Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nisem sama Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Angie, v nedelja, 31. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zrem v nebo; polno črnih oblakov se podi po njem.
Zakrivajo sonce in močijo moja lica z dežjem.
Upam in upam, da posijal bi kakšen žarek zlat,

le žarek bi moral skromen nasmeh mi poslat.
Ali pa veter, naj mi prinese srečo v dlani,
da ne bodo več solzne te moje oči.
A ni ne žarka, ne vetra, da razvedrita mi dan,
žalostna sem, a kmalu spoznam...
Tudi, če temni oblaki se nad mano podijo,
nisem sama, imam prijatelje, ki okoli mene živijo.
In takrat nekomu svojo roko podam,
da me vodi po temnih poteh, čez katere sama ne znam.
Takrat se razkrijejo tisti temni oblaki
in tudi zame začno sončni žarki sijati.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:49 - 16.01.2010

    Kot da bi jokala,
    se topi, od nje kaplja...
    Iz pod strehe je oživela,
    vedno krajša je, nemočna,
    spreminj...

    Beri dalje...
  • 22:07 - 24.07.2006

    Na svetu živeli so trije vojaki,
    Trije slovenski rojaki,
    Ki borili so se za našo domovino,
    Radi bi se vpisal v zgodovino.
    D...

    Beri dalje...
  • 09:12 - 25.04.2007

    Lice je umivala,
    kot sončece prebujala,
    prstke nežno božala,
    nežno se smejala,
    ta ženska oblačila,
    hranila bre...

    Beri dalje...
  • 04:44 - 17.11.2007

    Dugo tražim riječ -
    u koracima
    u vrisku s radija
    i drugdje negdje.
    Nema je.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:36 - 03.08.2009

    Gledam bogataša v casinoju.
    Naučil denar si je nabrat,
    ampak izgubil je v tej igri,
    ker življenja ne izplača av...

    Beri dalje...
  • 10:32 - 18.04.2007

    V višave se vzpenjaš,
    visoko v nebo,
    razprostiraš svoje veje,
    mogočno,
    bohotiš se,
    ...

    Beri dalje...
  • 15:03 - 18.06.2007

    Besede tvoje so kot vroč vihar,
    ki potuje po mojem telesu.

    Ne ustavlja se...

    Kot hladen led,
    ki spolzi p...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 07.05.2007

    Daj, le nocoj ostani z mano!
    Nikar ne hodi v večer meglen.
    Kar je začeto in nedokončano,
    kot »da« je, ki na pol ...

    Beri dalje...
  • 12:08 - 26.03.2007

    Ko z roko mi greš,
    skozi lase,
    čutim tvoj dih drhteč,
    stojiš ob meni,
    nežno me objemaš
    in...

    Beri dalje...
  • 18:23 - 16.04.2007

    Ranjeno srce,
    na tleh poteptano.
    Čigavo je?
    Je moje?
    V prsih čutim praznino.
    Da, najverjetneje je moje... Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo