Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Rdeča Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Adriana, v sreda, 17. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Božanje, klanje.
Božanje, klanje.
Vse samo zame.
Resnica in sanje.

Trdnjava
se maje
in maje.
Stoji.

Kri, kri.
Potoček krvi
žubori, žubori
čez moje oči.

Trdnjava
se maje
in maje.
Pade.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (5) KOmentar RSS
Objavil/a Matjaž, v 19-01-2007 08:04,
1. Rdeča
Spet v svojem prvinskem elementu. Prvi del izrazno in ritmično zelo soroden Turnerjevemu. 
Prispodoba trdnjave večpomenska. Prestresljivo.
 

Objavil/a ajda, v 19-01-2007 10:25,
2. Rdeča
Kako rada bi ob komentarju Matjaza to pesem gledala z drugacnimi ocmi kot jo gledam in kljub prebiranju, ne enkrat, veckrat nisem zaznala tresljajev, ki bi me vodili v misel, pretresljivo...Morda je res, da niso vedno senzorji obcutenja naravnani na enako frekvenco in da ne zaznamo, kar bi morali zaznati. Zal.... 
 
 

Objavil/a zookie, v 31-01-2007 20:44,
3. Rdeča
Tip je čist pred samomorom ali kaj?
 

Objavil/a Tomi, v 01-02-2007 06:42,
4. rdeča
Izgubil si bitko s svojo stabilnostjo, ki se ne bi smela nikoli omajati, pač pa spoznati kaj delaš v močvirju, kjer si osebno ogroženost izpostavil premehki osnovi.
 

Objavil/a Matej, v 01-02-2007 15:25,
5. Rdeča
Pesem mi je všeč. Ritem ima svojo moč. Močna simbolika. 
 
Matej!
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:28 - 24.03.2006

    Bi jokal?
    Se samo tako reče.
    Iz srca v srce,
    za plahutanje,
    ki je tu
    in odletava
    v kovinasto robidje.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:21 - 15.04.2007

    zbrisala bi sonce iz tvojih podplatov
    že davno, že davno kdaj prej.
    a zrla sem v luč kot v privid tistih časov,
    ne zmorem, n...

    Beri dalje...
  • 16:17 - 22.04.2006

    ne razumeš še
    mojih pogledov
    in jaz ti z namsehom pravim
    da je še čas

    ...

    Beri dalje...
  • 23:46 - 07.12.2005

    Živiš,umiraš.
    V koščico tvojo vlije se besed dotik
    in preden prideš do popolnega dognanja,
    usta ti napolni z žarom domišljije.
    Beri dalje...

  • 15:12 - 02.02.2006

    V sijaju sreče pušča sledi,
    v tišini neskončnosti vedri.

    Vsak njen pogoj je najmanjša žilica,
    ki jo brusi življenjska pilica.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:14 - 08.03.2006

    Je toplo v duši,
    ko se zagledam v tvoje oči,
    kot da bi gledal zvezde zaspane,
    ki nežno bleščijo v noči.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:05 - 16.02.2006

    Naj verjamem v nemogoče?
    S pogledom me razgaljaš žgoče,
    k telesu me tesno priviješ,
    nežno popek mi izpiješ,
    vroča stegna v stra...

    Beri dalje...
  • 16:37 - 14.07.2010

    Nekoč mogočen, zadj pozabljen,
    zaraščen grob, jim je v sramoto,
    kjer prednikom poslednji dom,
    strašljiv ogled, ...

    Beri dalje...
  • 23:30 - 03.05.2007

    Med nežnimi zvoki ji duša lebdi.
    V višine neznane dviguje pogled.
    Da z žarki bi sonca pustila ti s...

    Beri dalje...
  • 10:44 - 19.04.2007

    U večernem mraku z le eno
        zvezdico na nebu
    in nekje že slišane besede
    morda kak&sca...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo