Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pozabljen svet Natisni Priporoči prijatelju
Od bask   

Lepi, igrivi pogledi,
ki ti v trenutku narišejo otroški nasmeh,
na starem, pustem obrazu,
vnamejo osivelo oko,
objamejo nezaupljivo srce,
ti vzbudijo upanje o nedolžnem,
zaupljivem, srečnem svetu,

svetu, ki verjame vate,
te ima rad
in pozna le besedo hvala!
Hvaležen le kratkemu trenutku,
vesele razigranosti za nekaj koščkov mesa,
to je največ kar srcu srečo mi da.
Vprašanje, zakaj potem srce v tem svetu trpi,
zato ker iskrena hvala
le v svetu brez ljudi živi!

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:31 - 06.08.2008

    Kdo si? Po čem hrepenš? Kdaj tiho zajokaš? Kje te svet najbolj boli? Kakšne so te oči, ko se bojiš? Kdaj jih zapreš?

    S kom poslušaš ...

    Beri dalje...
  • 13:51 - 27.02.2005

    Nekoliko mraz je, kajne?
    Privij se k meni,
    da tvoje toplo telo
    segreje moje.
    In moje telo segreje tvoje.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:16 - 16.07.2008

    tu didan essem na
    šelna tle htvojog
    la vole ka koje
    mogo čeko pate ni

    ...

    Beri dalje...
  • 23:04 - 18.07.2007

    Kraljica zabave, najlepša hči noči
    z božanskimi očmi ne vidi nikoli,
    pogled ji zastira melodija sončnega mrka,
    njeni ...

    Beri dalje...
  • 22:58 - 08.10.2011

    "Kaj res ni nikogar, ki bi slišal to moje hropenje,
    to smrtno hropenje v tej velemestni mrtvašnici?
    Mar so res v...

    Beri dalje...
  • 19:56 - 18.10.2008

    V brezbrižju vsakdana, v lebdečo preteklost
    na platnu se barva preliva.
    Stkano bilo je na statvah prastarih,
    ko...

    Beri dalje...
  • 19:40 - 24.03.2008

    Sebi zvesta ostajam.
    Ampak potem...
    potem...
    potem naju ni.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:34 - 12.02.2008

    Moje morje so tvoje oči
    potopim se vanje
    tam se srečajo delfini
    z mano
    da lahko ti pobegneš
    ...

    Beri dalje...
  • 11:22 - 25.10.2007

    Če bi ponovno priklical
    Ure gostih sinaps Beliala
    Za jutri absurden kot ponavadi,
    Bi se gol sprehodil po gostem gozdu
    Beri dalje...

  • 15:06 - 25.02.2008

    Strehe se bleščijo v popoldanskem soncu,
    iz dimnikov pa se vali svetlosiv dim.
    V zraku se voha jesen in kar čut...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo