Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

semafor Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a black_angel, v torek, 06. mar. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Samevam v tišini z okusom grenkobe,
k tlom pa me vleče veriga realnosti.
Na eni strani želja po zatekanju v narisan svet, na drugi stani dejansko stanje-občutek praznine.

 

Ne morem naprej.
Občutek, da sem za večno obtičala na semaforju življenja, se vse bolj oklepa mojih misli.
Stari znanci se vozijo mimo, imajo zeleno luč,
jaz pa sem obtičala pri pokvarjenem semaforju,
ki vedno sveti rdeče.

Mogoče ga juti popravijo... 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 21-03-2007 21:32,
1. semafor
bos rekla, spet ta ajda;).....no...... 
vsebina je zelo dobra, sprehodi se pa po pesmi in nasla bos tipkovne napake, 
pa priklenjuje mislim, da ni uhhhhh, pustimo to ok?:) 
 
in kot receno, pesem je zelo dobra! 
 
lp, ajda 
 
 

Objavil/a black_angel, v 08-04-2007 12:57,
2. ...
hvala ajda, da si se ustavila ob tej pesmi. lp black_angel
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:27 - 01.06.2007

    Pod žgočim soncem krhka krila se talijo. Ti še vedno lucidno letaš čez prežagano nebo. Kristal v očeh zapustil svoje je bivali&scar...

    Beri dalje...
  • 17:43 - 24.10.2007

    V mojih mislih se prepleta
    zemeljsko duhovni svet
    razmišljam kaj je moč ljubezni,
    če jo koristim le zase.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:03 - 23.01.2005

    Spletaš mrežo
    Spletaš jo v upanju
    Spletaš jo v pričakovanju
    Spletaš jo v želji, ujeti me
    Spletaš jo zaman.
    Nisi ribič moj...

    Beri dalje...
  • 18:49 - 07.08.2006

    Čakam tvoje bele rjuhe -
    mlado roso spomladanskih noči,
    da me zbudi iz zimskega spanja
    in ti stečem naproti.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:18 - 24.06.2010

    Bili so moji
    le prisluhi
    ko poslušala sem
    kako ponavljaš moje ime
    le v mislih
    videla sem tvoj obraz
    z n...

    Beri dalje...
  • 16:49 - 21.05.2008

    Rumena cesta
    in srce pepelnik.

    Nežno piha veter čez praznino.

    Robovi zenic
    v aprilskem dežju.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:11 - 20.04.2006

    Ti si kakor hladen led
    dragi moj ledeni
    jaz pa kakor ogenj vroč
    bivam med plameni
    kakor plus in minus sva
    tu je harmonija<...

    Beri dalje...
  • 00:36 - 18.10.2006

    Ob reki stala sem in gledala v noč, 
    bil je mraz le tu in tam zaslišal se je glas. 
    Od kod ta glas, ki tako lepo...

    Beri dalje...
  • 21:22 - 30.05.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 07:44 - 05.05.2007

    Bil sem v samoti
    oddaljen od ljudi
    spoznal sem, da ni dala
    nobenih mi moči.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo