Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

K22 Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Yggradsil, v petek, 04. jan. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (2 glasov)
 

Spoznanje v paradoksu.

Resnično, da resnic ni.

Ambivalentna afirmacija.

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Sinatra, v 06-01-2008 19:09,
1. Obliz
Kratko in sladko. Nyummi. Mmmmm. 
 
S  
 
8)
 

Objavil/a isoncek, v 06-02-2008 21:08,
2. K22
A je sploh paradoks to, da resnic ni? 
Ker jih ni ;) 
alipa je vse ena sama resnica? 
ker JE!? 
like it! mhmm. :zzz
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:43 - 17.12.2004

    Bela senca
    Sluti tvojo sapo
    Ki ni čista
    Ker v njej sta se nakopičila
    Smola
    In prah
    Sanjavih dni
    ...

    Beri dalje...
  • 13:48 - 17.02.2005

    Dragi moji,ali vi sploh veste,
    kam vse v dobri veri greste?
    Ma ja,v dobri veri smo državo izglasovali,
    v dobri veri,da z Balkana bom...

    Beri dalje...
  • 14:57 - 13.01.2007

    Zgrbljen in star, siv in suh,
    prodal je čar in postal le duh.
    Prenašal je gorje in smeh,
    preziral je kraje, ni verjel...

    Beri dalje...
  • 13:29 - 08.01.2006

    Dlje, ko si,
    večkrat se spogledata,
    ko ti nenapovedana jemlje najdražje
    in te pusti samega.
    Brez milosti...

    Beri dalje...
  • 01:07 - 27.08.2009

    Ni smerokaza do žitnih poljan.
    Tiho kaljenje zazna jezerjan.
    Rumeno lisasta je odeja.
    Nanjo stopi, postane modr...

    Beri dalje...
  • 23:39 - 01.03.2006

    V tujem svetu prazno tavam,
    v ljudi se zaletavam,
    pot me vodi kdo ve kam,
    pot me vodi daleč stran...

    ...

    Beri dalje...
  • 14:56 - 06.03.2011

    Rad igram nogomet,
    ne želim samo sedet,
    klop za rezerve gret,
    želim igrat,
    zvezda postat.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:43 - 08.05.2005

    Tvoj omamni nasmeh,
    tvoj očarljivi pogled,
    želim.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:59 - 09.11.2004

    Zelena, dišeča trava
    Črički in ptički
    Dve mravljici na meni
    Srbi
    Čebela na regratu
    Omamen vonj po trav...

    Beri dalje...
  • 09:09 - 23.06.2007

    Me južno sonce je zganilo
    primaknil sem se njej ob bok
    je bedra temna razmaknila
    prodrli žarki so povsod.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo