Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zlomljena krila Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Nežika, v nedelja, 25. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zlomila sta mi krila,ko sem najbolj ljubila,ko sem mislila, da je samo moj,en sam pogled, bil je dovolj.

Zazrla sta si v oči,tako, da opazil ni, da mene tam več ni.Srce je zastalo,duša je zabolela. 

 

Ko bi le jaz, več moči imela, da povem mu v obraz.Da ona se samo smeji. Ve kako lahek je plen, saj nekoč je bil tudi njen,ona hoče le, da trpela bi jaz!

Nič več ni tako, kot je bilo, čeprav so bili, poželjivi pogledi in pozdravi samo.

Čas zaceli, če srce boli. A za ranjeno dušo,za to pa zdravila ni!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:08 - 14.09.2007

    sem točka
    v beločnici jutra.
    jutri je temačen,
    mesto sveti
    iz zaprtih oči.
    preprodajalci sreče
    so zaprl...

    Beri dalje...
  • 12:49 - 15.12.2008

    Živèl je nekóč velikan grozoviti,
    noben ga junakov ni mogel ukrotiti.
    Je Góljat mu Grózni grčávo imé,
    telo mu j...

    Beri dalje...
  • 18:23 - 11.03.2008

    Prazno.
    Prazen kozarec.
    Prazno.
    Suho odl...

    Beri dalje...
  • 10:52 - 04.09.2005

    V objem so nas rumene sončnice sprejele,
    te lepe rože so kot sonca sij,
    kod da vedoč da radosti nam manjka,
    kod da vedoč da duh je p...

    Beri dalje...
  • 21:49 - 03.04.2005

    Sivo okno, čas nad mano ždi.
    Tiha solza za prejšnjo spolzi.
    V mojem srcu pa je hlad,
    kje je kdo, ki me imel bo rad?

    ...

    Beri dalje...
  • 16:22 - 08.05.2006

    Z mislijo na tebe zaspim
    Z mislijo na tebe se zbudim
    Z mislijo na tebe zdaj trpim
    Zdaj vsak dan morm gledat te
    Z mislijo da ...

    Beri dalje...
  • 09:28 - 02.06.2005

    na skrivaj jo gledam ko mimo mene gre
    vsa tiha in mirna v svet kot angel zre
    lepša je kot vse rožice iz raja
    povsod koder hodi svet...

    Beri dalje...
  • 21:55 - 21.01.2007

    Težko je doumeti - še težje razumeti,
    prelit s črnilom vsakič znova poleteti?
    Ni skrivnosti - misel bela, ...

    Beri dalje...
  • 10:54 - 19.12.2006

    Še vedno ljubim vse dotike,
    vse tiste pravljične noči,
    pred sabo rišem svetle slike,
    četudi&n...

    Beri dalje...
  • 13:48 - 07.10.2007

    Ti in jaz,
    nebo in zvezde,
    v zraku vonj noči..

    Igram se s kodri svetlih las -
    le kaj iz njih žari?
    Zasan...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo