Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Križišče Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a marina45, v ponedeljek, 20. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Stojim na križišču,
na razpotju stez,
ki vodijo mogoče do zvezd?
Kam hočem kreniti,
kam hočem zaviti?
Nočem več po tej cesti,
ki me vodi do tebe,

glej, saj ne razumem več sebe….
Na stranpoti me vleče
neka čudna sila,
tja kjer ni ceste,ne steze,ne zvezd,
le kam bi to rada zavila….
Tja , samo tja me še mika!
Pa sem si želela nekoč,
s teboj skupaj hoditi
in k zvezdam kreniti….
Le kaj je to z mano?
Vem,krive so sanje izgubljene v vesolju,
uničene iluzije na oddaljenem obzorju…
Vse preveč je bilo teh križišč ,
vse preveč teh poti
in zdaj se mi je zgodilo,
da mi zanje več ni…….


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:36 - 11.02.2010

    Nocoj bom zopet tvoja.
    Risala ti bom odlomke
    minulega dne
    in nasmejane obraze mimoidočih.
    Skupaj s t...

    Beri dalje...
  • 13:53 - 05.06.2008

    počasi si me pobožal po glavi
    pogledal si mi v oči
    videl si me. mene!
    strah me je bilo
    da bi te izgubila...

    Beri dalje...
  • 09:58 - 02.12.2004

    kaj ne bi storil človek
    ko ga vse boli
    ko vse tišči
    ko znotraj vse ščemi
    drhti, rohni, buči
    kaj ne bi storil človek
    k...

    Beri dalje...
  • 19:47 - 27.04.2009

    En zimski dan,
    ko rabil bi pomoč,
    šibko sonce tone v mrak.

    V temi skrit vran,
    stiskam ...

    Beri dalje...
  • 11:30 - 13.12.2007

    Ko jokam,
    jokam dve solzi:
    eno rdečo in eno rumeno.

    Rumena solza je za vse svetnike
    tega sveta,
    je vodnj...

    Beri dalje...
  • 22:36 - 07.10.2009

    SKUHALA JE OMAKO
    IZ PARADIŽNIKA IN ČEBULE..
    PAŠTA JE BILA V SKLEDI.
    PRIPRAVIL SEM PIJAČO.
    MOJO JE ZLILA V ODTOK
    ...

    Beri dalje...
  • 23:26 - 30.12.2009

    Iščeš sledi
    prektite z listi
    Iščeš nove poti
    ker si naveličan vsakdanjih stvari

    odločiš se
    ...

    Beri dalje...
  • 10:17 - 03.01.2008

    Slovanska duša
    na španski kitari.
    Moč rdečega vina
    se stopi v očeh.
    Španski bezeg in sneg - nemo...

    Beri dalje...
  • 09:14 - 25.03.2006

    Na mirni gladini jutra
    se počasi razrašča grizljajoče vzemirjenje,
    minute paranoično preskakujejo sekunde,
    ure pa z muko v...

    Beri dalje...
  • 18:47 - 15.01.2006

    tema na vzhodu sonca
    sporoča da je čas za zahod
    vidim pa le vaniljevo kroglo
    ki se hitro a okorno težko
    dviga iz belih konic Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo