Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

upanje v jutri Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a black_angel, v nedelja, 04. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Jutro prineselo novi je dan,
no pa vendarle ni tako strašen,
kot se mi je zdel včeraj-
lep je.
Torej, naj si upam zopet upati,zato ker je danes lep dan?

Pa jutri bo mogoče spet tako kot je bilo včeraj,
brezupno...
Ne upam, si upati v jutrišnji dan,
strah me je tebe,
strah me je sebe-
kaj če je jutrišnji dan podpisan s tvojim odhodom?

Vem, da mi boš rekel:"pa saj imaš njega",
toda ti ne razumeš, da si voda moji duši,
in hrana mojega telesa,
zato nočem, da je jutrišnji dan podpisan s tvojim odhodom.

Pa zakaj sva dovolila, da raste v nama-ta prepovedan, a vendar tako sladki greh?
Četudi jutri odideš,
hvala, da si bil moj angel
in hvala, da si zapolnjeval praznino v meni, za katero on noče vedeti.

Torej, danes upam,upam v jutrišnji dan,
ker včerajšnji jutri le ni tako strašen. 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:25 - 29.03.2006

    Nikoli nisi je poznal,
    svoje Julije
    med premnogimi obrazi
    tebi dobro znanih slik.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:54 - 26.03.2005

    Vozim se v avtu.
    Dežne kapljice nežno
    polzijo po steklu.
    Slišim odtise gum na
    mokri cesti.
    Vozim počasi.
    Prepuščam s...

    Beri dalje...
  • 08:00 - 26.08.2010

    Sam sebi sem zlahka zabloda
    čim v drugem iščem svoj greh,
    zato mi je dalo vesolje
    širok spekter ženskih nebes. ...

    Beri dalje...
  • 10:28 - 13.03.2005

    Vsi nosimo to praznino,
    težko, naporno.

    In nikoli je ne napolnimo,
    lahko jo samo malce preložimo,
    Beri dalje...

  • 20:10 - 27.05.2011

    Čudni časi,
    slabo izgledam,
    slabo mi gre,
    slabo mi je.

    Zakaj zame nikoli,
    ne posije sonce?
    Zaka...

    Beri dalje...
  • 14:16 - 13.01.2007

    Navaden in ne kemik,
    ekscentričen in sramežljiv,
    sit je polemik,
    dokazal bi, da je živ.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:18 - 23.01.2005

    Jaz sem nič.
    Sem milni mehurček
    v prostoru vesolja.
    Jaz sem nič.
    Zdaj sem,
    zdaj me ni.

    ...

    Beri dalje...
  • 01:09 - 27.08.2009

    Muklja zase siva veverica.
    Izginja jutranja obzornica
    med dva oreška. Košatorepa,
    naravi lepa je družabnica. ...

    Beri dalje...
  • 14:49 - 10.01.2007

    Zakaj prideš k meni
    in govoriš?
    Ali si preveč oblečena,
    da bi se slekla
    ter utihnila?
    Kako to, Beri dalje...

  • 09:21 - 17.10.2006

    Okica ima lepe ocke,vsaksno drugacno.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo