Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Drugače Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a NaGa, v nedelja, 02. jan. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Midva si nisva rože pripela,
po riževih poljih hodila.
Midva sva nežno lepo se objela,
radost sva osvobodila.

Nama po godi ni bila veseljača,
sporov pa polno skrbi,
midva ostala sva ljubka sanjača,
brez težkih zahrbtnih pasti.

Pa midva še bova dolgo živela,
v objemih preljubega,
mogoče več sreče v življenju imela,
ljubezni pa kar se le da.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:04 - 19.02.2005

    Moje naročje
    polno solz
    in tihega mokrega hrepenenja

    ...

    Beri dalje...
  • 15:21 - 25.02.2008

    Why do we struggle every day
    and as we fall, we try to rise,
    if every time you reach the sky
    it's time to witn...

    Beri dalje...
  • 12:40 - 24.06.2008

    Voda nepoklicana, ne stopaj mi v oči.
    Veš, nočem te spustiti ven, čeprav me še boli.
    Ne sili izpod veke mi! Zakaj megliš pogled? Beri dalje...

  • 10:30 - 30.12.2004

    Vera, upanje, ljubezen
    Srce
    Razum
    Mrtva čustva
    Kaznovana
    Pozabi
    Včasih so sanje premalo

    ...

    Beri dalje...
  • 18:46 - 15.10.2006

    ...

    Beri dalje...
  • 21:54 - 11.06.2007

    Petek
    solze mi silijo v oči
    ker te zopet ni

    zadnjo minuto se pripelješ
    na svojem kolesu
    tako sme&...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 06.03.2007

    Vdihni s poljubom življenje v telo mi,
    vrni s šepetom sijaj mi v oči,
    začaraj z nasmehom, s pogledom obljubi
    mi dneve neskon...

    Beri dalje...
  • 11:50 - 10.02.2008

    V noči polni zvezd žarečih
    začutil mehkobo njenih sem dlani,
    delovale so čarobno kot vesolje,
    ki živi iz sebe v svoji večnos...

    Beri dalje...
  • 17:20 - 01.03.2005

    Kot gosta koprena sivine,
    ne vidi se nobene modrine,
    svetlobe ne žara noči…
    Ne vem če se sploh dani….

    ...

    Beri dalje...
  • 18:49 - 18.04.2011

    Všeč so mi dekleta,
    ki niso preveč odpeta.
    Svoje čare si pustijo,
    orisati z mojo domišlijo.

    Prem...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo