Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

voščilo Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v četrtek, 09. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ob letu ki se izteka,
si vsakdo od novega kaj lepega obeta.
Vsi si želimo lepih stvari,
miru in blaginje za vse ljudi,
naj bi bili med seboj prijatelji,
Na vojne bi naj vsi pozabili.

Naj ljubezen preplavi vse ljudi,
sosed sosedu naj veselje deli,
zdrav naj bolnemu poda roko,
otrok naj starčku polepša dni,
od veselja naj se mu zarosi oko.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:23 - 06.04.2007

    Danes imam pesniški večer.
    Oplajam svoje misli,
    mehanska brleča luč na nebu preletava spokojno ljubljansko nebo.
    Poml...

    Beri dalje...
  • 16:32 - 06.11.2006

    nisem šla, da bi ubežala...

    avtoriteta me je bodrila
    in pamet mi je vlila voljo,
    ko sem se zrušil...

    Beri dalje...
  • 15:38 - 14.04.2005

    Z balkona je opazovala mimoidoče,
    si poskušala zapomniti obraze
    in si izmišljala imena.

    Chantal.
    Marcel.
    Emma.
    Adele...

    Beri dalje...
  • 21:26 - 05.12.2005

    Oh, kaj bi dal
    za kup besed,
    brez pomena belih cvetlic
    pogled, brez namena.

    Sive misli, za morje
    sivine, skritih bre...

    Beri dalje...
  • 16:25 - 14.01.2006

    Veliko možnosti je za eno samo pesem. Izbral je najslabšo.
    Tisto, ki je iz srca in je za včeraj.
    Drevo ni imelo misli, in lahko si drzneš...

    Beri dalje...
  • 11:29 - 04.03.2008

    Zakaj tisti večer stopil si k meni?
    Zakaj ne k kateri drugi osebi?
    Če se to nebi zgodilo
    moje srce se ob poljub...

    Beri dalje...
  • 17:55 - 10.03.2009

    Ni ji obljubljal sprehodov v mesečini,
    ni ji nudil opore v veselja tišini,
    ni ji brisal solz v svoji milini,
    za...

    Beri dalje...
  • 19:05 - 09.05.2006

    Bila bi računalniška miška,
    ki jo boža dlan,
    tipkovnica, s katero se igrajo prsti,
    ikona na namizju,
    kliknjena največkrat na da...

    Beri dalje...
  • 19:54 - 09.06.2009

    Srce, a ti veš?
    Po krompirjevi juhi, oprani žehti
    in toplih zavesah vonja po milu.
    Z budilko v vzglavju.
    Beri dalje...

  • 06:34 - 31.01.2010

    Imel jo je v rokah,
    jo gledal, občudoval,
    obujal z njo spomine...
    kod da pričakuje, da bi oživela,
    da s...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo