Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

v ljubljani se vesolja ne vidi Natisni Priporoči prijatelju
Od matjaž   

Kako smo, kje smo,
in kako kaj danes pada sneg?
Je težak, je leden, je igriv,
ali le samo ljubljansko siv.

Oranžno je nebo v Ljubljani
saj svetilk je le preveč.
Malo teme, kakšna zvezda,
to res ne bi bilo odveč.
Zapri oči in pot v dušo
vsej svetlobi in lučem.
Upihni svečo v svojem srcu
upanje skrij vsem očem.

Če zdela pot se ti bo malo čudna,
kruta, mrzla, brez potrebe…
počakaj, da oči privadijo se teme.
Da uzreš vesolje v svoji duši.

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:10 - 03.04.2005

    Misli moje, vreča nabasanih
    dogodkov od prej in zdaj,
    podijo se čez moje ceste,
    ne da bi se ozrle kaj...
    Delajo tiste znane ges...

    Beri dalje...
  • 20:37 - 24.02.2005

    Skozi park sprehajam spomladansko sonce.
    Tvojo ljubezen sem že davno razdelila.
    Dvomim v to, a hkrati se zavedam,
    da sem za vedno te...

    Beri dalje...
  • 13:39 - 21.01.2006

    Sva svobodna
    kot ptice v letu,
    ustvarjena za skupni let.
    Si to želiva?

    ...

    Beri dalje...
  • 18:54 - 25.10.2011

    Poglej in videl boš,
    da ni vse zlato, kar se sveti,
    niti ne srebro.

    Postani in slišal boš,
    da vs...

    Beri dalje...
  • 20:49 - 05.11.2008

    Čemu se štorklja vrača na isto mesto
    Čemu so lasje, če jih le burja boža
    Čemu je zemlja, ko v njej ne raste roža <...

    Beri dalje...
  • 17:01 - 24.02.2006

    Ljubezen je pojem zlagan,
    ljubimec je drug drugemu predan,
    življenje njuno prepletajo laži,
    šepetata lepe si stvari,
    čeprav v n...

    Beri dalje...
  • 03:08 - 07.01.2006

    Dolgo, zelo dolgo sem te iskal,
    sreča, kje bila si skrita ?
    Končno sem našel te,
    v dotiku, nasmehu, v njenih očeh.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:47 - 12.12.2005

    Koliko ljubimcev
    pozna tvoj trik
    čarodejka,
    ko skozi priprte veke
    sežeš v rokav,
    kjer se pretaka
    ...

    Beri dalje...
  • 13:00 - 19.05.2009

    Sonce slači hrib,
    igra se s popki dreves.
    Vse do razcveta.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:46 - 09.01.2007

    Fatalka;
    usodno preprosta
    nezmotljivo zgovorna
    v svoji temni opravi
    tišine.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo