Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nežno Bom Vate Suval Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a exo, v ponedeljek, 20. avg. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Po tvojem telesu
bo nalahno šumel potoček
se vpijal v tvojo kožo
odela se bosta v tvoje kodre
veter in sonček
na usta ti bo dežek padal
in te božal božal božal

vate zasadil bom hudiča
da zgorela bo koža
in preklalo srce
tvoja bolela bo rana
zadana od sunkov
še boš želela
ko boš ječala
z jezikom bom vrtal
v tvoje meso
in ga raztrgal
za zajtrk prekletstva
suval ponovno
globoko
vate
še bolj
pošprical te s strupom
zvlekel v vrtinec
in na koncu polizal
bom tebe krvave ostanke

Na tvojem obrazu bo solza
ker nežno te bom ljubil.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (7) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 22-08-2007 20:38,
1. Nežno bom..
vroceeeeeeeeeee!!!!!!! 
super si napisal.... 
 
lp, ajda
 

Objavil/a ajda, v 22-08-2007 20:43,
2. in
popravi prosim razstrgal;)
 

Objavil/a Providence, v 22-08-2007 21:29,
3. Nežno bom ...
In še pošrical. 
Zadnji verz je pravi zasuk, kot jih poznamo iz filmov. Vrže dvojno perspektivo na pesem: domišljija - realnost; nežnost - grobost; milina - strast ... itd. 
In zelo pomembno: spolnost - ljubezen. 
Pesmi dam 5 pik.
 

Objavil/a exo, v 22-08-2007 21:41,
4. Nežno bom...
ej hvala,  
ajda misliš da bi moralo bit rastrgal , ker tu sem jaz v dilemi, 
pošrical :p ,  
ja Providence imaš prav, za hude kontraste gre in namen je prav bil prav drastičen zasuk.
 

Objavil/a ajda, v 22-08-2007 21:44,
5. :)
raztrgal ... 
 
ja tisti pošprical je tudi mene malo zmotil, ceprav bi bilo malo smesno, da bi napisal poskropil:)
 

Objavil/a Rika, v 23-11-2007 16:37,
6. Nežno Bom Vate Suval
Vem, da je pesem že dalj časa gor, ampak se je nikakor nisem spravla prebrat..čeprav sem jo že začela :zzz No danes sem jo in moram priznati super je..prav dovolj žgečkljiva, stopnjujoča v napetosti, ki jo povzroča, konec dober, ah kaj naj rečem drugega kot well done :)
 

Objavil/a exo, v 23-11-2007 18:30,
7. nežno...
hvala Rika , me veseli, da ti je všeč. 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:36 - 31.10.2004

    črni oblak razgrinja se na nebu, gledam, kako sonce skriva mojemu pogledu. Kaj boš storil ti oblak črni? Skrij se in sonce mi odgrni.......

    Beri dalje...
  • 12:55 - 25.09.2009

    Jaz hodim
    ti tečeš
    jaz govorim
    ti molčiš
    jaz berem
    ti pišeš
    preden previdno
    spregovoriš.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:19 - 20.01.2005

    Na traku biser
    En dva tri štiri pet šest
    So lačne škarje

    ...

    Beri dalje...
  • 21:36 - 30.03.2007

    Zakaj stran s tišino, saj ni nič narobe.
    Zakaj ni to lepo,
    vsa ta megleno bela praznina.
    Kar izgubi se pred očmi, ...

    Beri dalje...
  • 09:43 - 28.03.2006

    Dogoreli smo
    v plamenici bratstva
    in se razšli z noži,
    razmejeni z bodečo žico
    in minskimi polji.

    Bil je vlak
    v ...

    Beri dalje...
  • 08:44 - 15.12.2004

    Če ptič pove ti kaj ti pojem
    slišiš mene?
    In če vetrc boža lice tvoje
    čutiš mene?
    In ko želja uide iz glave moje Beri dalje...

  • 13:11 - 10.12.2006

    za katero pomlad
    vendar
    so padli kristali
    na rumena tla

    ...

    Beri dalje...
  • 10:48 - 21.07.2008

    Nisem si mislil,
    da sem lahko
    tako srečen,
    če na Piccadillyu
    pijem s tabo kavo
    in gledam,
    ...

    Beri dalje...
  • 12:17 - 29.09.2005

    Stopnice se uvijajo v nebo...
    Kot plezalke pletejo svoje kite
             okrog nevidnih stebrov. Beri dalje...

  • 19:28 - 19.02.2005

    Res abotno je početje
    te človeške rase,
    ampak ne bojte se Narava,
    Vaša nemeza rešitev bo,
    s tem, da ta potentna rasa,
    le ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo