Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Stvarna romanca Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Providence, v četrtek, 02. avg. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Škripanje zavor pod oknom
se vrine med naju.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (4) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 03-08-2007 06:41,
1. Stvarna romanca
Noč je ozka kot mačje oko. 
Bližina se stiska 
na levem in desnem boku. 
 
Skozi priprto okno bliska 
 
v novo jutro z zarki sonca in dopadljivo poezijo..romanca na pohodu... 
 
prelepo si napisala 
 
dobrodosla! 
 
lp, ajda
 

Objavil/a emily, v 03-08-2007 10:50,
2. stvarna romanca
mm, fino. preprosto in močno.
 

Objavil/a Bor, v 03-08-2007 14:12,
3. ...
se strinjam z emily ; lahkotno in hkrati močno napisano, zelo prepričljiva pesem.
 

Objavil/a Providence, v 04-08-2007 00:29,
4. ...
Hvala vsem! In Ajdi hvala za dobrodošlico. Pesem je napisana po resničnem dogodku, a (hvala bogu) stara že 10 let ... 
P.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:31 - 06.08.2008

    Kdo si? Po čem hrepenš? Kdaj tiho zajokaš? Kje te svet najbolj boli? Kakšne so te oči, ko se bojiš? Kdaj jih zapreš?

    S kom poslušaš ...

    Beri dalje...
  • 09:52 - 22.02.2006

    Tvoja politika ljubezni
    ni enaka moji,
    morava se sestati
    in podpisati
    sporazum o sodelovanju,
    da ne pride do hladne vojn...

    Beri dalje...
  • 21:12 - 16.02.2005

    Oblečena ali slečena,
    o čem naj sanjam?
    Naj še čutim dotike
    in prstov drsenje,
    kako po koži polzijo
    in me v omamo želijo,...

    Beri dalje...
  • 13:10 - 12.02.2006

    Časovni fragment na x osi,
    integrirana vrednost sveta se približuje nič.
    Poliedrična konstrukcija zla nosi v vsakem oglišču definirano vr...

    Beri dalje...
  • 07:49 - 17.12.2004

    misliš, da boš pozabil?
    izbrisal?
    izničil?
    lahkoverec!
    dan in noč
    bo njena podoba
    bdela nad tvojo
    senco
    in...

    Beri dalje...
  • 14:29 - 08.09.2008

    Krog in krog gore,
    sred tiho polje,
    le kar ga drami,
    stopinja moja trda,
    senca moja, vse bolj mrka.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:24 - 16.08.2006

    Nekaj peklenskega je v nas,
    ko izdihujemo vročo lavo gnusa in
    nam satanovi kremplji parajo ostanke vesti,
    ljudje si koljemo zadnje...

    Beri dalje...
  • 15:19 - 24.11.2009

    Preveč lahkote je v človeku
    pri spogledovanju s smrtjo,
    če čustva si preveč napenja
    nekje v samoti z vrvjo. <...

    Beri dalje...
  • 13:07 - 13.05.2008

    Izginjam, prekinjam,
    v svoj glas se spreminjam.

    Kako bom razložil
    drvečim vlakom,
    da ...

    Beri dalje...
  • 12:30 - 17.02.2009

    Če barva bi bila bi b'la rumena
    igrivo mehko sočno zapeljiva
    žareče sonce ki se n'kol ne skriva
    podobna ti bila...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo