Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Če ni nič ni nič Natisni Priporoči prijatelju
Od Lucka   

Včasih si rečem:Ah dons se mi pa nč ne da.
A to ni tolk lahko, tud lenart je težko.
Tut ptič prav tako,še srna se prebudila bo,
ker mladiče nahranila bo.
Js pa kle ležim, si smejim in govorim:
Ma, sej to je tak butasto!!!!
Pač je tak ta naš svet,ki le "dobre" lastnosti ima! Ampak delat vsak ne zna.......

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:13 - 09.11.2005

    List za listom,
    stran za stranjo
    so obračali, naši zananci, predniki in bodoči rodovi ga bodo.
    A moji ne!
    Ker mojih ni!
    Al...

    Beri dalje...
  • 08:35 - 23.04.2005

    Košček modrine,
    ki ga z neba polagam
    v vrt življenja.
    Začinim z zvrhano žlico
    sladkega hrepenenja,
    dodam kapljico slučaja<...

    Beri dalje...
  • 18:07 - 02.11.2006

    Edino srečanje
    Srečanje s krvjo in
    topli dnevi
    kot le občasna pošiljka svobode.
    Pozaba slike,
    ki ni b...

    Beri dalje...
  • 17:45 - 20.11.2006

    Živeti v smrti.
    Grešiti v čistosti.
    Osvobojenost v kletki.
    Zunanja lepota,
    notranja grdoba.
    Viša...

    Beri dalje...
  • 15:02 - 16.01.2005

    se ena mrzla noč vedela sem da odšel bo proc nism si hotela priznati nism hotela odgovorov iskati le solze so lile oko so mi zameglile

    ...

    Beri dalje...
  • 08:51 - 06.12.2004

    Ne puščaj me same v teh temnih nočeh,
    ne dovoli, da z ustnic mi izgine nasmeh,
    ne obračaj se stran, ne odvračaj oči,
    ne zapiraj mi v...

    Beri dalje...
  • 20:03 - 18.10.2006

    poglej nazaj!

    razmišljaš, da bi se ozrl nazaj,
    vendar ne veš, če je vredno.
    hrepeniš in ...

    Beri dalje...
  • 14:03 - 11.01.2007

    Ko bi lahko letela,
    v tebi videla sebe.
    V blaženi norosti
    vse pretentati,
    se iz zidov teh osvoboditi.
    Letela ...

    Beri dalje...
  • 20:08 - 19.10.2009

    Veter že meče opeke s strehe,
    ulice sneg na debelo zameta moreče,
    pogled skozi okno mi ne daje utehe,
    le zima, le mraz, le o...

    Beri dalje...
  • 20:18 - 29.07.2009

    Ležim v postelji
    in neizmerno pogrešam tvojo roko okrog mojega pasu.
    Tvoja majica diši tako lepo,
    da se samo na...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo