Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

O dójkah Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kobrowsky, v torek, 16. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

tóleje moja pése modójkah. imadva konca, kervam hóèem èimveèpo nudit. padane bógdó rékel, dasempri staš léenega jógurta. pakersem neodlóèna šléva, pane mórem engaj zbrat.

ODÓJKAH

odójkah zdajvam pésem pojem,
póvnih dójkah, tóse vé,
oda, bilbi déte tvoje,
kostvojih prsi piti smé.


prise salbi sena dudl,
brada vico, cuzi co
inpotém kotmajhen pudl,
bispraznil timle karni co.


KONEC#1
aker sem tvójfant èistnovi,
micuznit nepu stiš,
dašmi raje jógurt Yovi
insladko sesme jiš.


KONEC#2
apo gléjo tóza drégo,
micuzni tnepu stiš,
dašmi raje jógurt Égo
inslatko sesme jiš.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:48 - 11.01.2006

    Stran s tem, stran
    ne vem kam
    v veter, stran
    levo in od sebe proč
    stran od sebe, stran
    stran s tem, stran!Beri dalje...

  • 21:58 - 17.02.2006

    Kakor srečna ptica v letu
    Sprehajam se po internetu
    Od ranega jutra do pozne noči
    Srečujem se z virtualnimi prijatelji
    Zjutraj ...

    Beri dalje...
  • 17:03 - 09.12.2004

    Pridi k meni in me poljubi,
    svojo nežno dlan mi ponudi,
    in zasul te bom s poljubi
    zvestobo mi obljubi
    in zasul te bom s poljubi...

    Beri dalje...
  • 18:22 - 15.12.2009

    Reci mi deklica ti,
    kako se ti kaj godi,
    ali je še, srčna želja ta,
    da bi, samo njegova bila?

    Še upa moje srce,...

    Beri dalje...
  • 22:42 - 09.04.2005

    Moje srce gre naprej
    in z njim grem jaz.
    Po svoji poti,
    soncu naproti.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:10 - 19.01.2007

    Jaz sem huda mravljica, 
    z mano pač ni šale,
    nikomur vpreči se ne dam -
    bi lažje šlo premikat skale! ...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 31.10.2004

    Kako osamljena se zdiš.
    Kakor, da nikdar ne zaspiš.
    Si mar nesrečna,
    ker nikogar ni ob tebi,
    ali si srečna,
    ker vladaš sam...

    Beri dalje...
  • 17:10 - 30.01.2012

    Kozarec vina je smodnik v moji peščeni uri.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:16 - 05.12.2004

    Ni beseda
    Misel
    Pesem
    Ni veter
    Kar šepeta
    Ni morje
    Kar utaplja

    ...

    Beri dalje...
  • 11:51 - 13.05.2008

    Kdo te bo ljubil,
    draga princeska,
    ko se za vedno
    zaklene tvoj Grad?
    Ko se zagrnejo
    zadnje zaves...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo