Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ne preklinjaj Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Adriana, v sreda, 17. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

ne preklinjaj
mi je rekla babica
da, prav tista
ki je včeraj
v pepelu zadušila
pet mladih muc
kdo jih bo pa hranil
je rekla

v svojem
krznenem plašču
in novih čeveljčkih
ne preklinjaj
ti bom usta
z milom umila
ne preklinjaj
kajti to je grdo
in se ne spodobi
sploh pa ne
za dekle

ona že ve
saj ima
najlepše zavese
v ulici


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (5) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 18-01-2007 16:32,
1. Ne preklinjaj
In se kako primeren pregovor, najprej pometi pred svojim pragom.  
 
Dobro si napisala Adriana, v bistvu iz preproste misli nastala dobra pesem. 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Bor, v 18-01-2007 18:47,
2. ...
hecna ironija, mi je všeč
 

Objavil/a Joe Kapp, v 29-01-2007 19:11,
3. Zgorja uj,
spodaj fuj. 
Ista babica ga je najbrž fajn potegnila dedku za pelcmantl. 
Fajn ti je ratalo Adriana. 
Joe
 

Objavil/a Tomi, v 01-02-2007 06:47,
4. ne preklinjaj
Vsaki dan imamo slične pojavnosti med nami, ko nekdo zagovarja popolni nesmisel za drugega.Omejenost duha je neomejena in ti ljudje po navadi vodijo politiko in vse nas v nova obdobja.
 

Objavil/a Matej, v 01-02-2007 15:23,
5. Ne preklinjaj
Mamma mia... uf, uf... 
 
Moreča logika babice, dobra pesem s sporočilom. Ironija, logična - nelogična protislovnost. 
 
Všeč mi je Adriana :) 
 
Matej
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:33 - 19.08.2008

    Ptice letijo visoko v nebo,
    letijo, letijo,
    daleč v neskončne modrine strmijo.
    Tudi jaz si želim biti ptica.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:39 - 09.05.2006

    Si moj smeh, veselje, radost ......,
    si vse kar je lepo.
    Ko te zagledam,
    mi v srcu zaigra moja najljubša pesem
    in vsak moj nov ...

    Beri dalje...
  • 13:14 - 01.09.2007

    Je živa.
    Na njenih stegnih sled potu,
    v očeh punčka ranljiva,
    na ustih idov poljub
    in želja po ženski.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:21 - 02.06.2008

    Ni čas za pesem,
    ki te v slabo voljo spravlja,
    ko jo prebereš,
    Le čas tvoj dragocen zapravlja...

    Res lep&...

    Beri dalje...
  • 18:48 - 26.01.2006

    Stojiš na samem kot drevo, s prgiščem ljubezni,
    ki preganja sence razvejanega dvoma.
    Šum popotnice se ujame v krošnjo tvoje pesmi,
    k...

    Beri dalje...
  • 13:27 - 16.02.2006

    Težko in boleče je nekoga poljubiti,
    se mu prepustiti,
    ga objeti,
    mu srce razodeti,
    ga ljubiti,...
    nato pa mu reči,
    d...

    Beri dalje...
  • 14:28 - 16.08.2008

    Vaja je, ja.
    Vse na svetu je vaja.
    Še zmage in porazi
    so samo vaja.
    V naslednjem hipu
    gre vse nap...

    Beri dalje...
  • 08:55 - 05.07.2006

    Skozi jetra
    sežem po
    zvezdah
    jutranjega
    psa.
    Uničujem
    vse kar
    je
    lepo.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:44 - 17.12.2006

    še vedno, življenje  

    skodelica kave
    de tous les jours ...

    Beri dalje...
  • 08:43 - 15.12.2004

    Črni nad menoj oblaki bde
    že od usode moje rojstva.
    Spomin mi, željan spokojstva
    v temni noči z nespečnostjo kale.
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo