Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vezenina Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Shaolin, v ponedeljek, 19. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Govori. Ni mi mar.
Ne slišim več besed.
Nisem, kot bil nekoč sem, ujet
v tvoja leporečja, v  načičkan svet,
spleten in vešče dekoriran.

Čeprav me iz dneva v dan je manj,
čeprav skrivaje odhajam, ne umiram.
Umiram morda zate...
Za upe, ki nekoč bogate
polagal sem v naju...

A kje že to je? In ko v maju
sprehodil se bom med girlande rož
te ob meni več ne bo.
Pa kaj zato?
Saj maj bo moj, ves moj.
Z oblaki, ki - labodi - bodo jadrali v daljave,
z dehtečo travo - prejo vil - sanjavo
bom utapljal se v prelestne čase...
morda takrat boš le posegla vase?
Morda? In vsaj za hip?

In tvoja drobna, meni ljuba dlan,
zaman dotik iskala bo, zaman...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a apologija, v 23-02-2007 14:19,
1. vezenine
Lepo, spodbudno, željeno, da bi zvenelo ponosno a je le prikrito potrto. 
 
Pohvala z moje strani
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:45 - 15.02.2008

    pozdravljen modri
    tvoja misel je morda oblakov
    na temno pijačo in zajtrk jutri
    poljubljala jetra v kavarni

    pr...

    Beri dalje...
  • 10:54 - 26.10.2008

  • 16:22 - 02.03.2008

    V odročnih krajih,
    imam ves čas za sebe
    v odročnih krajih,
    spoznavam v naravi vse svoje moči
    v odročnih krajih,
    ...

    Beri dalje...
  • 20:17 - 05.12.2008

    Trda je že noč, na nebu luna sije, moja ušesa poslušajo tihe melodije, v svoji domišljiji vidim tvoj obraz, nekdo je poleg tebe in ta nekdo sem j...

    Beri dalje...
  • 11:07 - 14.07.2006

    Le en izmed mnogih si ujetnikov
    ujet v vek ponavljanja omame.
    Le besede pravih duš te zdrame,
    da spomniš svoji...

    Beri dalje...
  • 13:51 - 23.03.2008

    Skoraj kot v pravljici je bilo,
    a kaj ko pravljica vsaka se konča.
    Konec zmeraj pride ko je lepo,
    ko vsaj pisat...

    Beri dalje...
  • 16:57 - 04.03.2009

    ;) ...

    Beri dalje...
  • 10:52 - 16.10.2009

    Tiho na osojni strani
    gozda gine hrast.
    Dan na dan mu grmičevje
    tiho krade rast.

    Tiho poleg njega v zemlj...

    Beri dalje...
  • 13:30 - 21.12.2010

    na bolšjem trgu delovne sile
    ni bilo odmora za malico

    pozabil si že
    kako so te dostavili tja
    ...

    Beri dalje...
  • 07:44 - 05.05.2007

    Bil sem v samoti
    oddaljen od ljudi
    spoznal sem, da ni dala
    nobenih mi moči.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo