Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Moja pesem si! Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a VILINČEK, v torek, 27. mar. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Moja pesem si
in jaz jo pojem.
In jaz jo pojem...
na srcu mojem,
se melodije zvok vrti.

Moja knjiga si
in jaz jo pišem.
In jaz jo pišem...
tišino brišem;
tvoj stih, ko te ob meni ni.

Moja slika si
in jaz jo rišem.
In jaz jo rišem...
obraz izrišem,
da v času nemem ne zbledi.

Moja duša si
in jaz te čutim.
In jaz te čutim...
kakor da slutim,
ko ti si jaz in jaz sem ti.

Moje sonce si
in jaz ga svetim.
In jaz ga svetim...
da žar zanetim,
ko novo jutro te zbudi.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (4) KOmentar RSS
Objavil/a bumika, v 29-03-2007 19:59,
1. Vršiška 30, Kr. Gora
Pesem je enkratna. Prebrala sem jo dva krat, se vživela v njo in se poenotila z avtorjem. Častitam !  
 
Bumika : p
 

Objavil/a VILINČEK, v 30-03-2007 08:15,
2. Moja pesem si
Hvala za prijazen komentar "bumika" in za nasmeh 
v novo jutro!  
 
Častiš? :)  
O.K. potem pa pridemo v Kr. Goro 8)
 

Objavil/a ajda, v 31-03-2007 09:20,
3. Moja pesem si!
Odgovor:SONČNE BLEDNJE - 28/03/2007 13:27  
Kako je lepo pristaviti svoj piskrcek, ga napolniti do roba z lepimi mislimi in se sladkati z VILINCKOVIMI sanjami. Lepo si napisala 
 
lp, ajda 
 
sem "pripopala" kar komentar iz delavnice, 
da se ne bom ponavljala 
 
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-03-2007 11:26,
4. moja pesem si
Hvala Ajda za tvoj lep komentar. In oprosti, ker se ti nisem zahvalila že tam.  
 
Lep sončen dan ti želim! :) 
 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:31 - 03.03.2006

    Sem danes zopet čas si vzel,
    ker v sebi sem zaslišal melodijo,
    ki pravi mi, da malo bi zapel,
    za dušo svojo, blagozvočno elegijo....

    Beri dalje...
  • 20:00 - 11.02.2005

    Razpršile so se še zadnje meglice
    Jutro odhaja
    Sredi ceste stoji prazna glava
    Gleda
    Maha
    Visoko visoko

    ...

    Beri dalje...
  • 18:13 - 25.06.2005

    Vse besede sem znova spletla v zid okrog tebe. Zdi se mi, da ne znam skozenj, da me mreža metafor ujame preden bi ti lahko pogledala v obraz.
    Beri dalje...

  • 19:32 - 10.11.2010

    Ko v šoli sedim,
    misli moje letijo k tebi.
    Po tvoji ljubezni hrepenim,
    in želim si te ob sebi.

    Hočem te,
    Beri dalje...

  • 10:15 - 13.03.2011

    Sežigam tvoje ime.
    Tvoje ime, ki se je budilo z jutranjimi ptiči
    kot rosa na mojih ustnicah.

    Danes m...

    Beri dalje...
  • 15:11 - 28.04.2009

    smisu živŁjenja.. xD

    Maš sŁabe dneve.? Težiijo tii starii.? P' To sm' zato k nekii skriivaš u omarii. Ne po...

    Beri dalje...
  • 19:35 - 19.03.2005

    Absurdno govorjenje -
    svobodni smo ljudje!

    ...

    Beri dalje...
  • 13:42 - 19.01.2007

    Vso noč sem izganjal duhove.

    Tiste s smehom v papirnati vrečki,
    tiste s protezo v modrem lončku...

    Beri dalje...
  • 19:06 - 10.10.2008

    Stojim na dežju.
    Ne slišim glasu.
    Ne vidim ničesar
    kar dalo bi miru.

    Kaplje dežja
    na nebu...

    Beri dalje...
  • 23:39 - 06.01.2010

    Demon spomina seme v sebi nosi,
    čaka, da po tebi ga lahko raztrosi.
    Od večnosti preži na tebe ves zatekel,
    se zdi, da čas st...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo