Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Drobne stvari Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a oljarica1, v torek, 13. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Mnogo drobnih je stvari
da se dan nam lepši zdi
to je toplo sonce zjutraj
ki nas v novi dan zbudi
to je ptičev žvrgolenje
ki naznanja nam življenje
to prijazen je nasmeh
iskra sreče v očeh.

Mnogo drobnih je stvari
da se svet nam lepši zdi
to otroško je čebljanje
in potočka žuborenje
listja v gozdu šelestenje
rahlega dežja pršenje.
Mnogo drobnih je stvari
ki imajo te moči
da nam skrito, nemo žalost
v veselje spremeni,
to je topla dlan človeka
morda podarjena le obleka
in razposajen mežik
ter prijateljski dotik.
Mnogo drobnih je stvari
ki razveseli ljudi
prav prijazen že pozdrav
in morda pogled šegav.
mnogo drobnih je stvari
ki jih podarimo
in se skupaj s soljudmi
sreče veselimo.....


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:22 - 17.09.2008

    V jeseni drevo,
    kaj ostalo je od njega?
    Le grobo deblo,
    neutrudne gole veje
    ki raztezajo se okoli njega,
    ki st...

    Beri dalje...
  • 09:21 - 20.11.2006

    Kot po receptu
    se vse preliva
    ostaja v vsakem
    sladek spomin
    na poželenja
    iz tistih časov,
    ko si r...

    Beri dalje...
  • 21:08 - 22.07.2008

    poljub Narave
    je zdravilo
    za mojo dušo

    ...

    Beri dalje...
  • 16:19 - 23.11.2004

    Bič ki mlati je izmišljen, brazgotine in kri zdravnik, rabin je oče,bolečina mati, rana otrok in ti sodnik.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:50 - 16.05.2005

    obrazi
    spomini
    bolečine
    sence

    ...

    Beri dalje...
  • 14:36 - 13.01.2007

    O Bog, daj me v tvoj hram,
    o Bog, prilegel bi se mi bel ovratnik,
    in črna obleka,
    ne bi me bilo sram,
    saj bi v imenu ...

    Beri dalje...
  • 16:03 - 22.03.2005

    Sovražnik je spet tukaj, zato poglej na bojni načrt.
    Izgleda, da sem devetdeseta preživel z bolnim stanjem razuma...?
    Vržen v terapijo el...

    Beri dalje...
  • 10:31 - 25.02.2006

    Uspelo jim je
    Se prebiti na plan
    Končno ugledale so beli dan
    Dolgo zatajevane in zadržane
    Strnile so se
    In se skozi globok...

    Beri dalje...
  • 21:23 - 04.04.2006

    Preprost pogled začutil sem na sebi
    olajšan in prebujen sem bil v njem
    kar vedel sem kaj misli si o meni
    drugače bi prezrl t...

    Beri dalje...
  • 20:15 - 16.11.2007

    NI BOGA,
    NI GOSPODA,
    KI NAS BI SPREJEL,
    JE LE NAŠE IZGINULO SRCE
    IN LUPINA VODENICE,
    KI POSPREMI TE V V...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo