Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Svetloba Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Mystic, v sobota, 30. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
Slavil sem te,o Gospod, klečal pred Tabo, pa molil k Tebi- nisem pa se te bal. Za Tabo sem hodil, kot hodi ovca za pastirjem, pasel sem ponujeno, pa sem popasel Spoznanje. Saj spoh nisi To, niti On nisi, pa vse tudi Ne; zame ne! Vsi,ki ste v zlato oblečeni, pa malikovani do ponižanja, zgolj trgate vesoljske niti, ker služite Hudiču! Droben kamenček je lahko pametnejši od človeka, pa kapljica vode koristnejša in žarek sonca močnejši; samo dihaj,pa boš spoznal. Nitka,po kateri sem prišel spletam te v mrežico, da ujamem tisti dragoceni hip, ko odidem v Večnost; hvala Ti,o veliko Vesolje!
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:19 - 18.08.2006

    Au revoir, rekoč,
    odhajajoč čez vrata
    nisi vedel, da te bo ljubezen
    pripeljala tako daleč, preveliko
    kilometrov s...

    Beri dalje...
  • 00:23 - 14.11.2004

    Včeraj sem dobil
    po pošti kepo krvi.
    Znotraj nje - tik tak, tik tak...
    In znotraj slika,
    majhna slika.

    Roka... se začela ...

    Beri dalje...
  • 09:04 - 18.07.2010

    Prvo srečanje
    v ljubezni s teboj
    sem preživel,
    a kaj ko v tvojem srcu
    zate ljubezen ne obstaja.
    ...

    Beri dalje...
  • 10:55 - 06.11.2010

    Vsako jutro, ko me budilka zbudi, si želim, da bi tu bil Ti. Da bi ležal ob meni in me poljubljal po rami, objel me čez pas in zašep...

    Beri dalje...
  • 06:16 - 17.03.2009

    Presunil me je njen pogled
    spoznal sem v njem, da še živim
    začutil sem v sebi sonce,
    bo grelo njo, ki me želi.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:41 - 04.04.2006

    Ko pridem v šolo vse mirno je , a ko pricne se pouk že mora je.Pri kemiji učiteljica mi govori pa saj pojma nimaš ti.Ko zgodovina se pricne skoraj ...

    Beri dalje...
  • 10:29 - 14.05.2007

    Božam svilo tvojih ustnic
    v prstih čutim njih naboj
    lepe polne
    tako vabeče trepetajo
    da približam ti obraz
    in ...

    Beri dalje...
  • 21:47 - 22.11.2007

    zadane me,
    močno me pretrese,
    močno mi razum omaje,
    neverjetno me prevzame,
    postanem imuna,
    ne začutim več dih...

    Beri dalje...
  • 20:02 - 24.02.2005

    Če misliš,da si velik,
    Sedi pod steno Triglava,očeta gora
    Pa poglej ga,velikega,
    Če misliš,da si velik.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:25 - 23.12.2005

    Bela miza
    modrega odtenka.
    Skalpel
    številka pet
    reže spomine
    na režnje.
    Režnje za histologijo.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo