Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Lažje bo Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a zakawsky, v ponedeljek, 26. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Sveže nebo se je zlilo
z gerbero na obrazu
in ti si padla v dan,
ko si bila zvonik v morju.
Jagnje in ris
sta se sporazumela
za tvoje srce.

Lažje ti bo.
če boš svetloba za cvetje,
če boš ptica nad puščavo,
če boš bodočnost semena
davnega plemena.
Lažje ti bo,
če boš na dlani angela,
če boš srna v snegu,
če boš poljub v megli.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 04-03-2007 18:38,
1. Lažje bo
kot da si zelis, da ne bo vec v tvojem objemu..zelis da zadiha svobodno... 
za ceno?  
lepa izpoved ... 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a morigenes, v 06-03-2007 10:41,
2. Lažje bo
subtilno izbrane metafore in nekoliko mehkejša arhetipskost kot v Smaeagdih časa,kar je glede na ljubezensko tematiko razumljivo
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:09 - 18.04.2007

    Prišla si potiho,
    sanje mi dala,
    da z menoj bi spala.
    Sanje resničnosti,
    naj zadiši po tebi,
    ko ...

    Beri dalje...
  • 11:30 - 19.11.2007

    Nujno želel bi nevrologa,
    saj tam nekje na levi strani,
    se vztrajno skrivajo imena,
    v maske se oblačijo obrazi,...

    Beri dalje...
  • 14:43 - 09.09.2008

    Lepotica
    ti si kraljica
    ti si boginja
    ti si svetinja.

    Kadar s teboj se smejim
    najbolj se veselim. Beri dalje...

  • 21:28 - 22.04.2009

    Oda se je zapisala. Oda.
    Pomisli. Vanjo so vsadili
    grom in lom svetlobe v strel.
    Odstrel in dva groša fantazije.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:54 - 05.06.2008

    S tabo se vozim po nebu že leta,
    z vrha gledam na svet,
    si moj dom in vate
    sem odet.

    Beri dalje...

  • 20:53 - 21.10.2009

    Komaj dotikajoče.
    Nežno,
    a goreče strastno.
    Počasi.
    Zagotovo.
    Nepokvarjeno,
    a trajno. <...

    Beri dalje...
  • 06:46 - 01.11.2006

    Nikjer ni bitja, kot je Rom
    on svoj'ga bistva se oklepa
    ne dopušča srcu takšen zlom,
    da mu svobodo kdo ...

    Beri dalje...
  • 07:42 - 05.03.2009

    Prekucni obzidje, odpelji planjavo,
    zatresi obzorje, potunkaj oblak.
    Prebarvaj utrinek v šarenico plavo,
    preskoči vesolje, v...

    Beri dalje...
  • 21:37 - 17.11.2004

    V hladnem včeru
    sediš za okroglo čajno mizico
    in si iz ust jemlješ besede.

    Polagaš jih v vedno bolj prazno
    kavno skodelico pre...

    Beri dalje...
  • 07:28 - 29.08.2008

    Pesem napiše,
    da bi delček sebe dal.
    Ne, ker bi rad
    potvarjal,
    vlival
    in vsiljeval
    kar mog...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo