Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nevarna blondinka Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a rafko, v torek, 28. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

V oštariji pri Tinki za mizo sem sedel
pa hladen pir sem v rokah grel,
pa Playboja sem zraven bral,
pa za babami oprezoval,
katero bi za tist večer izbral!

Hvalil sem se naokol,da nisem čist navaden loj,
saj pišem in slikam za revijo "Playboy"!

Pa je pripeketala mimo ena bjonda,
madona lepa kot dekle od Bonda-Džems Bonda
pa sem ji rekel kr naravnost;
"ko si tako lepa,a bi bila moja,
pa še slikal bi te za Playboya,
nago na konju,kot kavboja"?

Zazrla srepo se mi je v oko
in namignila kelnerju je z roko,
pol pa na vso moč je užgala po mizi s pestjo,
nč več mi ni bil všeč njen stas,
ko zadrla se je na ves glas:

"Pijačo na mizo,da se napijem,
pol me pa slikaj,če ne te kr ubijem"!

Kr naenkrat nisem mogel več sedet,
prtisnilo močno me je na cekret;
tam sem usrane gate kr v školjko zagnal
in si rit za silo spral,
pol se pa potiho iz lokala pobral,
blondinko pa sem v mislih
v tri pizde matrne poslal.

Zdaj nč več se ne hvalim ,da pišem za Playboy,
sem rajš kr navaden loj,
pa tud v oštarijo nč več ne grem na pir,
si ga kupim v trgovini,pa imam pol mir!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:50 - 31.12.2006

    Vem da si zame vse
    To veš.
    Vem da sem zate vse
    To veš.
    Vem kaj naju loči
    To veš tudi ti.<...

    Beri dalje...
  • 18:24 - 26.01.2005

    Boli
    Drhteče boli
    Objemam ti telo
    Deklica iz porcelana
    Trem te, hočem čez lupino
    In ti jočeš svojo kri sreče name

    ...

    Beri dalje...
  • 06:57 - 08.08.2010

    Le kaj bi hotel biti človek
    s svojo tragiko do Krista,
    ki je s ponižnim zgledom
    ubil v sebi vso zlo bistva.

    N...

    Beri dalje...
  • 07:54 - 03.12.2005

    Tonem,
    kot kamen v vodnjaku.
    Dolga je negova pot do dna,
    zavita je steza v blodnjaku,
    ki vodi do tvojega srca.
    In vem,
    Beri dalje...

  • 16:31 - 11.10.2004

    Po nasmehu.
    Hrepenenje.
    Po sanjah, po iskrah,
    po šelestenju suhih trav..
    Hrepenenje...

    Beri dalje...
  • 18:31 - 11.08.2006

    Kamasutre je dovolj za vse.
    Voda za petičneže in pristna sreča skromnih.
    Vrednote se topijo.
    Vosek je že rdeč.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:13 - 14.05.2011

    Jaz ne grem,
    saj veš, ne smem.
    Ti pa pojdi,
    lepo se imej.

    Ker me ne bo,
    poskrbi za njo. Beri dalje...

  • 10:44 - 26.06.2005

    ....prstijo v toplenje
    pregrad,
    iščejo v želenje
    imeti rad,
    srkajo v drhtenje
    odmevov dajanja,
    ....razprejo se.... Beri dalje...

  • 10:10 - 26.04.2009

    Še vedno tli,
    nočni kres je ugasnil,
    tlijo le ostanki vejevja,
    kot v ljudeh praznik,
    tisti, ki je namenj...

    Beri dalje...
  • 13:18 - 01.07.2008

    Neverjetna izmuzljivost
    nejasnega objekta poželenja
    je pregnala toplo zamaknjenost.

    Obdobje miru v vrtovih dolgčasa....

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo