Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sin Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vvooodnarka, v petek, 15. jun. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Vdihnil si življenje... majska rožica,
v dlaneh te ljubim moj sin,
v dlaneh s poljubi nežnosti učim,
od sreče sonce v srcu čutim.
So me tvoja žametna lička uročila,
nežno za ročico korakov... shodila,
v mojih dlaneh z uspavanko zasiješ,

z otroškim smehom v dan, prebudiš.
Šopek iz tvojih ročic,
mi solza sreče po licu spolzi,
v gral, naj lepši zaklad spremeni.
Me topel ščebet prvih besed,
kot svilen vetrič boža ušesa.
V srcu moj sin, 
misel nate, ko se prebudim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a marjetka, v 16-06-2007 13:13,
1. ...
ni lepšega kot nasmeh otroka, ki je tako čist, pristen in edinstven!! 
zelo lepa pesem! 
lp,marjetka
 

Objavil/a vvooodnarka, v 16-06-2007 13:39,
2. ...
Marjetka, hvala za dotik z lepo mislijo  
 
Lp, vvooodnarka 
 
:)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:13 - 19.03.2006

    Lakota, smrt, bolezni so v zraku, človek, prestrašen, sam tava v mraku, vedno več ljudi pograbi za meč, NE ZDRŽIM VEČ!

    ...

    Beri dalje...
  • 07:10 - 02.12.2005

    Brez besed in brez obraza moja duša kot nakaza
    skrita in na zid pribita siva vsa in v prt zavita
    zvija se in krotoviči preganjajo jo vsi ...

    Beri dalje...
  • 18:34 - 17.03.2006

    V tvojem objemu,se počutim ,kot kraljica zla,
    ki krade delčke tvojega diha.
    Odvzamem moči, te uničujem,
    izpijem ti kri ,dušo...

    Beri dalje...
  • 22:58 - 04.01.2006

    Ostani

    ostani to noč z menoj
    da te ljubim
    bodi moja, vso noč
    ostani


    ...

    Beri dalje...
  • 09:12 - 29.04.2005

    Prebudi se, odpri oči.
    Poglej okrog, nasmehni se.
    Vse je lepo kakor ti.

    Sprehodi po poti se,
    pogled oblakom nameni,
    Beri dalje...

  • 20:39 - 18.05.2010

    Are those times really over?
    Is this century out of time?
    as a people and their feelings,
    as love, alone.
    Beri dalje...

  • 09:55 - 17.05.2005

    Upanje, sreca, veselje;
    to so viri nasih sanj
    nesmisel je pokopan,
    dusa si zeli pocitka in lepih sanj.


    ...

    Beri dalje...
  • 17:20 - 20.03.2006

    O ti naš očim, krušni Bog,
    si dal nam puščico in lok,
    podobo svojo, luč v temi,
    najhujši zveri med zvermi.

    Beri dalje...

  • 22:17 - 03.04.2005

    Kaj naj napišem?
    Kaj naj rečem?

    Moje srce je praznina.
    Oči so priprte s polkni,
    v meni je črna tišina.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:28 - 08.04.2009

    Med nami so.
    Med nami so oceani.
    Med nami so oceani besed.

    Nad nami nebo.
    Nad nami nebo in v daljavi
    Nad...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo