Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Neznost Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Moky, v četrtek, 08. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lepota dotika,
lepota miline,
lepota tisine,
lepota ljubezni...

Besede, ki izrazajo toplino,
dotiki, ki izrazajo neznost,
objemi, ki izrazajo milino,

Moje srce po dolgem casu cuti
toplino, milino.
Dan, ki zopet neznost je prisla,
moje srce pa radostno igra-pesem;
pesem  ljubezni in neznosti.

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a Neva, v 10-02-2007 07:39,
1. Nežnost
jedro te pesmi je v zadnji kitici in bi bila skoraj dovolj.Pove namreč čisto vse. Pvi dve kitici sta krog, ki se vrti sam v sebi in ne izpelje misli. 
Ne ponavljaj iste zadeve, preveč miline, objem je tudi dotik....pesem nasičiš z presorodnimi pojmi. 
V pesmi nizaj pomembne, a različne občutke..to ji bo dalo moč in tisto kar prevzame človeka, ki bere. 
Ne natrpaj je brez potrebe, ok? 
Ena od prvih dveh kitic je gotovo odveč...preberi natančno...meni se zdi to druga kitica, prva pa npr. poudari kaj ti je v žviljenju najlepše... 
in zadjna, da to končno doživljaš. 
Mislim, da bi tako bilo nekoliko bolje.???? Kaj meniš? 
lp neva 
 
 
 
 
 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:04 - 17.12.2008

    Prvič rišem. Rišeš? Rišem.
    Platno jadro je, je belo.
    Vzameš vse, potem izbrišeš
    to, kar bi srce hotelo.
    ...

    Beri dalje...
  • 10:01 - 12.04.2010

    Češnja je oblekla
    nedolžno belino.
    Nje sijaj prebada
    žarke pomladi.

    Ta bel cvet
    neumorno ...

    Beri dalje...
  • 10:33 - 31.10.2004

    Zrem v nebo; polno črnih oblakov se podi po njem.
    Zakrivajo sonce in močijo moja lica z dežjem.
    Upam in upam, da posijal bi kakšen žarek ...

    Beri dalje...
  • 20:19 - 22.11.2006

    Ali slišiš tišino,
    Ko čisto potiho rečeš :  tišina

    Ali ...

    Beri dalje...
  • 07:04 - 20.08.2007

    Sediva v sobani, ki je le 
    sobica v primerjavi z neskončnostjo.
    Skozi soj sveč gledam tvoje oči ... moje oči
    Prš...

    Beri dalje...
  • 14:06 - 23.04.2006

    Si bil mrtev ali živ,
    ko si v meni se rodil,
    zvijačen in temačen
    demon, ki je preminil
    od preveč sanj...
    Si bil eden ali...

    Beri dalje...
  • 22:05 - 13.08.2010

    Sonce je rumeno,
    trava je zelena
    in ljudje so dobri.

    Imam žensko, oh da.
    Blago me tolerira.
    Beri dalje...

  • 09:42 - 01.08.2006

    V nekem težkem trenutku
    mi je ponudil svojo dlan
    presenetil me je
    nisem imela teh pričakovanj
    nisem vedela
    da še žive ljud...

    Beri dalje...
  • 09:31 - 07.07.2008

    Iskrena želja, vendar moč me je izdala,
    Da prepir sovraštvo bi pregnala,
    Ko sam se sebi nebogljen zazdim,
    Pe...

    Beri dalje...
  • 22:00 - 06.01.2010

    Lahko ti stokrat rečem hvala,
    Pa se ti ne bom dovolj zahvalila.
    Zato sem se odločila, da poskusim
    in ti posve...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo