Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Prebujanje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v sreda, 06. jun. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Oviješ mi roke okrog pasu
začutim vstajanje tvoje pohote
poljubljaš po vratu me še v polsnu
že čutim prebujanje svoje mokrote.

Božaš mi prsi bradavičke nežno vzbudiš
kričeče po tvojem poljubu z jezikom jih umiriš
obrnem se k tebi da lažje pogledam te v oči
ko sežem po tisti trdoti ki v meni divjost budi.

Z vabečim pogledom pospremim te dol
prosim okusi moje sokove
v vrhuncu naslade popelješ me tja
kjer še jaz verjamem v bogove.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (13) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 14-06-2007 16:06,
1. Prebujanje
malo sem se sprehodila po pesmih z eroticno vsebino, ki bi vsekakor morale vsebovati naboj, da bi bralca "dvignilo" in rekel bi to je to....pri tej tvoji pesmi pogresam "dvig temperature", je zgolj opisovanje akta kot takega in pesem se zgubi v poprecju. Vem, da znas bolje, Spikerica. 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Spikerca, v 15-06-2007 13:57,
2. Prebujanje
No ja, saj erotično vzburljivo ni nujno samo sanjarjenje o nekem kaj bi-če bi, ampak tud opis nekega dogodka kot takšnega zna bit vznemirljiv..vsaj meni, verjamem, da še komu.  
Jasno pa, kar nekoga dvigne, ni nujno da drugega ;) Bo pa morda naslednjič komu drugemu bolj po okusu...al pa ne hehe, odvisno kakšne volje bom.  
 
Hvala Ajda za mnenje :) 
 
lp
 

Objavil/a ajda, v 15-06-2007 14:09,
3. Prebujanje
uh..morda sem bila preostra v svojem razmisljanju..samo ne vem..meni je pisati erotiko..prevzeti in zapeljati v vrtinec hotenja in zelje ....no, morda tega nisem zaznala, ker je pesem napisala zenska dusica... pa brez zamere, Spikerca 
 
bos rekla "posle j..nema kajanja :x :eek  
 
lp, ajda 
 

Objavil/a ajda, v 15-06-2007 14:10,
4. napaka...
meni je brati (ne pisati)... 
ceprav jo tudi rada pisem... 
 
 
 

Objavil/a Spikerca, v 15-06-2007 14:13,
5. Prebujanje
Joooj Ajda nič nisi bla preostra! 
 
Vsak vidi tako kot vidi, če se te ne dotakne, se te ne-nič hudega ni v tem...malo preveč zmede bi bilo na svetu, če bi vse 'rajcale' iste stvari :grin  
 
lep dan...
 

Objavil/a Mojmir, v 20-06-2007 08:17,
6. Prebujanje
Všeč mi je, da se tudi Spikerica z veseljem prebuja, nežno, pohotno, erotično - ob njem, z njim .. le malo nerodno je, ker imava oba enak naslov pesmi. Tudi Muc je imel svoje Prebujanje in ga je spremenil v Prebujenje. Morda bi pa Spikerica k svojemu naslovu dodala kako zvezdico, da se ne bi avtorji mešali. Pa en lep pozdrav ! Mojmir
 

Objavil/a Spikerca, v 20-06-2007 11:26,
7. Prebujanje
Joooj dragi Mojmir...pesmi z istimi naslovi se žal dogajajo, smo pač neizvirni :p Sicer pa ob vsej poplavi pesmi, bi se verjetno še tako izviren naslov slej ko prej ponovil ;)  
 
Prebujanje bo prebujanje :p (ok trma sem hehe...brez zamere) 
 
lp
 

Objavil/a ajda, v 20-06-2007 11:45,
8. Prebujanje
ja, pa jaz imam tudi eno prebujanje:), ocitno je to naslov, ki je se kako vabljiv. Ni pa vec problem, ker je mozno komentar napisati pod pesmijo in zato lahko vec prebujanj;) 
 
lp,ajda
 

Objavil/a vvooodnarka, v 20-06-2007 11:45,
9. Prebujanje
Pesem je prelepa... prebudila se mi je strast :upset kar pa še ni rečeno, da mora bralca popeljati tudi v vrhunec :zzz  
 
Lp, vvooodnarka
 

Objavil/a Spikerca, v 20-06-2007 14:48,
10. Prebujanje
Vodnarka, če bi pesem to znala bi pa bilo kar malo too much :zzz  
 
Hvala :)
 

Objavil/a Mojmir, v 20-06-2007 15:46,
11. Prebujanje
Ok. Všeč so mi trmaste ženske, posebno v fazi prebujanja.... Ostani taka! 
Lp Mojmir
 

Objavil/a vvooodnarka, v 20-06-2007 16:40,
12. Prebujanje
Spikerca, govorim, da je ravno pravšnja ;) bralke in bralce malo požgečka :zzz  
 
Lp, vvooodnarka
 

Objavil/a emilly, v 27-05-2010 06:17,
13. Prebujanje
Malo drugače...
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:32 - 02.04.2006

    Prvo leto je sedela pod prvo lipo.
    Belin, ta dobri bog ji je delal družbo.
    Zemlja je bila vsa mehka in voljna.
    Cveteli so upi in skr...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 08.02.2005

    Le kam tako drvi, drvi ta vlak življenja,
    le kam se mu mudi saj poln je trpljenja,
    trpljenja nedolžnih ljudi – zakaj tako hiti? <...

    Beri dalje...
  • 15:43 - 16.02.2008

    Mlado dekletce strmi vame in se smeje.
    Njeno življenje je brezskrbno.
    Svobodno je, zaprto v kletko
    lastnih star...

    Beri dalje...
  • 12:33 - 03.05.2007

    Da ne bom,
    pretirano skrbela,
    čeprav sva komaj pot ,
    to skupno začela,
    za tebe me skrbi,
    si varno,
    ti p...

    Beri dalje...
  • 15:53 - 25.05.2007

    Ti moje spremenila si življenje.
    Kaj vse na svetu bi dal,
    da izgine to tpljenje
    in da bi te ne spoznal!

      ...

    Beri dalje...
  • 16:50 - 08.07.2010

  • 06:09 - 26.03.2010

    Se krivo poželenje
    sprevrglo je v strast,
    postal je sam svoj suženj,
    na lasten ukaz.

    S pohlepnimi koraki
    ...

    Beri dalje...
  • 07:37 - 17.07.2006

    Strem lupino
    tvojega sijaja
    in se grejem
    ob resnicah
    gnilih
    hrušk.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:48 - 05.03.2009

    Lastovičji let,
    nad zaprto tovarno.
    Prihaja pomlad?

    ...

    Beri dalje...
  • 20:15 - 07.12.2005

    Ko se konča poletje,
    zatrepetam.
    Prisluškujem govoricam,
    sledim obrazom.
    Čakam, da prideš.

    Saj prideš?

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo