Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Svetloba Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Mystic, v sobota, 30. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
Slavil sem te,o Gospod, klečal pred Tabo, pa molil k Tebi- nisem pa se te bal. Za Tabo sem hodil, kot hodi ovca za pastirjem, pasel sem ponujeno, pa sem popasel Spoznanje. Saj spoh nisi To, niti On nisi, pa vse tudi Ne; zame ne! Vsi,ki ste v zlato oblečeni, pa malikovani do ponižanja, zgolj trgate vesoljske niti, ker služite Hudiču! Droben kamenček je lahko pametnejši od človeka, pa kapljica vode koristnejša in žarek sonca močnejši; samo dihaj,pa boš spoznal. Nitka,po kateri sem prišel spletam te v mrežico, da ujamem tisti dragoceni hip, ko odidem v Večnost; hvala Ti,o veliko Vesolje!
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:43 - 07.03.2005

    Jaz in ti,
    kot dva planeta,
    v osončju tisočerih zvezd,...
    Jaz in ti,
    včasih le kot dva človeka,
    a kdo zgradi med nama mos...

    Beri dalje...
  • 10:49 - 10.03.2005

    Ne rabim oči, da te vidim,
    ne rabim ušes, da te slišim...
    Zate, rabim le svoje telo,
    da te začutim,
    tvojo toplo sapo,
    ki p...

    Beri dalje...
  • 16:20 - 15.05.2011

    Prebudila sem sence, razbohotene
    na mojem obrazu. Skrivajo
    strah, ki se spretno odmika od
    prehojenih besed - s...

    Beri dalje...
  • 21:59 - 04.03.2007

    Kelih sladkega opoja -
    vsi hoteli so ga piti;
    jaz bila bi samo tvoja,
    ti samo bi smel ljubiti.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:18 - 05.05.2007

    Stala sta sredi sveta
    Sredi plitkega sveta.
    In želela obvarovati
    Svojo globoko ljubezen
    Pred krvavo utopitvijo Beri dalje...

  • 09:46 - 03.02.2010

    Poskus prignan do skrajnosti
    (ker ne zmore vztrajnosti)
    pod privlačno silo zemlje
    zapusti visoke želje
    Beri dalje...

  • 21:48 - 20.12.2004

    Kako si daleč vstran od mene,
    zakaj mora biti to tako,
    da ne čutim teh tvojih poljubov
    in pozabljam kakšni so….
    Žalostni ...

    Beri dalje...
  • 10:50 - 06.01.2013

    Sivo nebo brez ptic.
    Siv avto in
    siva cesta.

    Peljem se v službo.
    Vklopim gretje,
    kondenz mi odkrije po...

    Beri dalje...
  • 21:29 - 06.02.2005

    Težka sila,
    teža spomina,
    gravitacija se v fiziki imenuje,
    me vleče nazaj v orbito staro.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:45 - 03.06.2008

    Ko pogledam to senco,
    ko gledam vse te dlake,
    ki poraščajo mi telo,
    opazim brazdaste odtise
    preteklega leta ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo