Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ni bila lepa Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Tomi, v torek, 27. mar. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

 

Nisem je gledal
kot da nevidna
tu nekje blizu
je vedno bila,
le glas njen sem slišal
besede pomembne,
ki so se znale dotakniti srca.

Se vedno je našla
v pravem trenutku,
ko nisem vedel
odločiti se prav
kot angel, ki čuti
in predvideva
me vodila je čutno
po poti srca.
Prijatl'li so imeli
vedno za reči,
vidiš ni lepa
kaj bi le z njo,
a jaz sem edini
spoznal njeno lepoto,
ker le ob njej je drhtela
moja duša.

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (4) KOmentar RSS
Objavil/a Spikerca, v 28-03-2007 13:40,
1. Lepo
Srce vidi kar oči ne morejo! Lepo, Tomi!
 

Objavil/a ajda, v 28-03-2007 14:08,
2. Ni bila lepa
Jaz bi spremenila naslov in napisala Bila je lepa, ker so jo tako videle tvoje oci, ne glede na to, kar so rekli "prijatli", jah, morda so ti bili nevoscljivi, tudi to obstaja... 
ja, dobro napisano tomi, 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Nežika, v 28-03-2007 14:53,
3. Ni bila lepa
Takše kot si ti,Tomi je bog poslal za vzorec.Naj se ve,da zunanjost ni vse. 
L.P.
 

Objavil/a Tomi, v 28-03-2007 15:42,
4. ni bila lepa
Najlepša hvala za vaše vtise, ki so vsakemu ljubi, ko jih čita in tudi jaz nisem bil niti bom izjema..Ajda z naslovom sem hotel povdariti nekaj, kar bi se naj po čitanju izkazalo, da ni tako kot je naslovljeno.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:05 - 17.08.2009

    Pogledi se vohajo na koži,
    pod njo mi žgečkljivo tvoj smeh kroži.
    Morska pena, pomirjajoč napev,
    kako zadovoljn...

    Beri dalje...
  • 21:43 - 21.10.2008

    Ko bo jutro
    pozdravilo meglice
    srečal bom veter
    ki mi boža lice
    opazoval bom
    na jug leteče ptice<...

    Beri dalje...
  • 21:14 - 19.02.2007

    Na obrobju, sočna gozdna jagoda
    vabi čutila, da se pokušajo.
    Želje vroče si oplemenitijo.
    Pot izbire je tvoj okus, us...

    Beri dalje...
  • 17:56 - 12.09.2008

    iz koraka v korak
    nevedni bedak
    pritlehni prostak
    slehernik vsak
    stopam
    iz zamaha v zamah
    ...

    Beri dalje...
  • 21:03 - 06.01.2005

    Čuteča bitja hodijo počasi,
    Da se v njihove krošnje nabirajo
    miljoni malenkosti, ki v zraku lebdijo.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:02 - 17.01.2009

    Vidim te, pa ne vem...
    Si to ti ?
    Slišim glas...
    Je tvoj ?
    Berem tvoje sporočilo,
    Si ga napisala ...

    Beri dalje...
  • 18:33 - 05.12.2007

    Stare, hladne ulice
    sprehajajoče se mrtve sence,
    ki naj bi bili ljudje.

    Sonce ne žari več,
    je le &...

    Beri dalje...
  • 11:55 - 01.10.2008

    Ko čas se bo iztekel, tam bom stal,
    v nebo zazrt, med množico ljudi;
    do nekaterih čutim več, do drugih nič,
    a v...

    Beri dalje...
  • 23:13 - 09.04.2005

    Pravo-kotnik ima štiri robove,
    štiri premice, štiri kote, eno celoto
    znotraj štirih enakih robov.
    To je pravilno, enako, pravo-kotno...

    Beri dalje...
  • 17:24 - 11.11.2009

    Kot prelepo perje zlato in škrlato
    ponese ptic veselje,
    tako jesenski veter pognal je v beg,
    jesenskih listov celo jato.
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo