Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Če ni nič ni nič Natisni Priporoči prijatelju
Od Lucka   

Včasih si rečem:Ah dons se mi pa nč ne da.
A to ni tolk lahko, tud lenart je težko.
Tut ptič prav tako,še srna se prebudila bo,
ker mladiče nahranila bo.
Js pa kle ležim, si smejim in govorim:
Ma, sej to je tak butasto!!!!
Pač je tak ta naš svet,ki le "dobre" lastnosti ima! Ampak delat vsak ne zna.......

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:04 - 08.12.2005

    Izginjam, del mene je ostal nekje ozadaj,
    ponovno padajoci udi se odbijejo od stekla,
    mislim da ne morem gibati,
    mislim, ceprav nima...

    Beri dalje...
  • 00:07 - 10.10.2008

    Pogrešam sonce, toploto, sijaj,
    pogrešam tebe, tvoj ljubki značaj.

    Ker dan je taka tuga,
    mi prav prišla...

    Beri dalje...
  • 19:26 - 19.04.2005

    Razteščena na tleh v svojih črepinjah ležim.
    Kot rezila se črepinje zažirajo vame.
    V mlaki krvi ležim in poslednjič krvavim. Beri dalje...

  • 14:13 - 29.10.2008

    Kjer Sava šumi, vasica stoji,
    z gozdovi obdana, v soncu žari,
    malo prisluhni, ozri se naokrog,
    živi tam družina...

    Beri dalje...
  • 08:03 - 08.03.2005

    Predeš zlato kletko,
    da ne bi ti ušla,
    zlivaš strup mi v telo,
    da ne bi se branilo...

    ...

    Beri dalje...
  • 20:37 - 15.11.2004

    Restavracija.
    Krožnik školjk.
    In modri prtiček.
    Razgrnjen.
    Zate.
    Morje širno.
    Barčica po njem plava.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:34 - 09.11.2005

    V večni noči tavam,
    z lučjo v roki, vodim
    izgubljene duše v noč...

    Kot jaz tudi one trpe,
    vedo brez mene so izgubljuene
    i...

    Beri dalje...
  • 11:38 - 22.03.2005

    Prerežem ti oko, da iz njega pricurljajo bridke solze, so to solze sreče, ali solze trpljenja in bolečin?. Zakaj jokaš na moja ranena, zakaj tolaži...

    Beri dalje...
  • 17:08 - 19.01.2007

    Nemir v meni se razrašča kot bršljan,
    ki urno vzpenja se po strmi steni,
    ne znam postaviti se ognju v bran,
    ...

    Beri dalje...
  • 11:06 - 02.03.2008

    Morje je izvabilo violini
    harmonije,
    ki so kristali,
    zaznamovani
    s poetiko vsega bivanjskega.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo