Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zakaj pa ne Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v torek, 07. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

"ko te zagrabi drugi pol"

srečo imam
da se smejati znam
oh, ne le z drugimi ljudmi
(kar me neskončno veseli)
tudi ko sama znajdem se
z ali brez vseh skrbi

ko v roki pero
tipkalnica ali nebo
ko po besedah stegujem roko
ko iščem jih in sprašujem
pogovarjam se
jih obožujem
ne jokamo se druga drugi
le odkrivamo se
se igramo
šepetamo
no, tudi nekaj solzic pokapljamo
res, lepo se imamo


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:35 - 17.03.2009

    ker se ni kar tako lahko smejati
    ker ni kar tako lahko govoriti
    ker se ni kar tako lahko veseliti

    včasih pa gledam sko...

    Beri dalje...
  • 16:48 - 14.08.2006

    Zaljubljena v najlepši čas,
    ki se mu preprosto reče ZDAJ,
    utripam pospešeno,
    zakaj mudi se mi,
    ko želim...

    Beri dalje...
  • 11:50 - 31.10.2004

    Beli vetrič z skale polzi
    in sonce travo zlati,
    brez besed po tleh se sprehaja
    in rad v gostilno zahaja,
    vendar pod oknom l...

    Beri dalje...
  • 10:37 - 09.10.2011

    Dva mormona, mlada, gosposko oblečena tipa,
    z neumno nasmejanima obrazoma,
    sta me zadnjič ustavila na Dunajski in me,
    z hudim ame...

    Beri dalje...
  • 08:36 - 21.02.2008

    Hodim in mislim enako kot veter,
    ki ga ustvarja toplota in hlad
    tudi mene prepletle so energije
    v katerih spozn...

    Beri dalje...
  • 16:32 - 04.03.2011

    Ta naša dekleta,
    so takoj prizadeta.
    Če so sedeži ozki,
    se zavihajo jim noski.

    Tam kjer ni pristora,
    ne ...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 03.03.2006

    V meni je totalna zmeda,
    Za njo ni dovolj je ena beseda,
    Svojega dejanja se prav dobro zaveda,
    Z nasmehom me gleda
    S tem mi ži...

    Beri dalje...
  • 11:17 - 20.09.2007

    POZNO BILO JE ŽE,
    URA ZDAVNAJ ODBILA JE DESET,
    SREČALA SVA SE OB STAREM LJUBLJANSKEM MOSTU KOT NEKOČ
    IN MOJ SRČ...

    Beri dalje...
  • 10:53 - 25.04.2009

    Ledeno mesto mamutov,
    poka pod težkimi nogami.
    Prebivalci ne vidijo lepote kristalne palače,
    ki se topi v popoldanskem soncu...

    Beri dalje...
  • 21:50 - 10.12.2005

    V glavni vlogi Kvazimodo,
    dober, kot je lačnim kruh,
    z grbo ki kazi podobo
    v ogledalu sredi rjuh,
    stiska dojko, g...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo