Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Če ni nič ni nič Natisni Priporoči prijatelju
Od Lucka   

Včasih si rečem:Ah dons se mi pa nč ne da.
A to ni tolk lahko, tud lenart je težko.
Tut ptič prav tako,še srna se prebudila bo,
ker mladiče nahranila bo.
Js pa kle ležim, si smejim in govorim:
Ma, sej to je tak butasto!!!!
Pač je tak ta naš svet,ki le "dobre" lastnosti ima! Ampak delat vsak ne zna.......

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:23 - 09.05.2013

    Z majhnimi koraki,lahko ustvarjaš novo pot.
    Silaki tega časa, nimajo moči,
    da premagali Duha bi, v srcu notranjih oči.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:04 - 23.09.2008

    Poglej me: človeka
    hodim po prahu
    hodim sam po prahu
    ki ostane od ostankov
    totalno sem že skurjen
    vsi ostali s...

    Beri dalje...
  • 10:19 - 18.02.2006

    Žalostna poeta
    Se zatekla je v skalovje
    Gleda penasto valovje
    Ki razburkano ječi
    In zaletava se v skalovje
    žalostna poeta<...

    Beri dalje...
  • 12:58 - 16.07.2006

    Pesem je zdravilo, ki celi vse rane,
    čisto nalahno in nežno te objame,
    tako čaroben, pravljičen in lep je svet,
    kdor poje, kdor v sr...

    Beri dalje...
  • 19:22 - 01.02.2010

    Ujet med štiri prazne, hladne stene,
    kjer te pustota stresa do kosti,
    ko nimaš več izbire prav nobene,
    razmišljaš kdo in kaj...

    Beri dalje...
  • 16:19 - 30.04.2008

    Ko te res hočem,
    samo zaprem oči
    in počakam.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:59 - 11.08.2006

    Usklajena,
    Preveč prekleto usklajena.
    Harmonija.
    Po petdesetih letih še vedno vonj nečesa izginulega,
    V hipu osamljenega, <...

    Beri dalje...
  • 03:14 - 28.06.2010

    Ljubezen je lepa,polna norosti nad njo sije sonce radosti, potem pa pridejo temni oblaki, v ljubezni ni več radosti, iz sinje modrih...

    Beri dalje...
  • 00:37 - 25.01.2009

    Natalie
    je povila
    sina
    pravi
    da je zdrav
    in da pogreša
    očeta

    ...

    Beri dalje...
  • 15:25 - 14.03.2006

    spomni se nate
    ko poleže mir na rjuho
    riše slike po zidu
    z vinom uokvirja besede 
    v odmevih polne praznine
    posluša ur...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo