Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Želiš Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v ponedeljek, 15. okt. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (3 glasov)
 

Odela si se v belino.
Odmikaš se mi lažna,
željna moje golote,
žejna sokov strasti.

Raztrgal bom tvoj ponos,
razdevičil tvojo hotnost,
ujel utrip dajanja.

Tu sem, razgaljen...

Vzemi me!
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (7) KOmentar RSS
Objavil/a Sinatra, v 17-10-2007 11:57,
1. Oranžna
Izhajaš iz primarnih (basic) občutkov; nagon, želja, prošnja, izpostavljenost... Tematika pesmi meji na erotiko, ki bi bila lahko interpretirana kot "poceni" in "enolična". Vendar to čutno prekriješ z majhnimi triki iz rokava. Abosultno všečno. Če ne že explozivno. 
Po drugi strani pa so motivi konstantni in včasih se mi zdi, da gre za nadaljevanje prejšnje pesmi. Dosežeš nek nivo, na katerem ostaneš in raziskuješ. In raziskuješ naprej. In naprej. Zdi se mi kot jesen, ki pozna vse odtenke oranžne barve, ne pa tudi rdečo, rjavo, zeleno, rumeno... Toliko barv je še zunaj. Hm, mogoče je pa tebi všeč le oranžna. Proti temu pa ne morem 0. Tvoja svoboda je moja učiteljica. Pa sploh nisem maral oranžne. Prej.  
S 8)
 

Objavil/a ajda, v 17-10-2007 12:23,
2. Oranžna
Hvala za komentar:), ja, to so pesmi, ki so sicer nastale v delavnicah, fotografija navdih in v bistvu je nadaljevanje kot si zelo dobro napisal. Vem vem, da obstajajo tudi druge barve, da ni samo oranzno ali morda vijolicasto, ki se preliva v mojih mislih tisto, kar je dopadljivo...in vcasih morda postanemo malce enolicni, morda dolgocasni, ker se drzimo kot "pijanc plota" tistega in verjami, tudi jaz si se kako zelim pogledati cez rob, na sosednji travnik, a morda trenutno tega nisem zmozna in sposobna. Muza je kriva;) ja, en mora biti kriv :))), no ja, salo na stran, morda prinese jesen tudi nov odtenek barv, bom pozorna in ga "zgrabila"... 
 
hvala in lep pozdrav, 
ajda
 

Objavil/a Nežika, v 20-10-2007 20:04,
3. Želiš
Pesmica pod slikico mi je bila zelo všeč Ajda, zato je prav, da si jo prilepila še sem, da se lahko oceni,posebno lepo: 
Odmikaš se mi lažna, željna moje golote... :roll  
L.P. od Neži
 

Objavil/a ajda, v 20-10-2007 23:09,
4. Želiš
hvala Nezi:) 
 
lp, ajda
 

Objavil/a jinx, v 21-10-2007 16:49,
5. želiš
všeč mi je ker nič ne skrivaš in ničesar ne zavijaš...poveš kot je, 
brez maske in popolnoma resnično...=)
 

Objavil/a jinx, v 21-10-2007 16:51,
6. ..
pozabl prej ocent :upset
 

Objavil/a ajda, v 21-10-2007 17:01,
7. Želiš
mislim, da je tako prav odstiranje brez zavor in zapor;) hvala za komentar 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:57 - 21.05.2005

    Blindfold your eyes with a ribbon and
    make an admission that sugar is divine
    being covered with roses or money if you like
    doesnt...

    Beri dalje...
  • 18:31 - 22.04.2010

    Kako naj grem s teboj?
    Nimam kril, da bi letela
    prek svojih čeri
    prek mračnih votlin
    in vesoljnih vetrov...

    Beri dalje...
  • 11:36 - 23.06.2007

    Čutim te vroče ustnice na sebi,
    čeprav jih tu ni.
    Čutim še ves tvoj,vroč objem,
    ki pravi mi,da vrneš se.
    ...

    Beri dalje...
  • 18:18 - 19.04.2006

    Prisluškujem
    nevidnim mejam,
    izmikam se
    oprijemajočim pastem
    znotraj tujih zidov
    zvezanih, rok, čakam....
    prideš, odi...

    Beri dalje...
  • 12:51 - 02.03.2005

    Rumeno je sonce,
    rumen je nasmeh,
    rumeno je veselje,
    rumena je sreča.
    Naj bo rumeno!

    ...

    Beri dalje...
  • 14:25 - 01.12.2009

    postavi nadaljni pridih mi na lica.
    Takrat, ko sprva zazdi se trenutek
    ujet od svobode, prost kakor ptica;
    prod...

    Beri dalje...
  • 12:33 - 05.09.2006

    Nisi vedel, praviš. Nisi hotel videti.

    Pa ti?
    Izbruha lastnega spomina se bojiš,
    zgrabi te, včeraj bi ...

    Beri dalje...
  • 05:33 - 23.05.2008

    sončna soba me spravlja v obup
    iztiska nejevoljo in srd
    čeprav zaljubljena
    v pravljično bitje
    ne morem več.
    I...

    Beri dalje...
  • 11:56 - 12.04.2006

    Sem le clovek, ki hodi po mrzlem svetu z enim krilom na ramenih.

    Sestejva se.

    Uporabiva tudi tvoje krilo in se predajva neskoncnost...

    Beri dalje...
  • 18:52 - 10.12.2005

    Če bi znala,
    Bi ostala trdna,
    Tudi kadar si
    In toliko bolj, kadar te ni.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo