Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Brez naslova Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a arline, v sreda, 08. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Nekega jutra sem se zbudila
In si nisem zmogla več pogledat v obraz
To je bil konec in to je bil nov začetek

V teh mojih osamelih stolpih bivanja
že dolgo ni gnezdila nobena ptica več
samo odštevanje časa
je zamolklo odmevalo tam
kjer bi morala biti kri in življenje

Včasih
pa so te moje ptice upanja prhutale sem ter tja
odhajale so na dolge poti
in se vračale vame
utrujene popotnice
samo odpočiti se

Zdaj ni ničesar več
zapuščena gnezda spletena iz sanj in drobnih pričakovanj
kažejo svoja gola nedra
oropana vseh hrepenenj in pogumnih dejanj
nič ni ostalo za vztrajnimi prebivalci
tiha samota je tu našla svoj novi dom
dokončno sprijaznjena s porazom
ki nosi tvoje ime - Ljubezen

Od tu dalje teče nov čas


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 04:01 - 16.01.2005

    Mi smo.
    Mi smo gobavci posledice,
    ker se rogamo kavzalnosti.
    Mi smo regratova lučka na poljani,
    ki jo pastir vtakne dekletu v ...

    Beri dalje...
  • 11:39 - 02.01.2006

    ko sprožim metronom
    mi gre na slabše

    zato polagam
    roko na prsi
    in šele tedaj
    lahko shodim

    ...

    Beri dalje...
  • 14:36 - 13.01.2007

    O Bog, daj me v tvoj hram,
    o Bog, prilegel bi se mi bel ovratnik,
    in črna obleka,
    ne bi me bilo sram,
    saj bi v imenu ...

    Beri dalje...
  • 08:35 - 25.04.2006

    Podarimo si
    vesele misli,
    ki raztopijo
    usedline starih
    žalosti in jeze,
    ki še tli…
    Občutimo naj vsi,

    ...

    Beri dalje...
  • 17:44 - 04.10.2006

    Vse dežne kaplje,
    ki mokre ta naš planet
    ne obsežejo
    število solz,
    ki zate jih prelivam
    odkar od...

    Beri dalje...
  • 19:57 - 16.05.2011

    Daleč si
    in si privid,
    kostanjev ples si vetru.

    Vrtinec peska
    in puščavska kri,
    občutek si telesu.
    ...

    Beri dalje...
  • 23:37 - 16.03.2006

    Ples senc ob polnoči me zavrti,
    Me dvigne s tal in
    Magija v nebo me zvabi,
    Popolnoma se prepustim...
    Luna osvetljuje oblake...

    Beri dalje...
  • 15:14 - 31.08.2008

    Ta svet je čuden

    Dokler si tu,
    te ta svet noče razumeti,
    ko te pa ni,
    ti pa vsi hočejo nekam z...

    Beri dalje...
  • 09:16 - 20.10.2006

    Življenje včasih doživljam kot bi-cikel,
    ki poganja ga dvoje koles:
    eno kolo  je večnost,
    eno pa zmeda vsakdanjega živl...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 11.10.2007

    Nič ne pomaga,
    ti mi mislim ne daš miru!
    Tebi zavest pesmi poje,
    upiram se le brez učinka.
    Brez u...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo