Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sin Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vvooodnarka, v petek, 15. jun. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Vdihnil si življenje... majska rožica,
v dlaneh te ljubim moj sin,
v dlaneh s poljubi nežnosti učim,
od sreče sonce v srcu čutim.
So me tvoja žametna lička uročila,
nežno za ročico korakov... shodila,
v mojih dlaneh z uspavanko zasiješ,

z otroškim smehom v dan, prebudiš.
Šopek iz tvojih ročic,
mi solza sreče po licu spolzi,
v gral, naj lepši zaklad spremeni.
Me topel ščebet prvih besed,
kot svilen vetrič boža ušesa.
V srcu moj sin, 
misel nate, ko se prebudim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a marjetka, v 16-06-2007 13:13,
1. ...
ni lepšega kot nasmeh otroka, ki je tako čist, pristen in edinstven!! 
zelo lepa pesem! 
lp,marjetka
 

Objavil/a vvooodnarka, v 16-06-2007 13:39,
2. ...
Marjetka, hvala za dotik z lepo mislijo  
 
Lp, vvooodnarka 
 
:)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:03 - 24.10.2007

    Kot da bi vse splozelo iz rok
    ker se je moja koža spremenila
    v sluzast ščit pred svetom

    Kot da so ...

    Beri dalje...
  • 21:02 - 26.01.2005

    Samo ozrem se
    in utrne se mi toliko vprašanj.
    Odgovori mi sprožijo slabost.
    Se sploh splača bruhati?
    Je boljše izbljuvek požret...

    Beri dalje...
  • 06:45 - 09.11.2007

    Me misel z blodnjo okrepi
    v sebi išče nov izraz
    okolica me ne razume
    ko blodim po sebi
    išč...

    Beri dalje...
  • 10:36 - 26.01.2007

    Naj nasmeh mojega obraza
    zamenja žalost v ljudeh,
    naj pomagata smeh in svetloba
    mojega srca. 

    ...

    Beri dalje...
  • 18:44 - 23.11.2004

    Rojen v paru s sestrico, Sijoče lice matere in očeta, Pa takoj boleče, Nesprejemljivo, Davnov sindrom?

    ...

    Beri dalje...
  • 19:25 - 11.05.2006

    Šumenje
    iz štirih strani
    da je izhod
    samo navzgor
    ali navzdol

    ostre kaplje
    pršijo
    meglica reže nosnice

    ...

    Beri dalje...
  • 13:56 - 13.01.2007

    Skačejo okrog veseli obrazi...
    star sem.
    Korak za korakom, mehka stopala...
    vojna in bes, pozaba.
    Mina, pok, konec......

    Beri dalje...
  • 19:53 - 02.12.2005

    Prijatelj moj..
    Odšel si, rekel zbogom nikoli..
    Spala nič ne bom nocoj,
    ker vsi spomini nate bodo prišli okoli.. <...

    Beri dalje...
  • 16:52 - 13.11.2005

    Polje, kjer sem sadil.
    Je nehalo zoreti.

    Tunel je neizogiben.
    V vetru razpira ptica krila.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:52 - 12.08.2008

    Čas teče
    vse mine
    le bolečina ostane.

    Ne mine nikoli
    kar je
    ranilo srce.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo