Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Želiš Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v ponedeljek, 15. okt. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (3 glasov)
 

Odela si se v belino.
Odmikaš se mi lažna,
željna moje golote,
žejna sokov strasti.

Raztrgal bom tvoj ponos,
razdevičil tvojo hotnost,
ujel utrip dajanja.

Tu sem, razgaljen...

Vzemi me!
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (7) KOmentar RSS
Objavil/a Sinatra, v 17-10-2007 11:57,
1. Oranžna
Izhajaš iz primarnih (basic) občutkov; nagon, želja, prošnja, izpostavljenost... Tematika pesmi meji na erotiko, ki bi bila lahko interpretirana kot "poceni" in "enolična". Vendar to čutno prekriješ z majhnimi triki iz rokava. Abosultno všečno. Če ne že explozivno. 
Po drugi strani pa so motivi konstantni in včasih se mi zdi, da gre za nadaljevanje prejšnje pesmi. Dosežeš nek nivo, na katerem ostaneš in raziskuješ. In raziskuješ naprej. In naprej. Zdi se mi kot jesen, ki pozna vse odtenke oranžne barve, ne pa tudi rdečo, rjavo, zeleno, rumeno... Toliko barv je še zunaj. Hm, mogoče je pa tebi všeč le oranžna. Proti temu pa ne morem 0. Tvoja svoboda je moja učiteljica. Pa sploh nisem maral oranžne. Prej.  
S 8)
 

Objavil/a ajda, v 17-10-2007 12:23,
2. Oranžna
Hvala za komentar:), ja, to so pesmi, ki so sicer nastale v delavnicah, fotografija navdih in v bistvu je nadaljevanje kot si zelo dobro napisal. Vem vem, da obstajajo tudi druge barve, da ni samo oranzno ali morda vijolicasto, ki se preliva v mojih mislih tisto, kar je dopadljivo...in vcasih morda postanemo malce enolicni, morda dolgocasni, ker se drzimo kot "pijanc plota" tistega in verjami, tudi jaz si se kako zelim pogledati cez rob, na sosednji travnik, a morda trenutno tega nisem zmozna in sposobna. Muza je kriva;) ja, en mora biti kriv :))), no ja, salo na stran, morda prinese jesen tudi nov odtenek barv, bom pozorna in ga "zgrabila"... 
 
hvala in lep pozdrav, 
ajda
 

Objavil/a Nežika, v 20-10-2007 20:04,
3. Želiš
Pesmica pod slikico mi je bila zelo všeč Ajda, zato je prav, da si jo prilepila še sem, da se lahko oceni,posebno lepo: 
Odmikaš se mi lažna, željna moje golote... :roll  
L.P. od Neži
 

Objavil/a ajda, v 20-10-2007 23:09,
4. Želiš
hvala Nezi:) 
 
lp, ajda
 

Objavil/a jinx, v 21-10-2007 16:49,
5. želiš
všeč mi je ker nič ne skrivaš in ničesar ne zavijaš...poveš kot je, 
brez maske in popolnoma resnično...=)
 

Objavil/a jinx, v 21-10-2007 16:51,
6. ..
pozabl prej ocent :upset
 

Objavil/a ajda, v 21-10-2007 17:01,
7. Želiš
mislim, da je tako prav odstiranje brez zavor in zapor;) hvala za komentar 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:36 - 31.08.2006

    Ti pa stojiš tam
    Glavo sklonjeno imaš,
    proč opazuješ
    Nekaj praviš, ne slišim..

    ...

    Beri dalje...
  • 11:17 - 20.09.2007

    POZNO BILO JE ŽE,
    URA ZDAVNAJ ODBILA JE DESET,
    SREČALA SVA SE OB STAREM LJUBLJANSKEM MOSTU KOT NEKOČ
    IN MOJ SRČ...

    Beri dalje...
  • 18:35 - 21.11.2008

    Veter sem,
    ki potujem naokoli,
    vedno sem povsod,
    a tebe še ni.

    Ko piham,me obožujejo,
    včasih so jezni na...

    Beri dalje...
  • 23:32 - 24.07.2008

    Si
    ki te ni
    ko je dolgčas le dolgčas

    in me ni
    da si ki si
    ko sem dolgčas ki te naredi

    ...

    Beri dalje...
  • 09:55 - 17.05.2005

    Upanje, sreca, veselje;
    to so viri nasih sanj
    nesmisel je pokopan,
    dusa si zeli pocitka in lepih sanj.


    ...

    Beri dalje...
  • 07:06 - 02.12.2005

    Bil je dan za ubijanje.
    Prijela sem ga za roko in odpeljala.

    Bolečina je onemela.
    Obupna praznina je zazijala od znotraj.
    Beri dalje...

  • 06:16 - 17.03.2009

    Presunil me je njen pogled
    spoznal sem v njem, da še živim
    začutil sem v sebi sonce,
    bo grelo njo, ki me želi.

    ...

    Beri dalje...
  • 01:13 - 08.11.2006

    Mozaik bodi,
    izgubljenih sanj, takrat
    slišiš ljubezen.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:00 - 18.09.2010

    ... Ker ne najdem te v pravem svetu, iščem te na internetu.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:19 - 29.11.2005

    Med zvezde dvigujejo se temne sanje,
    sanje skrivnostne večnosti..
    Kakor majhen otrok verjameš vanje,
    so kot čarovn...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo