Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Če ni nič ni nič Natisni Priporoči prijatelju
Od Lucka   

Včasih si rečem:Ah dons se mi pa nč ne da.
A to ni tolk lahko, tud lenart je težko.
Tut ptič prav tako,še srna se prebudila bo,
ker mladiče nahranila bo.
Js pa kle ležim, si smejim in govorim:
Ma, sej to je tak butasto!!!!
Pač je tak ta naš svet,ki le "dobre" lastnosti ima! Ampak delat vsak ne zna.......

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:27 - 25.04.2005

    V krasne cunje se oblačiš,
    svežega želiš perila,
    da bi plamen moje biti
    s praznim kičem zaslepila.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:35 - 14.03.2008

    Ti preprosto odideš, ko zadnja snežinka stali svoje krake in zaspana zaspi, ko stopi se še zamrznjena noč.

    Meni zadaj o...

    Beri dalje...
  • 15:35 - 31.01.2011

    Od tam kjer je moj dom,
    že od daleč vidiš zvon,
    mogočna cerkev tam stoji,
    Miklavž  iz zvona govori...

    Povsod ravnica, polja so...

    Beri dalje...
  • 18:00 - 08.03.2006

    Verjela ti bom
    besedo, nasmeh,
    resnico, laž,
    nič ne bo bolelo
    in ne bom tekla nikamor,
    stradala bom pamet
    s srčkanimi...

    Beri dalje...
  • 12:58 - 28.12.2007

    Pred seboj imam še celo življenje,
    pa mi ga ne pustiš živeti.
    Čaka me jutri,
    a tja ne znam priti ...

    Beri dalje...
  • 10:38 - 15.11.2005

    Danes sem sanjal tvoj vonj, opojno omamo občutkov, ki me spominjajo, da sem se vedno živ. Všeč mi je bila apatija, ki je zajela moj bit, ko si pron...

    Beri dalje...
  • 22:05 - 30.07.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 09:45 - 07.09.2008

    Na polju tišina,
    le hladna vedrina.
    Tam odjekne strel.
    Misli poskrijejo se
    v globine zemlje.
    Je bil to strel,<...

    Beri dalje...
  • 09:48 - 09.02.2008

    Morala sem priznati.
    Boj sem izgubila.
    Moja notranjost pričela je jokati.
    Bolečine te ne bom pozabila.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:06 - 28.06.2008

    Me vnukec vprašljivo gleda v oči,
    Pomane si učke, ko spregovori..
    Daj dedek poglej v zvezdno v nebo,
    Rad bi imel zvezdo, ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo