Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Postani prostovoljni suženj Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a lofik7, v četrtek, 15. mar. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lebdim v brezčasju nočne ure,
čakam, da se nervoza razkadi,
a se le gosti in me budi;
umivam se v upanju, da mine.

Mineva me, a nervoza ne,
vse okoli praznih misli se vrti,
do roba napolnjene laži
bile so v zibelko podtaknjene.

Nedolžen poln pričakovanj vstopi,
prvič spak postaneš, verjameš ne;
od zunaj svet vedno vidiš lepše
od znotraj slep postaneš, kot vsi.

Pohabljen plazim proč, tu ne išči!
Majhen svet, se gazijo ljudje,
res ti ne privoščim tvoje želje;
nervoza bo kadilo tebi.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:54 - 02.09.2008

    Poslednji odzveni naj glas
    saj končno bridek je moj čas,

    slišim usode zvone peti,
    mi up v kali če zateti,

    Beri dalje...

  • 07:25 - 25.08.2008

    Prisegam na jutri, čeprav živim danes
    in včeraj mi s tabo bilo je lepo.
    Prekladam spomine, skregane s sabo
    in d...

    Beri dalje...
  • 14:37 - 16.09.2006

    V soju svetlih zvezd
    vidim temne sence
    mrke in strašljive
    v svetli zvezdni noči
    so močno grozljive
    ...

    Beri dalje...
  • 17:32 - 28.06.2009

    Ljubezen moje si poti življenja,
    in življenje moje pot ljubezni tvoje je.

    A te ljubezni ni,
    je le praznina,
    p...

    Beri dalje...
  • 15:43 - 24.02.2008

    Meeting you was like a storm
    That strikes above my head,
    Is like a bright light shining more
    That all good things I had.
    Beri dalje...

  • 14:03 - 11.01.2007

    Ko bi lahko letela,
    v tebi videla sebe.
    V blaženi norosti
    vse pretentati,
    se iz zidov teh osvoboditi.
    Letela ...

    Beri dalje...
  • 19:08 - 17.06.2007

    Zvečer,
    rahel strah,
    v praznem hladnem avtu,
    se stisnem k vratom,
    kjer najbližje si mi,
    le duša je pri ...

    Beri dalje...
  • 14:47 - 06.05.2008

    Hrepenim po tebi
    kakor hrepeni presušena zemlja po dežju
    želim se dotakniti tvojih ustnic
    želim ubiti to bolečino ...

    Beri dalje...
  • 16:06 - 06.06.2006

    kjer koli si, naj bo pesem srca s teboj, naj te nešteto prelepih trenutkov zapelje v svet sreče, brezskrbnih poti, bodi zvezda, da bo tudi drugim o...

    Beri dalje...
  • 21:33 - 04.01.2010

    iskanje luči in odkritje teme
    nikogaršnja zemlja kliče
    tvoje doživetje po imenu
    nikoli ne pozabi pozabljati
    spomini g...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo