Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vam je kaj znano Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Tomi, v nedelja, 05. avg. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Rad gledam, ko sedim
bilo kje na klopci,
kako oči hite
po ljudeh kot mali zlobci.

Vsak sprva pogleduje
na drugemu le to,
kar ni pri njemu lepo,
a želi videt' vsaj isto.

Nekdo slabo vidi
in na tiho je vesel,
če zagleda izza grma,
da je očalar mimo šel.

Spet drugi zasledi,
kar prvemu ni mar
saj on ima vse lase,
a ta le kolobar.

Tako si lajšamo minute
občutja svojih dni,
ko uvidimo da nismo
edini med ljudmi.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Night, v 20-10-2007 19:56,
1. Znano
Živjo! 
Dobra tema ni kej.Velik problem današnje družbe, ki si ga se mi zdi, res dobro predstavu.Malce ironično mogoče, da na nek način tud ti v tem delu počneš isto, "kot vsak, ki sprva pogleduje na drugemu le to"... Najbolj všeč mi je končna ugotovitev. 
Lep pozdrav od Night :)
 

Objavil/a bitje, v 31-10-2007 13:40,
2. Sediš in gledaš...
Napisano mi je tako pravljično, prijetno, zelo všečen stil. 
 
Nekako res pomaga, če si rečeš, hej, saj nisem edini. Ne nosiš samo ti trpljenja in nepopolnosti, ampak prav vsak človek.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:56 - 04.05.2008

    Tika taka tika taka
    čas beži.
    Tika taka tika taka
    um blazni.
    Tika taka vrana kraka.
    Tika taka človek spaka. ...

    Beri dalje...
  • 09:46 - 22.12.2005

    v najtišjem mrazu mislim nate
    in na tvoje roke...kaj počnejo...
    v samoti dneva si mi zadnja muka,
    ki jo moram imeti

    ...

    Beri dalje...
  • 17:00 - 08.11.2004

    Samo trenutek zaspanosti. Bedim!
    Samo trenutek zbranosti. Zbežim!
    Kaj v sevtu delati ne vem,
    ljubezni pa se le zavem,
    in ta mi daj...

    Beri dalje...
  • 13:05 - 13.10.2006

    kako veš kdaj se
    sanje končajo in
    resničnost začne?
    kako veš kaj so
    sanje in
    kaj ...

    Beri dalje...
  • 08:44 - 29.12.2006

    Nad križem se dani prevarano stoletje.
    Omagal je razum. Spočeto je spočetje.

    Jaz sem le vojak i...

    Beri dalje...
  • 00:20 - 02.04.2010

    ti, ki slišiš, pozorno poglej.
    zdaj, ki sanjaš, za hipec postoj.
    do besede natanko te sanje imej-
    v luč naj prinese jih daim...

    Beri dalje...
  • 22:01 - 02.09.2005

    Vezi etra med ljudmi
    in vesoljem elementov.
    Besede v umu se zgostijo,
    iz pomena senc strmijo
    obrazi vzporednih s...

    Beri dalje...
  • 17:01 - 06.02.2007

    prisluhni melodiji ustnic,
    ki igrajo zate,
    pij iz kupe, ki ti jo
    čarajo moje besede,
    objemi nemirno telo,
    ki d...

    Beri dalje...
  • 17:55 - 22.06.2009

    Pritajeno se
    prikradem
    v dih jutra.
    Prisluškujem.
    Obujem se v neslišno.
    Podrsavam
    po vijugastih Beri dalje...

  • 11:06 - 10.02.2008

    V puščici ljubezni krik,bolečine zadoni, ki odmeva v praznini ranjenega, mu srca.ki svoje rane skriva , pred zunanjostjo sv...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo