Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Koliko nas ima? (Naivnih budala) Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a stihpostih, v četrtek, 31. jan. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

jesmo li samo previše ranjeni
jer su nas izdali najdraži;
korak pred oltarom sjetili se istine,
pa shvatili da godinama „pate"
i drže nas naivnim budalama?!

jesmo li samo previše dali
jer drugačije ne znamo;
zar se može drugačije nego iskreno,
mutiti krv, s Jedinima duše plesti,
bez krinke koja, sad znamo, njima dobro stoji?!

jesmo li samo naivne budale
ili smo oni koji će spasiti svijet?

jesmo li samo neuki glumci
što nisu naučili da bez maske nisu ljudi?

koliko nas je, Bože, znaš li?
što nam spremaš, kud nas vodiš?
vrijedi li naša istina više od kazne koju trpimo?

31.1.2008 (www.jedinoj.com)


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:39 - 03.02.2008

    Cigu migu rompompom
    zbudil se je Mali slon,
    sam si je obrisal nos
    in se ven odpravil bos.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:26 - 12.01.2006

    E202
    vsak nadomestljiv
    E953
    drobec med miljoni
    E543
    zakaj me ne pogrešaš

    ...

    Beri dalje...
  • 23:48 - 07.02.2012

    prehojena pot mi štrli iz ušes,
    poglej me v oči, kaj ne vidiš odsev stopinj?
    usojena čast se mi blešči iz nebes
    vem kdo s...

    Beri dalje...
  • 20:00 - 26.06.2005

    Aliteracije apoklaiptičnih akordov
    Bodo budile bolečino,
    Cevi cvetov celic,
    Črne členke čopičev,
    Dni donečih dotikov.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:32 - 11.10.2004

    Lepi angel,
    kje lebdiš?
    Kam zdaj gleda sinja barva tvojih oči,
    kdo boža tvoje nežne roke?
    Kje plavajo tvoje mehke sanje, Beri dalje...

  • 09:28 - 17.03.2009

    Nihče še ni videl tistih posebnih oblik
    ki se prelivajo
    iz sreče v nesrečo
    neke čisto določene reke...

    ...

    Beri dalje...
  • 15:57 - 20.02.2005

    Ugasni že luč,
    moje telo od vročine žari,
    naj ono prostor razsvetli.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:29 - 24.01.2005

    skrita v vetru
    na peščici toplega zraka
    plava modrina
    včerajšnjega neba

    ...

    Beri dalje...
  • 23:30 - 04.06.2006

    Jutranji ritual je nem,
    potopljen v tišino.
    Umivanje zob.
    Vžigalnik.
    Cigareta.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:00 - 09.05.2010

    hlapiš z mene
    še čez več kot tri dni
    ko si vstal
    s tabo sem vstala tudi jaz
    zdej pa blodim med nebesi in...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo