Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

ljubi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a emily, v sreda, 21. nov. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (3 glasov)
 

počasi trgaš tkivo mojega srca:
vlakno po vlakno,
nitko po nitko

...ljubim jo, ne ljubim je,
ne ljubim, ljubim...

ne, ljubi,...

pozabljaš.
nič ne bo ostalo
kar bi ljubilo tebe. 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (4) KOmentar RSS
Objavil/a Providence, v 23-11-2007 20:01,
1. ljubim, ne ljubim
Dobra parafraza/parodija tovrstnega početja z marjeticami. Pa še to mi pride na misel: Kdor izbira, izbirek dobi. Srce - tvoje - pa bo z(a)raslo nazaj. 
P.
 

Objavil/a emily, v 24-11-2007 12:14,
2. srce
ah, ja, what goes around, comes around. kdor zbira na koncu ostane praznih rok... 
in čaka da mu bo nekdo drug raztrgal srce...
 

Objavil/a ajda, v 24-11-2007 13:00,
3. ljubi, ne ljubi ....
ko ne vemo, ko nismo sigurni ali je to tisto, kar nam nekdo daje, se morda zatecemo tudi k se kako dobrodoslemu cvetu marjetice, ki ji neusmiljeno trgamo cvetove v upanju, da se bo na koncu izslo tako kot si zelimo, tisti se kako zeljeni ljubi me ... 
mislim pa da se v tvoji pesmi skriva marjetica v tvojem srcu, ki jo nekdo, ki si ne zasluzi piti nektar iz tvoje biti, trga in cefra koscke tebe, a v svoji , morda samovsecnosti, se ne zaveda, da se bo izpela z morda posljednim delckom cveta tudi ljubiti ga ... morda bo zaznal prej, preden bo prepozno..je pa drugo vprasanje, a je vreden tega? ja, to je pa druga zgodba, kot rada napisem.. 
in mladost je v prednosti pisati in risati zgodbe, se je cas... 
 
lp, ajda
 

Objavil/a Nežika, v 24-11-2007 19:02,
4. Ljubi
Nažalost prevečkrat je srce razcefrano na nitke,a vsaka nova zareza v srcu 
človeka močno utrdi nekako oplemeniti!  
 
Ko izliješ bolečino na papir 
v srcu in duši najdeš svoj mir 
 
L.P.Neži
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:24 - 10.09.2009

    Muha poljublja
    odtis tvojih ustnic na
    vinskem kozarcu.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:50 - 30.06.2009

    Ko na obali ščije sraka sivkako na obali ščije sraka sivka
    na rativcu u gmajn še šćinkovc ćivka
    zdej te prašam baba gl...

    Beri dalje...
  • 15:32 - 06.12.2005

    Odpni svoje misli…
    Naj na oblaku, ki se je pravkar izpraznil
    odletiva v vesolje…

    ...

    Beri dalje...
  • 17:18 - 01.06.2007

    Dih svežine čutim v prstih
    ko satena tvoje kože se dotikam

    Žarki sonca sevajo v očeh
    več se ljubezni ne izmikam  ...

    Beri dalje...
  • 21:34 - 18.06.2007

      
    (posvečena mojemu dragemu)

    L Beri dalje...

  • 12:18 - 13.08.2008

    Ne vem mogoče pa ni nasilje...
    Če kdo trpinči, zmerja, ponižuje, grozi.
    Da se moraš umaknit k znancem na varno
    Beri dalje...

  • 16:37 - 08.04.2005

    a
    ko
    dežne
    kaplje
    spoznajo
    svojo usodo
    padca v blato
    je že prepozno
    da bi ...

    Beri dalje...
  • 12:04 - 08.02.2013

    Sramota,
    zrdel obraz,
    slepota,
    pohota.

    Zavist,
    zavihan nos,
    ljubosumje,
    tog...

    Beri dalje...
  • 18:00 - 12.12.2007

    Včeraj so me preganjali stekli psi
    tekel sem daleč, z obrazom sem ril po vlažni travi in blatu
    čeprav sem vedel
    Beri dalje...

  • 18:23 - 02.10.2005

    Ob pečine tvoje podobe
    zbadam svojo dlan,
    drobim celoto,
    krvavim dan.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo