Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Te ljubim Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a bask, v sobota, 03. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ljubil bi te,
S svojim strtim telesom,
vodil v omamne višave
najlepšega tona violine strasti.
Božal bi te,
preko vratu proti nežnemu hribčku,
počasi z rahlim, bežnim dotikom,

s konicami tresočimi od slasti.
Stisnem te k sebi,
občutim sladkobo tvojega drhtečega telesa,
padem,
vzpenjam se počasi,
puščam mokre sledi na žarečih stegnih,
dvigam se,
v višave bujnih prsi,
ki čakajo toplino čistega srca.
Rastem in se ti predajam,
poljubljam dišeče ustnice
in zopet padam,
padam pred boginjo,
pred telesom suženjstva
in Te ljubim!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (5) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 04-02-2007 19:09,
1. Te ljubim
Prelepo.. 
je pa zanimivo, da ta pesem izstopa med tvojimi objavljenimi, kot da bi moc besede ljubis imela caroben dotik in oblekla muzo v najneznejso svilo .... 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a ajda, v 04-02-2007 19:25,
2. Te ljubim
ocitno je spet poznavalec poezije na delu, ki s svojimi umazanimi prsti packa...in zbija ocene..kako rada bi prebrala kaksno tvojo pesem in ne le tvojega packanja :( :( :(
(se opravicujem avtorju te pesmi, da sem to napisala pod njo). 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Anča, v 20-02-2007 15:02,
3. Uau
Pridružujem se Ajdi. 
Pesem ima čudovito težo...in pusti prijeten priokus :)  
 

Objavil/a VILINČEK, v 21-02-2007 11:20,
4. te ljubim
Vao, super... tudi meni hudo všeč tvoja pesem :) 
 

Objavil/a bask, v 22-02-2007 12:46,
5. Te ljubim
Zelo sem vesel, da vam je pesem všeč in hvala za tako lepe komentarje :)  
 
Lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:56 - 09.05.2006

    Letim.
    Letim visoko nad oblaki.
    Letim nad širnim nebom
    in iščem sanje.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:58 - 28.12.2007

    Pred seboj imam še celo življenje,
    pa mi ga ne pustiš živeti.
    Čaka me jutri,
    a tja ne znam priti ...

    Beri dalje...
  • 13:38 - 14.11.2004

    V jogurtove lončke lovim zrak,
    ki ga izdihuješ
    in ga hranim za trenutke
    polne osamljenosti.
    Takrat ga potegnem vase
    in si ...

    Beri dalje...
  • 11:01 - 04.01.2006

    Dresura -
    Kvaliteta manipulacije
    Enormne ekstravagantnosti;
    Sistem evolucije ...

    ...

    Beri dalje...
  • 11:21 - 28.08.2009

    Kje si,

    se skrivaš za drevesi?
    Ali je rastje že tako zraslo,
    da ga govedo ni popaslo? Beri dalje...

  • 19:09 - 01.02.2010

    Utrgal te bom,
    kakor figo zrelo.
    Če kot list boš urezala,
    me ne bo bolelo.

    Briga me za vse kar gre.
    Beri dalje...

  • 13:27 - 09.03.2008

    Nekoč ti bom dala majhno,
    drobno spominčico,
    da jo poneseš s sabo,
    ko boš odšel.
    <...

    Beri dalje...
  • 19:47 - 13.09.2009

    nekateri pravijo,da je poljub greh a če ne bi bilo zakonito,ga odvetniki ne bi dovolili, ce ne bi bilo sveto se ga duhovniki ne bi lotili, ce ne ...

    Beri dalje...
  • 09:00 - 03.01.2005

    Nisi hotela,
    ljubezni mojega srca
    nisi hotela,
    kar je hotel Bog
    in ubila si enega angela,
    ko si najino ljubezen izdala. Beri dalje...

  • 15:34 - 21.11.2007

    (prilika oplanšarju Guti)

    Guta vélko pivo pije.
    Tókje vélko, dase skrije
    c&ea...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo