-03-2008 09:30,
1. Spet
Se vidi da si od srža srž zajela  
in si z nami skupaj zaživela. 
Tudi v jutranji pesmici  
si posijala roso na naše še zaspane oči. 
Lepo modeliraš s svojimi besedamitisto, kar mnogi prezrejo. S spoštovanjem Tomi
 

Objavil/a ajda, v 02-03-2008 09:41,
2. Spet ...
o, lepo tomm, da si odkril to pesem in v njej našel tisto, kar sem želela povedati, res pa je, da bo čas prinesel ali odnesel želeno ... 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:25 - 10.12.2006

    beseda v zraku
    stopljena v mehko temo
    na koncu pečine
    mrko zarisane
    v nebo

    ...

    Beri dalje...
  • 00:36 - 07.11.2004

    Hoče kdo z mano tekmovat,
    skupaj z mano gate prat?
    Po njivi krompir sadit
    in po delu se obrit?...

    Beri dalje...

  • 08:36 - 21.07.2010

     

    ...

    Beri dalje...
  • 01:09 - 27.08.2009

    Muklja zase siva veverica.
    Izginja jutranja obzornica
    med dva oreška. Košatorepa,
    naravi lepa je družabnica. ...

    Beri dalje...
  • 22:14 - 21.11.2004

    koliko rjuh boš moral še zamenjati?
    opazovati, osvojiti, prosjačiti, ljubimkati, vztrajati,
    poljubljati, nagovarjati, privlačiti,
    sl...

    Beri dalje...
  • 17:58 - 07.04.2007

    Govorim, da sovražim vse ljudi - lažem!
    Rad bi jih sovražil, a na žalost tega ni v meni.

    S trditvijo sovraštva te...

    Beri dalje...
  • 17:24 - 22.09.2008

    Ljudje v krogu se igrajo
    spijo vse oblačne glave
    si žoge v glave mečejo
    da zapičli bi zastave

    meglene steze del...

    Beri dalje...
  • 21:05 - 03.07.2007

    1
    Poezija je
    moj pogled na lep-grd svet,
    moja tolažba.

    2
    Sonce, rože, smeh
    Sliši se let...

    Beri dalje...
  • 11:02 - 24.04.2005

    Vse belo je nad mano. Božajo me nečutni dotiki sanj.
    So. Čutim jih. Čeprav jih ni. Nežno se utopijo mi v lica.
    S črtalom potegnejo konice...

    Beri dalje...
  • 14:53 - 19.02.2010

    Drinkamo ga radi stari in ta mladi,vseeno kaj alkohol pa najraj . jouu !! ko enkrat probaš je za znoret...ja majka ne se dret če pri...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo