Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sonce Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mirjana, v sobota, 01. jan. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
Sonce se dotika tal, iznad vrhov smrek se plašno dviga in odkriva še vso zaspano dolino košček za koščkom. Želi objeti vsakogar, želi mu podariti kanček upanja, mu nekaj svetlega vliti v srce. Ajaz? Kaj počnem? Spim... Spim zaradi prečute prejšne noči. Zamujam neskončno lep začetek dneva... zamujam poljub SONCA. A SONCE se ne utrudi. Včasih se sicer žalostno umakne med oblake, a vendar se ne jezi name, na nas, ampak še vedno vztraja, upa, da bomo mogoče pa le kdaj spoznali bistvo... Kljub temu, da je SONCE še tako svetlo, mi velikokrat ne vidimo, ne vidimo preprostega... Zato se je bati teme... Če ne vidimo, ko je svetlo, bomo sploh kaj videli, ko bo tema? Samo upamo lahko, da bo SONCE še sijalo, pa čeprav le malo, samo, da ta LUČ v nas, tam, kjer smo mi najbolj mi, ne ugasne!
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:50 - 22.02.2005

    Kdo je prvi
    izrekel besedo
    ki je lebdela
    v nebo poletela
    in se smehljala
    ob jutranji zarji

    ...

    Beri dalje...
  • 21:16 - 15.09.2008

    Verjetno je vseeno kako in koliko ga objemam ali pa ne
    in ali so moja stopala res tako trdna
    in moji zobje zaceljeni

    V...

    Beri dalje...
  • 16:18 - 19.09.2009

    Sem le po cesti hotil,
    nič hudega sluteč,

    sem le sebi bil odveč,
    nič se ni zgodilo,

    sem ...

    Beri dalje...
  • 10:14 - 11.02.2013

    Prijazen pogled in majhen nasmeh,
    iskrice v očeh in prijaznost v dlaneh.
    Ona je s tabo povsod kamor greš,
    najde...

    Beri dalje...
  • 14:52 - 03.02.2005

    1.

    Ne vidim dobro,
    preveč se tema blešči.
    Kaj če bi prižgali Sonce?
    Ne gre, skrilo se je v omaro.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:40 - 30.03.2008

    Malo imajo svojega zvena in besede
    so bolj tihe.
    Bolj so tiste, ki ne uspevajo, ki še niso uspele.
    Bolj ...

    Beri dalje...
  • 18:31 - 23.05.2007

    Rdečelase mamilo,
    nate me ne opozarjata več
    mrzel pot in stiskajoča
    bolečina po telesu,
    temveč le občasno trganje s...

    Beri dalje...
  • 13:14 - 25.02.2009

    Mehurček zraka
    ledu ujetnik, žarek
    sonca ga reši.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:49 - 14.11.2004

    Duha
    ubija mi
    praznine moč ...
    Oči
    odsotno
    zrejo v temno noč ...

    ...

    Beri dalje...
  • 19:37 - 02.11.2004

    Navidezna črta
    Zid
    Kot privid vtkan v nebo
    Večna dvomljiva prevleka
    Slepota duše Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo