Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spomini Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a marina45, v ponedeljek, 20. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Nebo joče z menoj,
ko stopam po teh poteh,
ki sva jih skupaj prehodila
in se ob toplem večeru ljubila….
Vem, ti si pozabil,
tebi bila je to le avantura,
a mene še srce boli in v duši tišči,

ko se spomnim tistih dni….
In glej izza temnih oblakov
in teh težkih korakov,
se sonce prikazalo je
in me ogrelo,
kot bi mi hotelo pokazati,
mi dati,
vso svojo ljubezen in me z njo obsijati…
Čas pa neusmiljeno teče,
tako kot spomini bledijo
in lepega dne se bo zgodilo,
da me sploh več ne zabolijo…...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:57 - 15.11.2007

    Sem jaz in nisem jaz,
    lunin je spev,
    nevzdržno se bliža,
    prebuja se, prebuja,
    že tečem, tečem,
    tam postojim Beri dalje...

  • 20:12 - 24.05.2005

    Boli me.
    Da gledam telefon,
    a ta ne zvoni.
    Da vse dneve ga čakam,
    njega pa ni.
    Da povsod ga iščem,
    a se skriva v temi...

    Beri dalje...
  • 11:48 - 28.08.2009

    Pregloboko pogledati v kozarec?
    Ah, saj je vendar marec.
    Sploh pa sem že starec,
    zame ni to več udarec.

    Virtual...

    Beri dalje...
  • 13:24 - 10.04.2005

    Med temnimi in gostimi oblaki
    na nebu brez neba so črne ptice.
    Krilijo, kričijo in želijo, postati
    modrega neba edine si kraljice. Beri dalje...

  • 10:04 - 27.07.2009

    Pod zlato luščino,
    velika ljubezen
    majhnega zrna.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:07 - 21.10.2005

    Kot list, ki vrtinči ga veter
    Kot bilka nemočna v dežju
    V objemu tvojem drhtim.
    Ko si…

    ...

    Beri dalje...
  • 10:58 - 16.01.2008

    Šepetaš moje ime,
    a ne z besedami.
    Kopam se v tvoji svetlobi,
    in ti v meni.
    Telesi se ne dotikata,
    Beri dalje...

  • 17:10 - 14.12.2009

    Zalezel si se pod zeleno kožo.
    Snel klobuk spletenih vej
    in se ji odmaknil.
    Vsa smejoča je stekla,
    da z usten posrka ti ...

    Beri dalje...
  • 10:33 - 07.12.2004

    O Velenje moje mesto drago,
    kjer preživljal sem mladost.
    Zame sreča in prostost
    bili sta le navadno blago.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:31 - 03.01.2005

    Vlak pa vozil je v daljave,
    čez bregove in poljane
    v  Srbiji jaz vojsko sem služil,
    da domovini sem se oddolžil.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo