Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sin Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vvooodnarka, v petek, 15. jun. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Vdihnil si življenje... majska rožica,
v dlaneh te ljubim moj sin,
v dlaneh s poljubi nežnosti učim,
od sreče sonce v srcu čutim.
So me tvoja žametna lička uročila,
nežno za ročico korakov... shodila,
v mojih dlaneh z uspavanko zasiješ,

z otroškim smehom v dan, prebudiš.
Šopek iz tvojih ročic,
mi solza sreče po licu spolzi,
v gral, naj lepši zaklad spremeni.
Me topel ščebet prvih besed,
kot svilen vetrič boža ušesa.
V srcu moj sin, 
misel nate, ko se prebudim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a marjetka, v 16-06-2007 13:13,
1. ...
ni lepšega kot nasmeh otroka, ki je tako čist, pristen in edinstven!! 
zelo lepa pesem! 
lp,marjetka
 

Objavil/a vvooodnarka, v 16-06-2007 13:39,
2. ...
Marjetka, hvala za dotik z lepo mislijo  
 
Lp, vvooodnarka 
 
:)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:02 - 20.04.2011

    Zgodaj si vstala,
    na postajo zapeljala,
    ko sva se poslovila,
    nisva govorila,

    Koliko se mi dogaja...

    Beri dalje...
  • 22:45 - 05.01.2011

    poglej jo
    kakšna je
    zavedaj se
    da niso vse takšne
    sicer pa
    ko boš spoznal
    zakaj je tako črna
    in ...

    Beri dalje...
  • 12:14 - 06.07.2006

    Prekriva me,
    brez razgledov razlezena praznina,
    ponosna davež, ki vpije vsak mo...

    Beri dalje...
  • 11:02 - 05.04.2012

    Sprašujem se … zakaj
    Bog ustvari
    Bitje … nepopolno
    Bitje … mu vdahne
    Življenje …

    A zdaj v...

    Beri dalje...
  • 18:35 - 21.04.2006

    Zaslišim
    Tvoj šepet…
    Ki mirno govori:
    “Kdorkoli si,
    In karkoli že
    Dogaja se…
    Ob tebi sem...

    Beri dalje...
  • 16:25 - 01.08.2008

    Med nebom in zemljo,
    med rjuhami in deko
    s teboj objet
    pod tkanino sem tesno.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:04 - 03.03.2005

    Tvoje besede se sprehajajo
    po jutranji rosi,
    ki se je čez noč naredila
    na moji dlani.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:54 - 06.10.2006

    sama tu sedim
    na pomolu bedim
    v bledo luno strmim

    v mislih tebe imam
    ki nekje si daleč stran Beri dalje...

  • 17:37 - 25.07.2007

    Peneči se valovi drobijo steklenico, v katero je ujeto življenje.
    Veter nosi poslednje razbitine otopelega stekla.
    Sonce hladi pek...

    Beri dalje...
  • 21:45 - 07.01.2010

    V temnem senčnem od sonca skritem
    gaju
    Sem dihal
    Vonj, vonj, ki je polnil nosnice,
    je bil sladak.

    Brez z...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo