Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Izgubljeno prijateljstvo Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a marina45, v ponedeljek, 20. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ne misli, da mi je lahko,
ko vem, da sem te prizadela
in da sem uničila to prijateljstvo,
ki sva ga imela…..
Saj vedel si, saj si me poznal,
da kaj več od klepetov s teboj,
si nisem želela

in nisem hotela….
Le kaj si upal in pričakoval,
da te bom mogoče si zaželela?
Bral si,da drugemu srce sem dala,
da drugega sem vsak večer sanjala…..
Zakaj ni tako ostalo,
zakaj prekinil si vse to
in zdaj samevam
in čakam,
da z menoj poklepeta kdo…..
Saj vem, da vsi smo izgubljene duše,
ki iščemo ljubezen, stike…..
A jaz sem žal
vso ljubezen drugemu predala
in za naju sem želela,
da bi samo prijatelja ostala……


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:23 - 06.02.2009

    Življenje je ptica iz sanj.
    Iz teme drsi v luč nazaj.
    In spet iz luči v temo,
    vrača se znova v raj.

    Če ljubiš...

    Beri dalje...
  • 16:29 - 25.08.2005

    Lokvanji lebdijo na gladini,
    jezero sije v jutranji sivini.
    Meglice tiho spijo na obali,
    labodov spev odmeva v tišini...

    Beri dalje...
  • 00:19 - 27.11.2004

    Planiva skozi predor,
    kakor vlak in ne kot potniki.
    Tista noč nama je že od nekdaj
    čudno privlačna.
    Kot izginja megla,
    Beri dalje...

  • 18:25 - 13.11.2010

    Rad bi vedel kaj je prav,
    kot Sokrat rad bi se zaganjal
    in podiral meje znanega,
    pa se vedno kot v zid v vrata zaletim
    ...

    Beri dalje...
  • 19:35 - 13.12.2010

    Kadar poneso k pokoju
    me nekoč iz rodne hiše
    tja na britof, med mrliče,
    ali, če bom padel v boju

    ...

    Beri dalje...
  • 14:11 - 22.09.2005

    Nekoč padla bo zavesa,
    ko konča se igra,
    iger vseh.
    In midva,
    vsak na svojem koncu odra,
    bova tiho obsedela.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:28 - 11.05.2006

    Nekje, nekoč, ko jutro se zbudi,
    ves svet v mrtvi tišini.
    Iskala bom ljubezen, toplino,
    iskala varnost in tvojo bližino.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:33 - 22.10.2006

    Sprašujem se,...
    Je sploh mogoče, se sploh lahko kdo joče,
    ko ima vse, ko ne pozna niti besede - življ...

    Beri dalje...
  • 21:06 - 25.06.2006

    Najpogostejše vprašanje, ki si ga zadne cajte zastavlam je zakaj?
    Najpogostejša misel je ta, da vrnem se v raj.
    V katerem sem bila...

    Beri dalje...
  • 19:13 - 09.04.2005

    mlado kot biser lesketi se,
    odbija vonj in barvo svoje volje,
    čar se v senci sam nariše,
    nizkorasli grm visoko gleda,
    saj malo ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo