Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kako? Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a zakawsky, v ponedeljek, 26. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Kako naj bi ribe popasle
zeleno ravnino mojega čela?
Kako naj bi veter razbrzdal
starega konja v mojem srcu.
Kako naj bi nebo obtičalo
v jutru nekega obreda,
v samotnem kamnu.

Kako naj povem lubju breze,
da je ime moje kože.
Kako naj bom njiva
za slane setve
tujih solza.
Kako naj bom ptica, če sem drevo,
kako, če sem drevo!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:03 - 01.06.2007

    Blameless crystal is what you are,
    never bashful, pretty bluebell never too far.
    Your spelbound zeal has captured me,
    made m...

    Beri dalje...
  • 22:25 - 12.10.2010

    Boš ti tisti, ki bo s poljubom brisal bolečino?
    Tvoj poljub bo skril željo po njegovem.
    Osrečil me boš, pa čeprav le z...

    Beri dalje...
  • 12:15 - 04.02.2007

    Jutro prineselo novi je dan,
    no pa vendarle ni tako strašen,
    kot se mi je zdel včeraj-
    lep je.
    Torej, naj si ...

    Beri dalje...
  • 20:49 - 05.12.2004

    Brez zvezd bi nebo pusto bilo.
    Brez sanj bi noč prazna bila.
    Brez smeha bi življenje prazno bilo.
    Pa ... ali bi vedeli za obstoj sve...

    Beri dalje...
  • 15:20 - 05.06.2007

    Ko bi vedel, kaj pomeni biti lep...
    Ko bi vedel, zakaj ves svet je slep...
    Ko bi vedel, kako rešiti se grenkosti...
    K...

    Beri dalje...
  • 22:29 - 21.01.2007

    Popeljal bi te med trave v jeseni,
    pokril bi te s toplo ljubeznijo.
    Midva, sama, kot dve srci izgubljeni.
    Z roko v roki, ti ...

    Beri dalje...
  • 19:48 - 16.09.2008

    V temnem zvoniku odzvanja turobno
    vsa žalost, požeta v srnišče grenkobno
    in padajo z vrha prežrtih želja
    ostank...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 04.03.2008

    Hudičevo oko

    in sajast pogled
    všit v telo

    ...

    Beri dalje...
  • 20:03 - 13.12.2004

    Boli,
    tako prekleto boli,
    vsakokrat ko odhajam.
    Se trgam iz objema,
    te trgam iz srca,
    znova in znova,
    poznana bolečin...

    Beri dalje...
  • 12:29 - 14.04.2008

    Ko tako blediš - odhajaš,
    vsaj enkrat se ustavi...in ozri,
    prisluhni - kako sistem ti govori
    (ko diskurz tiho...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo