Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

v ljubljani se vesolja ne vidi Natisni Priporoči prijatelju
Od matjaž   

Kako smo, kje smo,
in kako kaj danes pada sneg?
Je težak, je leden, je igriv,
ali le samo ljubljansko siv.

Oranžno je nebo v Ljubljani
saj svetilk je le preveč.
Malo teme, kakšna zvezda,
to res ne bi bilo odveč.
Zapri oči in pot v dušo
vsej svetlobi in lučem.
Upihni svečo v svojem srcu
upanje skrij vsem očem.

Če zdela pot se ti bo malo čudna,
kruta, mrzla, brez potrebe…
počakaj, da oči privadijo se teme.
Da uzreš vesolje v svoji duši.

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:01 - 12.05.2007

    So zidovi, piramide,
    pesmi v steno vklesane.
    So mostovi, spomeniki
    in le čas naj liže rane.

    ...

    Beri dalje...
  • 01:09 - 22.01.2011

    Zadnjič sem bil v nič kaj zavidljivem lokalu.
    Vse je dišalo po alkoholu
    in nekdo je bruhal na vogalu.
    Tam, ugle...

    Beri dalje...
  • 13:07 - 23.02.2008

    Napisal si pesem
    in naglas jo prebral,
    rekel da lepše
    žal nisi znal.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:55 - 08.07.2005

    Samota se v dušo zažira,
    in misli priganja v naročje,
    misli temnejše od noči brez zvezd.

    Utapljam se v krvi ko reže si žile, Beri dalje...

  • 03:06 - 24.11.2008

    Neznanska sreča je morala biti,
    da mi je bilo dano ogledalo.
    Če ne bi videla toliko različnih
    in zanimivih odte...

    Beri dalje...
  • 23:52 - 27.05.2007

    Tonila bom v sebi
    in rasla bom znova
    in gledala staranje dreves.

    Tiho bom zlezla v tvoje naročje
    in te pobarv...

    Beri dalje...
  • 08:52 - 25.08.2008

    Sedel sem na obali blizu Splita
    in čakal katera Muza se bo oglasila.
    Je lep metulj nad cvetom sklenil svoja krila.

    Ja,...

    Beri dalje...
  • 16:02 - 25.05.2007

    Zasačim se ob mišljenju,
    ki več ni tema moje glave,
    ki blodnja je preteklosti
    in grozo doživim.


    ...

    Beri dalje...
  • 21:14 - 03.04.2008

    Naj Bog, da mi moč
    za spreobrnenje,
    pomaga da noč
    pogasi hrepenenje.

    V Njegovi bližini,
    v...

    Beri dalje...
  • 22:31 - 30.12.2006

    Kako naj se te dotaknejo moje roke,
    da boš vedela, da te imam rad?
    Kako naj spregovore moja usta,
    da boš vedel...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo