|
|
Pozabljen svet |
|
|
|
Od bask
|
|
Lepi, igrivi pogledi, ki ti v trenutku narišejo otroški nasmeh, na starem, pustem obrazu, vnamejo osivelo oko, objamejo nezaupljivo srce, ti vzbudijo upanje o nedolžnem, zaupljivem, srečnem svetu,
svetu, ki verjame vate, te ima rad in pozna le besedo hvala! Hvaležen le kratkemu trenutku, vesele razigranosti za nekaj koščkov mesa, to je največ kar srcu srečo mi da. Vprašanje, zakaj potem srce v tem svetu trpi, zato ker iskrena hvala le v svetu brez ljudi živi! Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev) |
|
|
|
|
Naključne |
-
07:40 - 03.03.2006
Te čemerne, male, drobne duše, ki žive v svojih temnih sencah, bi včasih rade bile ljudje s strahom v očeh.
...
Beri dalje...
-
17:34 - 01.03.2005
Ko misli spat gredo Posteljejo si posteljo Se pokrijejo z odejo Povedo si pravljico za lahko noč. Zaspijo same - Resnično ...
Beri dalje...
-
13:11 - 28.03.2007
Ta svet ni cvet, kot iz škatlice vzet.
Ta svet je klet s temačnostjo pripet
na srce vsakogar, ki trepeta,
da svet je ...
Beri dalje...
-
14:59 - 23.07.2011
Da sam znao
al' nisam
pa sam dušu
svoju prodao
ženi,
koja se drugom
osvetila
i lažn...
Beri dalje...
-
13:37 - 29.10.2009
V soju luči in hrupa
se oder sprazni.
S kozarcem piva v roki
čakam na naslednji val
bučnih kitar in kričanja.
...
Beri dalje...
-
20:40 - 29.08.2006
"Rada te imam"
je obviselo v zraku...
Ujeto v pajčevino,
nekje v kotu sobe
in se prestrašeno skrilo ...
Beri dalje...
-
08:33 - 05.03.2009
Rdeč nagelj ti podarjam,
veš tebi, tudi vsem ženam, sveta.
za vse, kar si napravila, se odrekala,
za vse sol...
Beri dalje...
-
17:25 - 03.12.2005
Kri svetá tečem, praznin prenahranjen. pridi noč vame da skozte zasvetim. zametem te čase v najem ti jih dajem
Beri dalje...
-
15:22 - 17.09.2008
V jeseni drevo,
kaj ostalo je od njega?
Le grobo deblo,
neutrudne gole veje
ki raztezajo se okoli njega,
ki st...
Beri dalje...
-
13:41 - 12.09.2008
Zakaj si sama, zakaj strmiš v tla?!
Kdo sestavlja delčke tvojega srca,
da občutiš, da živiš?
Tema slika tvoj ob...
Beri dalje...
|
|
|
|
|