Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spomin Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Matej, v ponedeljek, 06. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

O Spomin ti, ki nazaj me vračaš,
tja kamor moje Srce si želi,
za kar v topli noči prazen Up bedi,
zakaj s Pozabo mi želečo ti odlašaš.

Res'da Srce vesel je nje,
vesel spomina, ko še z njo sem bil,
ko z ljubeznijo sem telo ji kril,
ko objemal sem jo spe.

A vendar ta spomin je bolečina,
v pozni noči spremljevalka,
sred srca je sreče tmina.

V samoti solz je prinašalka,
s prijat'li razlog je za pitje vina
- dolgost spomina sreče ljub'ce kratka.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:58 - 06.12.2008

    Vstani gnida in zadihaj zrak,
    v zaporu imenovanem Dom,
    hladna toplina in neumna družina
    so tvoj paznik in sojetnik.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:19 - 01.05.2008

    Ko ljubiš in si ljubljen,
    se zavedaš,
    da tega ne bi smel počenjati,
    a počneš ravno to. ...

    Beri dalje...
  • 17:54 - 19.01.2007

    Tam...
    kjer nebo poljubi morje
    kjer pogled seže v obzorje
    kjer mavrica se v zemljo zlije
    kjer zvezda z roso se umije ...

    Beri dalje...
  • 13:01 - 17.05.2007

    Na temno bledi cesti
    ostal je rdeč cvet,
    obstal je sred' sivine...
    veter odnesti zna vso žalost,
    odnesti zna ...

    Beri dalje...
  • 22:27 - 04.12.2006

    Val nesel jo daleč - na samotne je čeri,
    telo v temi - v svetlobi meča obsijano.
    Iz neder ji je tekla bistra sve...

    Beri dalje...
  • 16:29 - 25.08.2005

    Lokvanji lebdijo na gladini,
    jezero sije v jutranji sivini.
    Meglice tiho spijo na obali,
    labodov spev odmeva v tišini...

    Beri dalje...
  • 01:07 - 18.03.2008

    tam,kjer voda gori,kjer mrtvi bežijo iz teme,tam se dobiva nekoč,tam bova ostala za vedno.

    rdeče luči v senci strahov,naznanjajo kri...

    Beri dalje...
  • 17:51 - 11.02.2007

    gledam te v soju sveč
    sprejemam nase
    tvoj hipnotičen pogled
    ki zareže me v globino

    ...

    Beri dalje...
  • 18:15 - 07.07.2009

    Le še eno kapljico nalij,
    da pozabim na vse kar me teži,
    da pozabim na vse strahove,
    da pozabim na vse svoje do...

    Beri dalje...
  • 17:19 - 20.12.2005

    ujeta v strahove in lebdenje        bdenje
    iz srca mojega on vzet ne bo nikdar dar
    postala le oddaljen...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo