Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Želiš Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v ponedeljek, 15. okt. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (3 glasov)
 

Odela si se v belino.
Odmikaš se mi lažna,
željna moje golote,
žejna sokov strasti.

Raztrgal bom tvoj ponos,
razdevičil tvojo hotnost,
ujel utrip dajanja.

Tu sem, razgaljen...

Vzemi me!
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (7) KOmentar RSS
Objavil/a Sinatra, v 17-10-2007 11:57,
1. Oranžna
Izhajaš iz primarnih (basic) občutkov; nagon, želja, prošnja, izpostavljenost... Tematika pesmi meji na erotiko, ki bi bila lahko interpretirana kot "poceni" in "enolična". Vendar to čutno prekriješ z majhnimi triki iz rokava. Abosultno všečno. Če ne že explozivno. 
Po drugi strani pa so motivi konstantni in včasih se mi zdi, da gre za nadaljevanje prejšnje pesmi. Dosežeš nek nivo, na katerem ostaneš in raziskuješ. In raziskuješ naprej. In naprej. Zdi se mi kot jesen, ki pozna vse odtenke oranžne barve, ne pa tudi rdečo, rjavo, zeleno, rumeno... Toliko barv je še zunaj. Hm, mogoče je pa tebi všeč le oranžna. Proti temu pa ne morem 0. Tvoja svoboda je moja učiteljica. Pa sploh nisem maral oranžne. Prej.  
S 8)
 

Objavil/a ajda, v 17-10-2007 12:23,
2. Oranžna
Hvala za komentar:), ja, to so pesmi, ki so sicer nastale v delavnicah, fotografija navdih in v bistvu je nadaljevanje kot si zelo dobro napisal. Vem vem, da obstajajo tudi druge barve, da ni samo oranzno ali morda vijolicasto, ki se preliva v mojih mislih tisto, kar je dopadljivo...in vcasih morda postanemo malce enolicni, morda dolgocasni, ker se drzimo kot "pijanc plota" tistega in verjami, tudi jaz si se kako zelim pogledati cez rob, na sosednji travnik, a morda trenutno tega nisem zmozna in sposobna. Muza je kriva;) ja, en mora biti kriv :))), no ja, salo na stran, morda prinese jesen tudi nov odtenek barv, bom pozorna in ga "zgrabila"... 
 
hvala in lep pozdrav, 
ajda
 

Objavil/a Nežika, v 20-10-2007 20:04,
3. Želiš
Pesmica pod slikico mi je bila zelo všeč Ajda, zato je prav, da si jo prilepila še sem, da se lahko oceni,posebno lepo: 
Odmikaš se mi lažna, željna moje golote... :roll  
L.P. od Neži
 

Objavil/a ajda, v 20-10-2007 23:09,
4. Želiš
hvala Nezi:) 
 
lp, ajda
 

Objavil/a jinx, v 21-10-2007 16:49,
5. želiš
všeč mi je ker nič ne skrivaš in ničesar ne zavijaš...poveš kot je, 
brez maske in popolnoma resnično...=)
 

Objavil/a jinx, v 21-10-2007 16:51,
6. ..
pozabl prej ocent :upset
 

Objavil/a ajda, v 21-10-2007 17:01,
7. Želiš
mislim, da je tako prav odstiranje brez zavor in zapor;) hvala za komentar 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:34 - 05.02.2010

    Naj ostanejo jutra temna,
    Naj moja noč postane svetla.
    Naj svet zame ostane nem,
    Kakor srce moje, ki polno je vnem.
    N...

    Beri dalje...
  • 10:46 - 17.09.2007

    Dan, mračen, svoboden.
    Počne kar hoče.
    Zastonj pričakujem modrino neba-
    le oblaki, polni vode.
    Lije vse ...

    Beri dalje...
  • 13:30 - 29.09.2005

    Čudežna dežela
    odmevov Stvari.
    Brez obstoja.
    Odmeva se nič.
    Odmev vsega.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 16.10.2005

    Ponudil si mi roko,
    Da bi stopala
    Po konicah tvojih prstov.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:49 - 08.09.2008

    O cvetek zal,
    kaj bi jaz tebi dal,
    lepo bi mi raslo,
    da nežno bi mi bilo.

    O cvetek zal, jaz ljubil te bom
    ...

    Beri dalje...
  • 13:53 - 05.06.2008

    počasi si me pobožal po glavi
    pogledal si mi v oči
    videl si me. mene!
    strah me je bilo
    da bi te izgubila...

    Beri dalje...
  • 19:20 - 29.03.2006

    Kadar volkovi tulijo v temno noč,
    prevzame me njihova premoč.
    Tako odločno v nebo zrejo in vedo,
    zakaj to počnejo.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:55 - 07.08.2006

    Postal sem senca svoje tesnobe
    tavam v mraku, kdo ste vi?
    Vtisi oblačnega vremena so me skrčili na raven kaplje

    Kot je bela moja ...

    Beri dalje...
  • 18:17 - 26.04.2011

    Ženske so vesele,
    vse so mo vzele,
    kar mi je ostalo,
    je spomina malo.

    Vse kar še imam,
    je spomin na Am...

    Beri dalje...
  • 18:46 - 06.12.2007

    v objemu nekega dne
    vihrajo vetrovi preko srca

    v objemu n...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo