Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Neznanec Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a marina45, v nedelja, 26. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ovita v temo zrem predse
in z mislimi kakšen je,
ga čakam ,
da pride od tam,
da me poišče
in da ne bo kot jaz več sam….

Naj stopim k njemu
in naj se mu odprem,
kot cvet,
ki bi želel pokukati v njegov svet…
Ali naj se še bolj zavijem v temo
in grem kot,
da ga ne poznam,
mimo…
Pa vendar,
zakaj bi to naredila,
kakšen smisel je to,
da bi kar mimo hodila!
Stopila bom k njemu
in ga ogovorila,
odgovor tako ne vem,
če bom dobila…..
Le čudil se bo in me gledal,
kdo je ta,
ki mu miru ne da…
A rada bi ga spoznala,
rada bi,
da iz neznanca,
prijatelja bi dobila
in skupaj v svetel dan
z njim krenila….
Pa mislim, da preveč
zahtevam,
da si prevelike utvare želim,
kar tako enostavno
in lahko tega
ne dobim….
Ne moreš iz neznanca
kar prijatelja dobiti,
za kaj takšnega se
morata oba pač malo
potruditi…..


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:05 - 16.03.2007

    Podlegel bo, vedno podleže

    Jaz, ki sva dva
    Tisti, ki sem
    Tisti, ki sem hotel biti 

    Nekdo od naju...

    Beri dalje...
  • 16:52 - 02.05.2008

    Malo dekletce Laura že spi,
    Mamca jo boža, ji govori,
    Sanjaj o zvezdah, kje so doma,
    O biserih svetlih, v očeh ...

    Beri dalje...
  • 17:26 - 27.10.2008

    Ni me več ...
    Ne maram diha groba.
    Pepel naj veter v val ponese.
    Drobne cvetke mi pustite,
    da me z njimi...

    Beri dalje...
  • 07:39 - 22.01.2007

    Sem le trenutek, kakor kaplja časa.
    Vsakdanjost, jutro, dan in noč nečesa.
    Ranljivo plah in v prihodnost zroč,
    le veja...

    Beri dalje...
  • 18:00 - 30.11.2004

    Nebo ne bo
    Raztreščilo
    Tvojega obličja
    Četudi kričim
    In se plazim po kolenih

    ...

    Beri dalje...
  • 20:49 - 13.07.2008

    Sedim v temni kuhinji
    sivina se vali prek mesta
    kot mulj po rečnem dnu

    odpiram okna

    ne zmotijo me poki st...

    Beri dalje...
  • 16:29 - 02.10.2012

    Poglejte, povejte,
    kaj se dogaja?
    Pesnikovi domišliji,
    ni konca, ne kraja.

    Presvetla boginja, Beri dalje...

  • 09:48 - 20.09.2008

    Preko planin, naravnih meja
    me je ponesla želja,
    da videl bi svet
    še neznanih polja,
    ki so še last same sebe.
    ...

    Beri dalje...
  • 09:28 - 09.08.2007

    Omejena v koncept.
    Stisnjena v kot.
    Domišljiji prerezana krila.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:51 - 04.09.2007

    tukaj otok. v smer oko je
    v prazen prostor svetlobe
    odgriznjenega sonca stopilo
    mi na jezik in zažrlo v pol.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo