Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

SMS 2/2 Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Patricija Zbičajnik nymphya, v sreda, 07. nov. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Ko bi bila črnina,
bi te sedaj pokrila.
Ljubila te bi iz vseh strani,
dihal bi me.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (5) KOmentar RSS
Objavil/a Klavdija KIA Zbičajnik, v 13-11-2007 16:18,
1. Sms-am Te, drugič...
 

Objavil/a Klavdija KIA Zbičajnik, v 13-11-2007 16:24,
2. Sms-am Te, drugič...
Škrat mi je ponagajal... :grin  
(par minut nazaj) 
Kadar te nekdo ljubi iz vseh strani, dejansko diha vate... in obratno.  
In verjetno te takrat ne pokrije črnina, ampak belina, če so v beli vse barve. Ali pa mavrica, hm? 
Če hočeš črnino, moraš biti močna osebnost... jaz ji dodajam malo oranžne, je bližje močeradu, ki na daleč kaže, da je strupen...  
:grin :p  
Nekaj mi manjka v tej pesmi, ne vem še kaj, ti povem, ko se spomnim...
 

Objavil/a bitje, v 13-11-2007 18:34,
3. Za Kio 2.
Ta del je nadaljevanje prejšnjega in poslan je bil kot sms skupaj, moji ljubljeni osebi, saj veš. In midva imava rada to prelepo barvo - črno. Povezuje naju, kakor tudi noč, luna in tišina. :)  
 
Lahko bi bila bela, tudi vse druge barve. Vse so po svoje lepe in izražajo občutje. Je pa tako, da večini pomenijo resda neko določeno lastnost, razpoloženje. Meni je črna barva tišine, spokoja, modrosti. Morda odznotraj verjamem, da me ščiti pred negativnimi zunanjimi vplivi. Rodila sem se, saj veš pozimi, četudi je že pomlad trkala na okno. Takrat so dnevi krajši, noč prevlada in s tem tudi tema. Tu se ne gre za primerjavo dobro ali zlo, kot radi nekateri(ti seveda ne) posplošujejo. Oseba, ki ima rada črno barvo ni nujno črnogleda in nagnjega k destruktivnem obnašanju. 
 
Ne vem, kaj naredi osebnost močno? Živa sem še, je to kaj vredno? ;) 
 
Spomnim se, ko si dodajala črni rdečo, pa tudi oranžna zdaj je lepa. Zanima me katera te še bo prevzela v življenju. 
 
Čakam... :grin
 

Objavil/a Klavdija KIA Zbičajnik, v 14-11-2007 00:04,
4. Bitje 2/2
Rodila sem se jeseni, prelepi oktober, saj veš... 8) Več noči, kakor dneva... 
In črna je tudi moja barva, z zmeraj več oranžne ljubezni. :grin  
Sem se sprehajala tri ure s psom, in glej ga zlomka, točno sem se spomnila, kaj me je pri pesmi zmotilo, da sem jo ocenila s 4. 
In to je... bi, ki se 4x ponovi. 
Mogoče (bi?) :zzz ga lahko nadomestila s kakšno drugo besedo. :? (ali pa tudi ne). 
Hm... katera barva me bo še prevzela? 
Tega ne vem, v črni se počutim kot doma. Morda bom lahko nekoč na morju kar naga, na svojem otoku? :p  
To bi bilo krasno, ne imeti nič na sebi, a v sebi vse barve. Jaz in moj svetilnik.
 

Objavil/a bitje, v 16-11-2007 17:25,
5. Oranžna KI je... A!
Bi = jaz, 4 x jaz; 1 x nekaj, 2 x nekomu, 1 x nazaj. Ne bi znala zamenjati te majhne besede. :x  
 
Ko jo v sebi preberem ima nek svoj ritem, ritem mene, četudi se ne rima, ali se pač? 
 
Lep pozdrav ^^
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:26 - 17.06.2007

    Kot ogenj gorim,
    ko te ogovorim.

    Kot vrela voda kipim,
    tako se te želim.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:12 - 01.09.2009

    Vedno dobročuden se razdaja,
    nesebično in zvesto predaja
    del sebe, um poštene misli tke.
    Ni vsak "luknjast...

    Beri dalje...
  • 18:41 - 14.12.2009

    Mali je svet, če vidiš le sebe
    premajhni za nebo, za ljubezenski par,
    kdor le sebe nosi v sebi
    ta drugega ne bo osrečil nikd...

    Beri dalje...
  • 14:12 - 14.08.2005

    Brez besed mehkih ali objemov,
    brez praznih obljub, laži,
    pustil si me samo v temi,
    pustil si da oddidem…

    ...

    Beri dalje...
  • 10:00 - 01.05.2007

    Rad bi živel to življenje
    Rad bi slišal svoje ime po televiziji
    Bil bi na naslovnicah vseh časopisov
    Morda izdam avto...

    Beri dalje...
  • 20:27 - 11.10.2013

    Sonček naj te greje
    Veter naj solze posuši
    Misel naj te name pomiri
    Čeprav si daleč, daleč stran
    V mojem srcu si  Beri dalje...

  • 09:09 - 23.06.2007

    Me južno sonce je zganilo
    primaknil sem se njej ob bok
    je bedra temna razmaknila
    prodrli žarki so povsod.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:47 - 15.07.2012

     

    ...

    Beri dalje...
  • 21:34 - 06.04.2007

    Večno bomo minljivi.
    Minljivost je večna.
    Ko se takole poigravamo s potmi vsakdana, se zlivamo s trenutki transcendence.
    Ko ...

    Beri dalje...
  • 21:45 - 03.06.2008

    Ko pogledam to senco,
    ko gledam vse te dlake,
    ki poraščajo mi telo,
    opazim brazdaste odtise
    preteklega leta ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo