Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Včasih so sanje premalo Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a marina45, v četrtek, 30. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Naj vstopim vanj,
še enkrat in še neštetokrat,
v to ogledalo sanj….
Gledam in se čudim,
saj tukaj sem že bila,
to kar zopet vidim,
to sem že doživljala….

Vedno znova se vračam nazaj,
vedno znova se mi kaže ta raj,
a včasih so sanje premalo……
Hočem več, zahtevam več,
čeprav vem,
da tega ne smem…
A kaj, ko so meni sanje premalo….
In ko se razbije to ogledalo,
na tisoče kosov razlije,
takrat nimam ne sanj
in ne več svojih potovanj…..


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:00 - 27.06.2010

    Telo mi še drhti v množici ljudi,
    ko iščem oči, ki mojim dajejo odtenek mirne reke,
    in roke, ki me porinejo z mostu,...

    Beri dalje...
  • 10:29 - 02.08.2008

    So dnevi in noči,
    ko rad s teboj
    seksal bi
    in želel bi si,
    da še te
    nategnil bi.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:54 - 03.07.2008

    Trpim,
    Ker živim
    Žalost vidim
    Srce morim

    Srce umre,
    Ljubezen z njim
    Še čakam na t...

    Beri dalje...
  • 16:37 - 08.04.2005

    a
    ko
    dežne
    kaplje
    spoznajo
    svojo usodo
    padca v blato
    je že prepozno
    da bi ...

    Beri dalje...
  • 01:09 - 27.08.2009

    Muklja zase siva veverica.
    Izginja jutranja obzornica
    med dva oreška. Košatorepa,
    naravi lepa je družabnica. ...

    Beri dalje...
  • 21:23 - 01.05.2006

    Odpenjam �kornje.
    Doma sem.
    Izpod vrat se odtrga
    meine süsse,
    kitara stoji na zapra�eni omari,
    s...

    Beri dalje...
  • 07:38 - 24.04.2008

    Pračlovek,
    odpri vhod svoje jame
    in povohaj zimo,
    povohaj ledeno dobo.
    Začuti ledene vetrove destrukcij...

    Beri dalje...
  • 13:17 - 22.06.2006

    Krik neznan,
    spet ostaneš sam....

    Potop na življenski je gladini,
    spodaj kjer sami so spomini....

    ...

    Beri dalje...
  • 07:34 - 17.11.2007

    Potujem čez
    razbrazdane tišine tebe
    in zajemam brezkončnost.
    Kaplje dotikov so predrle rob
    in me vrtinčijo v s...

    Beri dalje...
  • 13:48 - 19.08.2006

    Vsak dan živeti v otročji zmoti.
    Vsako koč sanjati iste sanje, ki nimajo smisla.
    Težka realnost, ki je kot blisk p...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo