Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ura Natisni Priporoči prijatelju
Od ajda   

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)
Prišla si kot neznanka,
objela me in poljubila,
srce razvnela,
dušo obremenila,
me v solzah zapustila.

Čakal sem na te,
sovražil čas,
ki usodo nama je krojil
naju v upanju pustil.

Ostal sem sam 
prekleta ura venomer tiktaka,
spominja me na dni,
ko sva se ljubila in čutila,
tebe ni ...

Boli me ta resnica,
bega in duši,
v mislih še vedno si prisotna,
telo trpi,
upanja na tvoj povratek  ni.





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:03 - 12.04.2006

    Ostani edini labod,
    ki ga vidim v soju.
    S krili visoko tja
    pod utrinek svetlobe.
    Pleši le zame popoln.
    Igraj se z vetrom Beri dalje...

  • 20:51 - 09.11.2005

    Tokrat je bilo dodano le to, da tisto, kar služi svojemu namenu, naj služi temu le jutri in naj nas danes pusti na miru!!
     
    To vpošteva...

    Beri dalje...
  • 08:40 - 04.05.2008

    Očetje posiljujejo hčere in jih zapirajo v kletke
    in nekako se vse cikla v pravljičnih motivih
    motovilk in dvodimenzionalnih ekrano...

    Beri dalje...
  • 18:29 - 08.11.2007

    Ne govori mi tako,
    ker ti žal nisem storil nikdar.
    Ti verjel sem,
    sem blodil
    in še vedno letim.<...

    Beri dalje...
  • 02:03 - 19.02.2007

    V poltemi je ležalo
    potno telo, ki ga je
    pokrivalo sijoče
    nabodalo ljubezni.
    Požiralka ognja je
    Beri dalje...

  • 20:59 - 27.01.2007

    Rušiš mostove. Breg nekje daleč je.
    Nisi!
    Nikoli!
    Nikoli ne boš!

    Sanje steptane. Kdo n...

    Beri dalje...
  • 16:40 - 19.05.2012

    1:{globina = lepota}
    pojdi 2

    2:{lepota = vrednota}
    pojdi 3

    3:{vrednota = delo}
    pojdi 4
    Beri dalje...

  • 21:27 - 29.11.2009

    Pleše pesem poezije,
    sladko vince se iz trte vije,
    mesto svoje prepozna,
    zavest neskončne energije.

    Bogá ljub...

    Beri dalje...
  • 20:23 - 24.03.2007

    Želela sem in hotela...Vendar ostajam na istem mestu...na tem poznanem mestu...mestu v katerem sem že tako dolgo časa...In ne gre nikamor...ne na...

    Beri dalje...
  • 22:43 - 31.08.2006

    Si kdaj videl?
    Si kdaj resnično videl?
    Skozi odsev tvojega pogleda,
    skozi razgretost tvoje kože,
    skozi odmev tvoj...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo