Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sin Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vvooodnarka, v petek, 15. jun. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Vdihnil si življenje... majska rožica,
v dlaneh te ljubim moj sin,
v dlaneh s poljubi nežnosti učim,
od sreče sonce v srcu čutim.
So me tvoja žametna lička uročila,
nežno za ročico korakov... shodila,
v mojih dlaneh z uspavanko zasiješ,

z otroškim smehom v dan, prebudiš.
Šopek iz tvojih ročic,
mi solza sreče po licu spolzi,
v gral, naj lepši zaklad spremeni.
Me topel ščebet prvih besed,
kot svilen vetrič boža ušesa.
V srcu moj sin, 
misel nate, ko se prebudim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a marjetka, v 16-06-2007 13:13,
1. ...
ni lepšega kot nasmeh otroka, ki je tako čist, pristen in edinstven!! 
zelo lepa pesem! 
lp,marjetka
 

Objavil/a vvooodnarka, v 16-06-2007 13:39,
2. ...
Marjetka, hvala za dotik z lepo mislijo  
 
Lp, vvooodnarka 
 
:)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:27 - 14.03.2012

    Hvala ti,
    dragi Bog,
    da vrnil si mi nazaj
    tisto, kar vzel si mi nekdaj.

    Hvala ti,
    dr...

    Beri dalje...
  • 06:57 - 03.12.2009

    Previdno hodim po robu,
    previs je previsok,
    globina mojih želja
    prenizko,
    ne morem vanjo.

    Previdno hodim...

    Beri dalje...
  • 19:14 - 15.10.2006

    Pravijo,da ga je pozabila...
    Vsak dan jo srečam za istim pultom, 
    ko vzame kruh in mleko.
    Pogled zastane na parketu ...

    Beri dalje...
  • 16:07 - 16.05.2010

    Čul davi sem strahotna poročila -
    da v Srbiji, deželi neustrašni,
    zgodil se v neki vasi greh je strašni,
    ko tol...

    Beri dalje...
  • 21:16 - 21.04.2007

    Čutim v sebi to moč,
    neponovljivo,
    to moč življenja,
    samo energijo,
    ki me prevzema,
    strašno me zajema.<...

    Beri dalje...
  • 11:16 - 16.06.2005

    Daj tvoje mi peruti, da na njih jaz poletim,
    položi mi besedo v usta, da zmotno jaz ne govorim!
    Daj mi tvoje zdaj oči, da sama sebe ne sl...

    Beri dalje...
  • 17:35 - 02.06.2007

    hitijo koraki
    smehljajev več ni
    se vračajo strahovi
    krvavih noči.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:44 - 29.05.2009

    NAVZDOL, Z VRHA PEŠČENE URE
    Me zasipaš, zrno za zrnom,
    Neslišno v tej stekleni kletki.

    Dan za dnem.
    Beri dalje...

  • 08:39 - 24.08.2008

    Tu sem, ljubim in verjamem
    in le včasih jokam, spim.
    Ko pa prazen nič zajamem,
    v upanje se potopim.

    Beri dalje...

  • 18:33 - 06.04.2006

    Lagal si mi z očmi,
    katere gledale so milo.
    Božal me z rokami,
    hudičevega dotika.
     
    Piti vina si mi dal,<...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo