Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Jutro Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v četrtek, 30. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Rad te imam ob jutrih
Topla si
Gladka, mehka ,tvoja koža je na moj dotik
Še zaspana si
Predeš kakor mačka ob kaminu
Nežno preteguješ se
Oči še ne odpreš.

Rad prebudil te s poljubom nežnim
Zaspanost tvojo bi pregnal
Odprla svoje bi oči
S pogledom nežnim me objela
Se z nasmehom prebudila
Se privila k meni, zamrmrala
Ljubi, lepa jutra so s teboj!

Privita v strasten sva objem
Nemirni prsti moji
Zdrsijo po telesu tvojem
Začne se divji ples vznemirjenih teles
Prebudiva se v ekstazi …


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:43 - 25.01.2005

    Ti in jaz.
    Moje jutro in upanje v dan.
    Brez tebe sem samo polovica slabše polovice.
    Brez tebe sem samo piš v mirnem vetru.
    &nbs...

    Beri dalje...
  • 19:09 - 21.05.2007

    Črna noč in hladen zrak.
    Glasovi zveri so odmevi noči.
    V topli postelji nisem sam,
    z njo sem v vročem objemu.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:05 - 18.07.2010

    Obstal sem na pomolu
    ob morju
    in iskal nekaj,
    kar je izgubljeno
    in ne obstaja.

    So galebi letali
    ...

    Beri dalje...
  • 15:16 - 30.10.2010

    Na poti... Prag osencene teme...
    Oddaljujem se in spet približujem.
    Rajski vrtovi črnih orhidej.
    Oster kisel vonj.
    Va...

    Beri dalje...
  • 11:58 - 27.12.2011

    ..so kot pesek v puščavi
    preveč jih je, da postale bi zaklad
    zato je modrecev med nami malo,
    ker v tišini sveta nosijo ves j...

    Beri dalje...
  • 22:25 - 03.04.2005

    Včasih gre lajf tko mim,
    da še delčka ne ujameš.
    da najbolš da ne mislš na to,
    ampk si samo svoj delčk vzameš.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:14 - 06.12.2005

    Misli begajo,
    utrujene od odločanja,
    ničesar ni čemur bi lahko zaupala,
    nikogar ni, ki bi mi rekel, da nimam prav.
    Misli begajo...

    Beri dalje...
  • 18:46 - 14.02.2009

    Mraz me obdaja;
    ta neznanska sila,
    ki me hoče zmrznjenega.
    Tudi druge najbrž zebe -
    mraz je plašč, vsem po meri -
    Beri dalje...

  • 21:00 - 07.02.2006

    Ali me slišiš?
    Kričim v praznino,
    praznina le po tebi kriči.

    Ali me vidiš?
    Upajoče z...

    Beri dalje...
  • 17:15 - 13.06.2005

    Naj mrak zakrije mi oči,
    če ljubezni tvoje ni
    Ker življenje brez tebe je roža ovenela,
    kot brez cveta, trnov, listov vrtnica bela Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo