Paranoja
Napisal/a Uroš, v sobota, 11. dec. 04
Ocena urednika:
Ocena uporabnikov:
(0 glas)
Uničen, odtujen brez cilja tavam naokoli; V smisel zatopljen, obesm se na lepi drog.
Tam življenje se zvrti mi pred očmi; A tam si le ti, sladka žalost od ljubezni.
Po nekem času vzamejo me smrti iz rok; Počutm se odrasu in iz mene močno sili jok.
Noben me več ne sliši, nihče me več ne čuti; Kmalu bom spal v temni hiši, kjer se le še strah sluti.
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje. Prosimo, prijavite se ali registrirajte.
Komentarji uporabnikov (0)
Naključne
19:26 - 29.04.2008
in tvoj sijaj
iz poteptanega dima
dviga se v negibno nebo
ker tako te ljubim
da bi zavpila
da hočem im...
Beri dalje...
21:42 - 06.02.2008
Slovenija, draga, ti mati edina,
pokrajine tvoje obdaja toplina.
Prostrane poljane, visoke goré,
Zelen...
Beri dalje...
02:56 - 14.09.2005
Sustigla nas noc u tijelu mjesecine i sad promatra kako nasa tijela polagano secu perivojima uzdaha.
...
Beri dalje...
14:40 - 26.03.2006
Tavam po mestnih ulicah, štejem ljudi, jih sto naštejem in obstojim.
Zakaj to počenjam, zakaj skrbim, se oziram...
Beri dalje...
14:05 - 26.11.2009
ker so sive ceste,
ker je semafor v okvari,
ker kaplje mažejo šipe,
ker imam ledene roke.
Daj joči,
Beri dalje...
14:45 - 21.04.2008
Izvoli Na vzemi
Tu je ta kreda
s katero si blediš obraz
Beri dalje...
17:08 - 14.12.2009
Za tasladke
obešam zlikovce vseh vrst.
Stegujem se na prstih,
in brišem umazanijo z vrvi.
Srce kliče pra...
Beri dalje...
15:23 - 16.09.2008
Ugotovil sem, da sem pesnik.
To ni slabo, sem ljubitelj življenja.
Če bi bil samo pesnik, bi bilo slabo.
Bilo bi dolgo...
Beri dalje...
18:07 - 02.11.2005
Vrhove prej surove zdaj pobelil bel je sneg in kakor njene grudi, špica v višine zre, zre proti nebu, ki sam sebi se neskončen zdi,
Beri dalje...
13:33 - 23.07.2008
Pojem, da lahko letim.
Gledam, da se ne izgubim.
Tečem, da se prebudim,
božam te, tako občutim.
Sanja...
Beri dalje...