Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vezenina Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Shaolin, v ponedeljek, 19. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Govori. Ni mi mar.
Ne slišim več besed.
Nisem, kot bil nekoč sem, ujet
v tvoja leporečja, v  načičkan svet,
spleten in vešče dekoriran.

Čeprav me iz dneva v dan je manj,
čeprav skrivaje odhajam, ne umiram.
Umiram morda zate...
Za upe, ki nekoč bogate
polagal sem v naju...

A kje že to je? In ko v maju
sprehodil se bom med girlande rož
te ob meni več ne bo.
Pa kaj zato?
Saj maj bo moj, ves moj.
Z oblaki, ki - labodi - bodo jadrali v daljave,
z dehtečo travo - prejo vil - sanjavo
bom utapljal se v prelestne čase...
morda takrat boš le posegla vase?
Morda? In vsaj za hip?

In tvoja drobna, meni ljuba dlan,
zaman dotik iskala bo, zaman...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a apologija, v 23-02-2007 14:19,
1. vezenine
Lepo, spodbudno, željeno, da bi zvenelo ponosno a je le prikrito potrto. 
 
Pohvala z moje strani
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:35 - 03.08.2009

    Črno in oblačno mi nebo
    prekrila svetla je tančica
    ko sklenil sem da me več ne bo
    ti umazana prasica.
    Beri dalje...

  • 17:20 - 14.12.2007

    U jednom trenu puštaš korake,
    više nisu dovoljni.
    Ni lica, smijeh prstiju
    nije dovoljan. ...

    Beri dalje...
  • 23:50 - 03.04.2005

    Beri dalje...

  • 16:34 - 04.06.2007

    Vse je bilo zavito v violično
    od pogledov do nočnih metuljev,
    od črmljev in sršenov
    do divjega bezga in bodečega osat...

    Beri dalje...
  • 02:08 - 09.11.2010

    Če je 0 = vse in če je konec, nekaj kar je neskončno, potem nočem nič od tebe in hočem da se vse ne konča.... 

    ...

    Beri dalje...
  • 18:52 - 29.03.2005

    Ko v jutru zaspanem se sonce je prebudilo
    svoje nežno toplino na kapljice  je zlilo.
    Ko kapljice s svojimi žarki nežno boža
    Beri dalje...

  • 12:56 - 28.05.2007

    Črna se noč vije nad nama,
    le mesec sveti na pot.
    Z roko v roki hodiva po poti
    in poslušava šumenje morja.
    Beri dalje...

  • 19:05 - 09.05.2006

    Bila bi računalniška miška,
    ki jo boža dlan,
    tipkovnica, s katero se igrajo prsti,
    ikona na namizju,
    kliknjena največkrat na da...

    Beri dalje...
  • 08:30 - 27.03.2006

    Bežimo od besed, kot da so strup.
    Bežimo od pogledov, ki prebadajo naš jaz in prižigajo ogenj.
    Gorimo, vsi gorimo, vsi gorimo, ker...

    Beri dalje...
  • 04:20 - 14.01.2006

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo