Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

naj traja Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a svobodna, v ponedeljek, 05. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Glej jo tam sedi,
S čikom v roki postava.
Vsi mislijo, da to je zabava,
Ko v resnici življenja si želi.

Pred sabo ne vidi poti,
le tone in tone,
čaka v vrsti, kjer ni kolone.
Vsi njeni ideali so odšli.

Ne vedo, kaj v njej se dogaja.
Oči hladne in puste,
na ustnicah hraste.
Noče pomoči, naj traja.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a Tomi, v 06-02-2007 07:28,
1. naj traja
V svoji zapuščenosti se človek vsaj malo začne ogledovati po sebi in ako je vsaj malo ohranjenega ponosa in ljubezni do sebe, se v njemu začne prebujati nov dan iz megle in hlada izvit in ga prebuja le z eno željo, da se osvobodi vsega balasta in zbije ostanke sebe v neko močno opozicijo proti tistemu delu sebe, ki ga je dovedel do lastne teme.To je čas ko se lahko ponovno rodiš iz izkušenj noči.Kot se ve, na svetu ni nič slučajno in tudi tegobe so močen udarec, ki naj bi osvestile izgubljeno ovco.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:42 - 05.09.2006

    Mogoče bi lahko še enkrat zaprla oči.
    Ubežala resnici.
    Mogoče bi lahko še enkrat padla v trans.
    Ubežala mrz...

    Beri dalje...
  • 14:03 - 29.12.2006

    Ta dan bil je drugačen.Zrem v nebo,
    Ne vem kaj delam,
    Tavam po neznanem,
    Delam neznano,
    Hodim po svoje,
    Blodim...

    Beri dalje...
  • 19:01 - 24.02.2005

    Libido
    scvre
    kožo
    ko se
    oči
    stisnejo
    v ognjene

    ...

    Beri dalje...
  • 09:58 - 25.03.2006

    V zasenčeni misli žarečega dneva,
    razgaljen občutek v tišino odmeva,
    predira zavest in razjeda lepoto
    miru, ki zaklepa se le v samot...

    Beri dalje...
  • 14:41 - 03.01.2005

    Se valjam po mračnih stenicah,
    po levih in desnih vseh policah,
    še delček pogumnih vojaških obrazov,
    črni...

    Beri dalje...
  • 20:52 - 29.04.2005

    Iz očesa svetlo teče
    solza sreče biserna,
    blagoslova je glasnica,
    ker prihaja z dna srca.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:43 - 04.12.2006

    Opazujem misli
    v njih je On.
    Hodim čez hribe
    vse okrog On.
    kaplja čez rob
    in tam sped On

    ...

    Beri dalje...
  • 00:37 - 02.04.2010

    Ali vem svojo misel razbrati stoje?
    Je li čudno ne čutiti s tvojim nebom?
    Zadane bol tvoj kot spomin nekoč, nekje..
    Še nasle...

    Beri dalje...
  • 06:56 - 23.05.2005

    Še vedno si v meni,
    veš za to,
    jaz sem v tebi,
    vem za to...

    ...

    Beri dalje...
  • 22:09 - 11.12.2008

    Z eno besedo Lepo.
    Lepo te je imeti,
    lepo te je vidtei.
    Za hip, morda dva,
    nasmeh pove vse.

    Škoda bese...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo