Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pozabljen svet Natisni Priporoči prijatelju
Od bask   

Lepi, igrivi pogledi,
ki ti v trenutku narišejo otroški nasmeh,
na starem, pustem obrazu,
vnamejo osivelo oko,
objamejo nezaupljivo srce,
ti vzbudijo upanje o nedolžnem,
zaupljivem, srečnem svetu,

svetu, ki verjame vate,
te ima rad
in pozna le besedo hvala!
Hvaležen le kratkemu trenutku,
vesele razigranosti za nekaj koščkov mesa,
to je največ kar srcu srečo mi da.
Vprašanje, zakaj potem srce v tem svetu trpi,
zato ker iskrena hvala
le v svetu brez ljudi živi!

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:54 - 05.09.2007

    skozi telo me prestrelijo zublji
    ognjene kočije misli
    kričijo
    igrajo se z mojimi hotenji
    vrelih strasti

    ...

    Beri dalje...
  • 13:16 - 07.10.2007

    Dovolili so mi iti
    in jaz sem šla,
    hitro in navdušujoče,
    kot da bo zmanjkalo jutrišnjega dne,
    Beri dalje...

  • 09:27 - 17.06.2005

    Metulja si poslal
    z besedo vame....
    In kako naj umirim
    zdaj to frfotanje?

    ...

    Beri dalje...
  • 18:34 - 22.03.2006

    CE plus E,

    CE plus E,

    E je korak pred Beri dalje...

  • 14:53 - 20.09.2008

    Kako se počutiš, ko mene več ni?
    Ko izginem v množici,
    ko zbledijo koraki,
    kako se takrat ti zdi?

    ...

    Beri dalje...
  • 12:03 - 18.07.2008

    ...

    Beri dalje...
  • 00:34 - 02.04.2010

    Ne brez srca, moledujem.
    Iščem pogled iz oči v oči.
    Potrto skoraj, kot se ne spodobi,
    v ihti prosjačim za kanček vesti.
    Beri dalje...

  • 19:30 - 28.06.2006

    Iz moči spoznanj
    pošiljam svoje misli
    v nam še nepoznane sfere,
    da bi uresničil željo
    si najti končno mesto tam nekje,
    Beri dalje...

  • 20:28 - 19.01.2005

    Hlad in nemir, čutiš ga, iščeš njegov izvir,
    veje, mrazi te, treseš se, žal ti je,
    le kaj je bilo, kako je mogoče, da zgodilo se je to&...

    Beri dalje...
  • 09:05 - 13.02.2005

    Tistega sončnega dne v februarju,
    ko bil sem sam, zapuščen,
    taval sem po mestu tem,
    zmeden in osamljen.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo