Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nekoč Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vila malina, v četrtek, 15. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ko mnogo let od takrat je minilo
čez Ljubljano sem šla nekam na kosilo.
V daljavi sem zagledala par, ki za roko se drži
na pogled se mi zelo zaljubljen zdi,
on gleda jo v oči in se na ves glas smeji.
Pridem malo bližje,pogled zazrem v obraz njegov
nekaj me zatrese;me je pravkar deja vu obšel?

Še bolj se zazrem  v njegove oči,
njegov pogled tako znan se mi zdi.
Ko strese me že po celem telesu,
spomnim se časa v 19-em letu.
Pred očmi se cel film mi odvije
spomnim se na najine male norčije.
Še kar naprej bulim v srečni par
tako zmedena,da zaletim se vanj.
Če je vse v redu,me prijazno upraša,
mi roko poda in nič ne odlaša.
"Gospa,vam je slabo?" in v oči se mi zazre,
po toliko letih spet iste iskrice!
Še naprej me gleda, ne ve kam bi me dal,
"Oprostite,ali vas morda od kje poznam?"
Takrat čas za hip se je ustavil,
okoli naju se je zlati sij ustvaril.
Njegovo roko še vedno sem držala,
v oči mu gledala in se kislo smehljala.
Kar naenkrat slišim reči svoj glas
"Oprostite gospod,ne poznam vas."
Sumljivo še pogleda,nato se obrne,
pogleda njo, objem ji vrne.
Z roko v roki izginjata mi izpred oči,
izginjata iz moje realnosti.
Solza pade mi na mojo dlan,
kako je mogoče, da me ni prepoznal!!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:30 - 26.05.2007

    Me glasba je zvabila
    v mogočni veletok
    so v meni vsa glasbila
    ustvarila nebeški šok.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:46 - 26.01.2013

    Prazna gošča, cvet puščav,
    vonj lepote, cvet je trav.
    Star heroj, tristótih slav.
    Kaj počenja? -Išče prav. Beri dalje...

  • 11:01 - 15.07.2008

    Majhno dekletce se ozira, sprašuje,
    Mamico gleda, z glavo zmiguje;
    Tamkaj v daljavi oblak je teman,
    kakšno b...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 07.07.2008

    Spoznanje,ko se me dotakneš,kot sončni žarek toplo presenetiš,me vsak dan znova odpelje v svet sanj,kjer lahko diham z odprtimi očmi,plešem zalju...

    Beri dalje...
  • 09:01 - 26.01.2008

    Stojim vrh razgledišča,
    jutro je,
    ne čutim niti lahne sapice,
    tišina,
    k meni prihaja,
    Beri dalje...

  • 21:42 - 09.03.2008

    tako je tiho.
    ni te.
    ni me.

    zakaj ni srce le kepa stisnjenega snega,
    da ne bi čutilo praznine te grenke noči....

    Beri dalje...
  • 12:20 - 13.09.2007

    Kar zapadel je sneg
    še bolj črn je kamen
    z vklesanim imenom.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:32 - 16.09.2011

    Iz brazde
    polzečega nemira,
    se primikaš vame.

    Čez poroženele skorje
    prebranega šepeta,
    te presejem vase....

    Beri dalje...
  • 22:54 - 17.06.2005

    Veliko vode preteklo je,
    ki je kar mimo šla,
    svojemu cilju naproti.
    Večja reka, morje morda,
    kjer se izgubila bo...

    ...

    Beri dalje...
  • 21:54 - 14.01.2006

    Končal sem noč
    kot tudi dan.
    Končal sem svet,
    kjer si ti.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo